18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alkohol - utrata zdolności twórczych

Bakkermman • 2013-01-31, 21:45
Jako nowy uczestnik operacji sadistic, zwróciłem uwagę na tak zwany system punktowy PIWO/BROWAR/GAZOWANE GEJOSTWO (gazowane gejostwo? - spytacie splunąwszy. Na to niestety wygląda, jako że alkohol etylowy niszczy testosteron, to raz, a dwa chmiel wytwarza żeńskie hormony). Także dodaję krótki 11 minutowy film, a pod nim cały wykład w lepszej jakości, żeby każdy sadol wiedział co w siebie wlewa, gdyż sadyzm i masochizm nie polega na przypadku :X
Jeżeli idzie o wiarygodność informacji, dzisiej tutej jest były prezes (zmarły już) http://en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov o którym mówi wykładowca prof. Żdanow, pozdrawiam



ne...........fi

2013-01-31, 22:31
Bakkermman napisał/a:

GAZOWANE GEJOSTWO


Mówi osoba wypowiadająca się w rodzaju męskim z płcią ustawioną na kobietę :roll:
Gdybyś zamiast ślepo wierzyć w takie filmy ruszył dupsko zobaczyłbyś jakie ilości chmielu ma w sobie piwo, już bieganie obniża bardziej testosteron :lol: A co do procesu twórczego to wszyscy filozofowie i wielcy pisarze chlali na umór. Ten film powstał na potrzeby Rosji i widocznie jako przestroga dla młodych ludzi a ten profesor przynudza dosyć.
Za coś takiego piwa nie dostaniesz, więc osiągnąłeś swój cel :lol:

Bakkermman

2013-01-31, 22:52
alkohol nie obniża testosteronu, tylko zabiera z niego grupe OH i zmienia go w estrogen czy progesteron -> zmienia cie w babe :X

poza tym kto mi zabroni miec

pania grodzka za bohatera :X

tomqj

2013-02-01, 12:31
o ja pie**ole - jestem babą z ku*asem

a tak swoją drogą nie pie**ol
powiedz w prost, że rzygasz po piwie

@up edit: wprost*

Bakkermman

2013-02-01, 13:17
zeby byc prawdziwym sadolem trzeba znac mechanizmy w organizmie po alkoholu ! amen

tutaj dodaje w obrazkach, bo ludzi juz przeciaza czytanie http://www.youtube.com/watch?v=OQXyM0epYs8

uczcie sie suki

przy chlaniu i r*chaniu, potomstwo wasze, bedzie mialo szanse na trafienie na hard'a ;x

Wójcik

2013-02-01, 20:02
Co Ty z muslim patrol się urwałeś?
Koleś pie**oli gorzej od naszego Natanka...jaka trzeźwa Rosja? kiedy? Widać zamiast pić piwo to ćpać chłopina zaczął, 1 kufel piwa blokuje na 2 tyg pracę podwzgórza? Chyba k***a nie widział jak można kombinować (i zdać) na egzaminie który jest dzień po imprezie a uczyć się nie było kiedy.
Wpuścili do labiryntu szczury x czasu (pewnie nie tydzień) pojone (i jeszcze pijane) piwem o stężeniu jak dla człowieka a dla mniejszego organizmu ilość alko to jak dla nas codziennie spiryt walić to wiadomo mózg siada, wystarczy znaleźć alkoholika z 20-30 letnim stażem pijącego denaturat i dać test z którym radzi sobie 10 latek, pewnie wymięknie ale to wieloletnia patologia do tego prowadzi.
W skrócie "profesor" w dupie był i gówno widział na ten temat, film propagandowy bo u sowietów faktycznie jest problem ale bez przesady. To samo co do tego linku http://www.youtube.com/watch?v=OQXyM0epYs8 prowadzi do takich zmian tylko wieloletnia codzienna patologia. Każdy nomen omen trzeźwo myślący człowiek przyzna mi rację.

Co do żeńskich hormonów to w sumie... ale i tak pie**olisz :roll:

W skrócie temat o kant dupy potłuc, a ja lecę po piwo bo piątek.

