18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

allegro wie lepiej

Jessuarro69 • 2017-03-15, 13:50
:-) Wpisałem z ciekawości, bo to drogi sprzęt ale allegro znalazło dla mnie alternatywę

eMJay8086

2017-03-16, 07:17
Twój towar zadaje chyba jednak inne obrażenia :-P

~Velture

2017-03-16, 07:48
Jessuarro69 napisał/a:








Jakie mecyje, jaka afera ? Dziecko puknij się w głowę, wyskoczyło mi coś takiego, uznałem, że to zabawne więc to tutaj zamieściłem. Lepsza taka sytuacja tutaj niż jakieś gówno z kwejka.

Jak ci stara mówi, że na obiad schabowe to też się tak unosisz ? " NO k***A WIELKIE MI CO JA pie**olE ..."


Zieeef.
20 letni gówniarz mówi mi per dziecko. Ha. Dobre.
I nie, nie unoszę się do schabowych bo schabowe w domu ja smażę.
Boom baby!

55TIGER39

2017-03-16, 09:14
Velture napisał/a:


Zieeef.
20 letni gówniarz mówi mi per dziecko. Ha. Dobre.
I nie, nie unoszę się do schabowych bo schabowe w domu ja smażę.
Boom baby!



Oho...


21 letni gówniarz zbółdupczył ze 20 letni gówniarz nazwał go gówniarzem :samoboj:

Xx...........oJ

2017-03-16, 11:04
@Velture Zachowujesz się jak dziecko to tak jesteś nazywany i traktowany. :amused:

voo_doo

2017-03-16, 12:23
Jeżeli jeszcze mieszkasz z laską to chyba ostatni sygnał dla Ciebie żebyś się nią w końcu zajął. No chyba że nóż kupujesz w tym samym celu?

zbijok

2017-03-16, 21:37
Algoryt wyszukiwania na allegro od około pół roku jest tak popie**olony, że praktycznie nieużywalny.
Często gęsto po wpisaniu konkretnej nazwy, wyszkuje 3k przedmiotów z danej kategorii, wtedy trzeba walczyć żeby dostać konkretną odpowiedź. Nie wiem k***a czy on jest zrobiony dla niedoj***nych umysłowo ludzi czy co, wpisuję daną frazę- albo jest albo nie ma, a nie jak szukam np. opaski metalowej 50mm to pokazuje 2k trytytek, gumek i pasów transportowych do ch*ja miłego pana

Jessuarro69

2017-03-17, 01:39
brauza napisał/a:

Zasugerowali się wcześniejszymi Twoimi poszukiwaniami?



Tak, a o co chodzi ?

qw34rt

2017-03-17, 04:47
Spojrzcie na kategorie... Gosc szukal czegos w erotyce, pozniej specjalnie zmienil w szukajce na ten noz, ale kategoria zostala i gotowe. Inna opcja to, ze po szukaniu zabawek wpisal ten noz i zmienil kategorie po prawej, w tej wyszukiwarce, a tam h*jowo dziala zmiana kat.

Jessuarro69

2017-03-17, 14:41
qw34rt napisał/a:

Spojrzcie na kategorie... Gosc szukal czegos w erotyce, pozniej specjalnie zmienil w szukajce na ten noz, ale kategoria zostala i gotowe. Inna opcja to, ze po szukaniu zabawek wpisal ten noz i zmienil kategorie po prawej, w tej wyszukiwarce, a tam h*jowo dziala zmiana kat.





Wejdz na główną strone allegro, wpisz "nóż balistyczny" i się sam przekonasz. Łatwiejsze to i szybsze niż pie**olenie głupot bez sensu