18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alone in the Zone - Sam w strefie

Ba...........lu • 2012-06-22, 19:29
Jest to trailer Polskiego filmu na temat Czarnobyla i miasta Prypeć.
Warto jednak obejrzeć chociaż trailer, człowieka aż ciągnie by zwiedzić te "zakazane miejsca" :-)




Nie jest to reklama, nie znam ludzi którzy to kręcili. Dziele się klimatem który już czuć w samym trailerze :jezdziec:

newguy

2012-06-23, 00:53
Akurat wróciłem z filmu ,,Czarnobyl: reaktor strachu", i jestem tak nakręcony na te klimaty, że chyba kupię ten ich film.

badboygamer

2012-06-23, 00:55
znalazł ktoś może pełną wersję filmu? nie ma na żadnych torrentach ;/

Fragless

2012-06-23, 01:01
Podobno promieniowanie tam już tak spadło, że luźno można hasać, a nawet lizać reaktory. Jechać tam to jedno z moich marzeń, ale trzeba kupę papierów pozałatwiać, żeby się tam dostać.

Edit: Znalazłem film do ściągnięcia. Zainteresowani pisać.

Stew

2012-06-23, 01:09
Grubo. Ja planuje w przeciągu najbliższego roku pojechać tam na plener fotograficzny.

Zdjęcia z wyprawy na pewno tutaj wrzucę :-)

kalosz90

2012-06-23, 01:28
Wam też się niektóre miejsca z COD'em Modern Warfare kojarzyły? np ten domek opuszczony.

Zajebiście klimatyczna miejscówka, muszę tam kiedyś pojechać.

stef12

2012-06-23, 01:31
Jak będzie już film, to wrzucajcie na sadola :D

lukasz207

2012-06-23, 02:35
stef12 napisał/a:

Jak będzie już film, to wrzucajcie na sadola :D


Ja pierd.. ,dam radę wrzucę dla ciebie ten filmik, zmieszczę 1,5h godzinny film w 30Mb, tylko nie wiem czy jakością nie zrówna się z grą "Tetris"z początku lat 90` :lodowka:

al...........10

2012-06-23, 02:42
Za 30zł bym kupił, ale 60 to trochę za dużo, a 120zł za HD to już jest śmiech na sali.

bravoteampolska

2012-06-23, 02:47
Cholernie lubie te klimaty , oglądałem mnóstwo filmików na yt na temat czarnobyla , szkoda ze nie mam możliwości pozwiedzania tamtych rejonów .
Co do filmików to najbardziej podobał mi się urywek jednego , nagrywanego chyba przez dwóch turystów angielsko jezycznych ,gdzie gościu usiadł w przy fortepianie i zaczął grać na taki zniszczonym rozstrojonym fortepianie , wokół ten cały nieład i ta rozstrojona muzyka , coś niesamowitego

/watch?v=yDB3MtWsSKw

Fragless

2012-06-23, 02:55
Właśnie obejrzałem i muszę powiedzieć, że filmiki na youtube się chowają. Każdy obiekt ładnie opisany, każde pomieszczenie + Wzmianki historyczne. Musze przyznać, że ciary przechodzą nawet mnie, a zazwyczaj nabijam się z horrorów i materiałów na hardzie. Na prawde polecam fanom takich klimatów.

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-06-23, 03:31
must have, w lipcu kupuję ten film, aby mieć dostęp do II części

lith

2012-06-23, 05:29
Film pewnie mega ;D Co nie zmienia faktu, że ta cała zona to nie takie zakazane miejsce jakby się wydawało. Znalezienie wycieczki, żeby tam wejść to nie problem- czy to z pl czy na miejscu już. W programie wszystko łącznie z szamą w jakiejś tam ichniej prypeciowej stołówce. Więc jak ktoś chce to bez problemu pozwiedzać może

inoceny

2012-06-23, 08:32
Według badań, poza sarkofagiem i "czerwonym lasem" promieniowanie jest tam mniejsze, niż przed Salą Kongresową w Warszawie.

grzała 82

2012-06-23, 10:52
Byłem w Prypiat 2 razy w 2004 i w 2010 pierwsza wycieczka to była papierkowa męka jak niektórzy piszą ale następna to już każdy debil by zamówił normalnie w biurze podróży w Kijowie jest też drugie biuro co organizuje wycieczki we Lwowie ale nie polecam (drogo i prawdopodobnie nie mają uprawnień) Pod sam reaktor można podejść jest tam pomnik na cześć ludzi co oczyszczali i próbowali zapobiec tragedii. Polecam wszystkim miejsce niesamowite, a jeśli chcecie je zobaczyć radzę się pospieszyć bo za niedługo ruszą prace zakrywające stary sarkofag :/