Bakkermman

2013-02-01, 20:58
"trzeźwo myślący" ;X
"That's the spirit" można powiedzieć, teraz z pełną świadomością można wyszczywać nazajutrz mózg, należy się certyfikat sadola ! :>

zaraz sadole zaczna bronic piwa jak gimbusy tibii ;x (czyt. moge skonczyc kiedy chce MAMO!) ;-D

Nie muslim patrol, tylko naród, który sie regularnie NIE zachlewa, ma zdrowe dzieci w liczbie równej bądź większej od starych, prędzej czy pozniej przejmie kontrole nad ziemiami, nie jest to zrozumiałe? Alkohol chamuje bodźce przyjemności z innych czynności, między innymi alkoholik musi się napić albo naćpać, żeby poczuć to co normalny człowiek, któremu coś się uda. U nas normalnie pijący człowiek w takowej skandynawii bądź szwajcarii podchodzi pod alkoholika. WHO uznało narkotyk za alkohol, WHO to instytucja zbrodnicza, ale raz coś dobrze zrobili ;x ruscy sie tak oburzyli, że nie uznali tego i wystąpili z rady. Niedługo potem ruski przedstawiciel się zapił na śmierć > :-> . Niestety niewinne piwka co weekend zabierają waszą twórczość, a mózgi spływają rynsztokami.

*alkohol za narkotyk

I żeby nie było, że jestem muslim i inne takie mudżiny, wolność i wybór ma być, ale gniazdo menelstwa (walki żuli, niszczone auta i pseudo studenci) w nocnym koło mnie proszę przenieść poza miasto.

Wójcik

2013-02-01, 21:00
A zapomniałem dodać, rok temu wykład inauguracyjny na moim wydziale prowadził profesor z katedry chemii żywności. Temat: alkohol wróg czy przyjaciel? Przedstawił dokładnie sposób działania % na organizm człowieka. Wymienił skutki i mechanizmy w organizmie negatywne przedawkowania jak i POZYTYWNE picia z umiarem. Pokazał jak pić aby zniwelować szkodliwe działanie oraz kaca. Co więcej konkluzja wykładu była taka że niewątpliwie to przyjaciel jednak korzystać trzeba z rozwagą. Po skończeniu mojego kierunku tj. Technologia żywności i żywienie człowieka mam zamiar dalej pracować w branży piwowarskiej bo to moje tak jak by hobby (piwa regionalne). I przez czas dotychczas spędzony na uczelni nie słyszałem żeby ktoś tak pie**olił. Trafiłeś na zły portal spróbuj u muslimów ewentualnie naszych co niektórych oszołomów w sutannach.

A co do sowieckich naukowców to ;-)
"Sowiecki naukowiec wziął muchę, oderwał skrzydełka, położył na stole i rzekł doń: 'mucha, idź'. mucha poszła. oderwał jedną nóżkę, powiedział: 'mucha idź'. mucha poszła. oderwał drugą, powtórzył 'mucha, idź'. mucha poszła. oderwał trzecią - mucha poszła, czwartą - mucha poszła, piątą - mucha, ledwo, ale poszła. w końcu naukowiec oderwał ostatnią nóżkę, powiedział 'mucha, idź', ale mucha się nie ruszała, powtórzył 'mucha, idź' i gdy zobaczył, że mucha stoi w miejscu zanotował w swoim notesiku: 'po oderwaniu ostatniej nogi mucha ogłuchła"

Bakkermman

2013-02-01, 21:12
A swoją drogą student zamiast walczyć na egzaminie mógł się poprostu do niego pouczyć. W tej kwestii jestem chyba przedstawicielem wymierającego gatunku. Naprawde sprawa jest prosta, jak sie zaliczy egzaminy w pierwszym terminie to jest czas na balange.

Te "teorie" głosił http://en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov, rekordzista guinessa z 94 za najdłuższa praktyke chirurgiczną.

Operował do wieku 102 lat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov tutaj dobry link

Poza tym już na początku mówiłem - temat to jest po to, żeby sadole wiedzieli co w siebie wlewają. @Wójcik to dawaj wykład jakiś z pozytywnymi skutkami picia, jestem bardzo ciekawy.

ne...........fi

2013-02-01, 21:53
@up, takiego filmu nie ma, bo były niemoralny i nakłaniał osoby niepełnoletnie do spożywania alkoholu a tymczasem staramy się je chronić przed jego wpływem puki nie są dorosłe i na to gotowe.
Ale faktem jest, że alkohol w odpowiednich ilościach ma zbawienne działanie, choćby na układ krwionośny, jak to mawiał Paracelsus "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną.." wypij 10 litrów wody i pękniesz, nawet jedzenie mięsa sprzyja występowaniu alzheimera, nie wspominając o tym jak bardzo szkodliwy jest cukier prosty albo sól :roll:
I już taki ostateczny finisher, gdyby alkohol był naprawdę taki straszny i zły to lekarze brali by takie łapówki? Zastanów się nad tym, gdyby naprawdę tak strasznie szkodził to:
a) wymarli by księża
b) wymarli by politycy
c) wymarli by lekarze
A tymczasem pan Miecio spod blaszaka lub pan puszka trzymają się świetnie. Ich sprawność umysłowa spada bo są poważnie uzależnieni, bez alkoholu dostają syndromu odstawionego albo przepili życie i ich ulubione hobby wypełnia ich wspomnienia (tak samo jakbyś chciał pogadać z 80 letnim filatelistą i cały czas by Ci opowiadał o znaczkach) Moja babcia nie pije a ma starczą demencje i jest z nią gorzej niż z niejednym żulem.
Alkohol kojarzy się negatywnie tylko ze względu nad jego nadużycie :roll:

