18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Amator niedojrzałych jabłuszek...

Halman • 2022-01-05, 05:49

niewinne buziaczki i nieoczekiwane strzały na ryj... :-D

Novik

2022-01-05, 09:00
Nie odwzajemniła tej miłości

jjjkkkfff

2022-01-05, 09:05
Coś mi się wydaje że to była tylko gra wstępna...

janlew

2022-01-05, 09:13
j***ć po jajach prądem do zwęglenia, za coś takiego.

Juzwa

2022-01-05, 09:31
W dawniejszych czasach, gdzieś tak w Średniowieczu pogardzanym przez was, było inaczej. Za gwałt przybijali gościa za pałę i torbę pod mostem, no i tak sobie wisiał, a do ręki dawali mu nóż. Jak się chciał uwolnić, to musiał oderżnąć sobie wszystko co miał. Jak przeżył, to już nikogo nie mógł zgwałcić.

Mr_Manowar

2022-01-05, 11:32
Juzwa napisał/a:

W dawniejszych czasach, gdzieś tak w Średniowieczu pogardzanym przez was, było inaczej. Za gwałt przybijali gościa za pałę i torbę pod mostem, no i tak sobie wisiał, a do ręki dawali mu nóż. Jak się chciał uwolnić, to musiał oderżnąć sobie wszystko co miał. Jak przeżył, to już nikogo nie mógł zgwałcić.



Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna

Halman

2022-01-05, 14:00
Mr_Manowar napisał/a:

Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna



zrobiłeś sprostowanie a wygląda na to ze używasz słów których nie rozumiesz; polecam sprawdzić znaczenie słowa pryncypał

Mr_Manowar

2022-01-05, 14:23
Halman napisał/a:

zrobiłeś sprostowanie a wygląda na to ze używasz słów których nie rozumiesz; polecam sprawdzić znaczenie słowa



ch*j mnie to boli.

Kris198111

2022-01-05, 14:41
Ja odrazu łapie za cipsko później buzi tak się nie wyrywa i wiek też nie ma znaczenia ale nie zgodzę poniżej dychy

Krakus36

2022-01-05, 15:17
Obrońca stracił obuwie co to będzie teraz tylko 50% szansy na przeżycie ma

j***ć pedofili xD i tak 14 latki dupy dają za telefony itp. xD więc to walka z wiatrakami

baronturbina

2022-01-05, 19:55
Mr_Manowar napisał/a:

Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna


Pryncypała? A może wiercipiętę lub pierdzimączkę? Ja jebie synu!