18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla uśpienia psa

T3RMINATOR • 2020-09-16, 16:41
Bardzo humanitarna metoda.



Jak ktoś już tam napisał pewnie podadzą go na obiad w formie kotletów.

Tratarara

2020-09-16, 18:45
Jeszcze nie ma sadop*zdeczek, którzy oglądają harda godzinami a użalają się jak ktoś zajebie kundla? Zawiodłem się.

marvel321

2020-09-16, 20:10
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Może dlatego że ich jest mniej.

jessjess

2020-09-16, 20:35
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Nie. ch*j tam z psem.

baronturbina

2020-09-16, 20:41
Strasznie mnie gniotą tematy zwierząt! Ale jak by twoją matkę pod siekierę podłożyć to dał bym piwo!

skibsonek napisał/a:

Gownoburza sadystycznych obrońców zwierząt za trzy... dwa... jeden...
Mi bardziej szkoda tych, którym szkoda bardziej zwierząt niz ludzi



Nie tam żebym był złośliwy ale takie zwierzęta są o tyle więcej warte od ciebie co stąd na Jowisz.

mohito

2020-09-16, 20:48
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Tak. Nie oglądam tego. Za to wypadki, odpadające konczyny i inne mogę bez problemu

:roll:

shoe5maker

2020-09-16, 20:58
Jak kwiczy to niezbytnio go ogłuszył. Wiem, nie jedno świniobicie widziałem, wygląda podobnie tylko tutaj za duży młot/siekiera na taką małą głowę.

Jagang

2020-09-16, 21:21
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Mam nadzieję, że nie jesz mięsa? Bo tak się zabija świnie, które są inteligentniejsze od psów. Nie bądź hipokrytą.

alucard321

2020-09-16, 22:21
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Nie. Nie jesteśmy poj***ni.

viper_1990

2020-09-16, 22:23
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?



Na sadola wchodzę bo lubię patrzeć jak cierpią pasożyty. Jak widzę cierpienie zwierzęcia to mi serce pęka

quack

2020-09-16, 22:34
cedrikk napisał/a:

Humanitarna po ch*ju fest. Też tak macie że zwierząt wam bardziej szkoda niż Ludzi ?


Tak.

Machol

2020-09-16, 22:39
Szybko, mocno, a przede wszystkim celnie. 10/10.

pie**olnięcie załatwiło kark. Jakby walił w głowę, mogło by się tak nie udać.

sothis

2020-09-16, 23:24
I komentują jakieś pojeby lub dzieci. Psa szkoda bardziej niż człowieka i tego typu internetowe kozaki i zoofile.
Zabił psa humanitarnie? Tak. Zabił dla zabawy? Nie. To widać miał jakiś powód. Może zwierzak był chory i się męczył a weterynarza na zadupiu nie mają albo kasy mają tyle, że sami do lekarza iść nie mogą?

Seavitia

2020-09-17, 05:29
sothis napisał/a:

I komentują jakieś pojeby lub dzieci. Psa szkoda bardziej niż człowieka i tego typu internetowe kozaki i zoofile.
Zabił psa humanitarnie? Tak. Zabił dla zabawy? Nie. To widać miał jakiś powód. Może zwierzak był chory i się męczył a weterynarza na zadupiu nie mają albo kasy mają tyle, że sami do lekarza iść nie mogą?



Nie, nie zabił humanitarnie. Jeśli kogoś nie stać na ewentualne leczenie, czy też szkoda mu na to leczenie kasy - a mimo to bierze psa, to jest to zwykły ch*j, który zasługuje na to by go potraktowano tak, jak traktują kartele swoich konkurentów. "może miał jakiś powód" - jedyny powód jaki mógł miec to własne niedoj***nie mózgowe. Gówno, które w taki sposób zabija jakiekolwiek zwierzę, ma taką wiedzę medyczna, że przeziebienie będzie "w piecu leczyć", a 3 letnie dziecko wywali na ulice oskarżając o czary.



Machol napisał/a:

Szybko, mocno, a przede wszystkim celnie. 10/10.
pie**olnięcie załatwiło kark. Jakby walił w głowę, mogło by się tak nie udać.



Pudło. Maksymalnie mógł uszkodzić kark, jednak nie ma szans na to by go złamał. Umięśnienie i więzadła na szyi psa są tak skontruowane, że już u średniego psa, nie ma bata by go zlamać uderzeniem. Humanitaryzm na poziomie 0 - uszkodzenie rdzenia prowadzące u psa do skurczy spastycznego wiąże sie z tym, że zarówno czucie, jak i świadomośc pozostaja zachowane.

edmund

2020-09-17, 06:47
wysłać filmik bambinistkom

Don_Vito_Pablito

2020-09-17, 06:55
Jak go zjedli to spoko, pewnie tak.. Nie mają biedry za rogiem, a też chcą jeść