Bakkermman

2013-02-01, 22:11
spojrzeć tylko na przeciętnego księdza, polityka to widać same oznaki zdrowia :P

Debata jest prosta, bez dzieci nie mamy przyszłości, Polaków zadepczą muslimy i mudżyny.

Nikt nie chce, żeby jego dzieci piły, paliły albo 'dopalały'. Wystarczy handel używkami przenieść poza miasto, tak jak to bywa w norwegii. Tam możesz sobie pędzić na własne potrzeby i możesz kupować w strefach wyznaczonych, hulaj dusza. W takiej strefie nie będzie dzieciarni, bo 'jak ono sie tutaj znalazlo'. Chcemy trzeźwej przyszłości. Myślicie dlaczego politycy robią to co robią bezkarnie, dlaczego panuje takie bezprawie? Naród rozpity i nie, nie zawsze tak było Porozmawiajcie ze starszymi ludźmi na poziomie. Za PRLu ludzie potrafili sie buntować przeciw miejscowej i panstwowej władzy, a teraz co? ZUS dla przedsiebiorcy 950 złoty masz w zebach przyniesc, a emerytury i tak nie dostaniesz (rocznik 86). Terminy u lekarza to smiech na sali. JA SIE PYTAM GDZIE JEST NASZ ROZUM, GDZIE SĄ POLACY?

gdzie rozum, odpowiedz prosta, został wyszczany nad ranem...

Wójcik

2013-02-01, 22:13
Wykładu nie nagrywałem ale jak jakiś się jeszcze trafi to nagram, a na szybko z google:

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-odkryli-zaskakujace-efekty-picia-piwa,1,4110121,wiadomosc.html

http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia/51-alkohol-i-nauka/266-badania-wskazujace-na-niektore-pozytywne-aspekty-umiarkowanego-picia-alkoholu.html

Oczywiście mowa o umiarkowanym spożyciu które nie niesie ze sobą większego ryzyka(zależy od organizmu) a w dużych ilościach nawet spożycie H2O zabije. Problem w temacie jest wyolbrzymiony i przejaskrawiony jak tylko się dało.
Tylu problemów z C2H5OH nie było by gdyby zalegalizować mniej szkodliwe C21H30O2 czyli THC :mrgreen:
W skrócie wszystko jest dla ludzi, a jak by było inaczej i browarek był tak szkodliwy jak próbujesz nam wmówić to piwo nie było by jedną z najdłużej znanych człowiekowi używek i jednym z najpopularniejszych napojów wypijanych obecnie na świecie.

Ps. Hitler też był abstynentem a podeszłego wieku nie dożył :hitler:

Bakkermman

2013-02-01, 22:25
i doszło nawet do tego, że firmy nie dostają zapłaty za wykonaną pracę dla państwa. JAK TO JEST MOŻLIWE?

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-odkryli-zaskakujace-efekty-picia-piwa,1,4110121,wiadomosc.html
alkohol zdejmuje ujemny ładunek z hemoglobiny i tworzy skrzepy nawet do 1000 komórek, ten artykuł jest poprostu śmieszny.

To napewno nie obniża ciśnienia...

drugi artykuł cyt. Kobiety pijące regularnie umiarkowane ilości alkoholu prędzej zachodzą w ciążę
Kobiety pijące regularnie umiarkowane ilości alkoholu prędzej zachodzą w ciążę niż abstynentki - sugerują wyniki badań opublikowane w piśmie "Human Reproduction".

co to za bzdury, laski, które podejmują słabe decyzje życiowe szybciej zachodzą w ciążę...

dalej cyt. Komentując wyniki badań, dyrektor National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism (NIAAA), Ting-Kai Li, powiedział: "Te rygorystycznie prowadzone obserwacje stanowią kolejny dowód między lekką, umiarkowaną konsumpcją alkoholu a zmniejszonym ryzykiem chorób serca. Tylko poprzez badania nad mechanizmami działania alkoholu na układ krążenia i być może - wątrobę oraz nad genetycznym podłożem indywidualnej reakcji na alkohol, dostarczymy naukowo uzasadnionych metod do oszacowania ryzyka i korzyści używania alkoholu dla konkretnej osoby."

już sam tytuł mówi o wskazywaniu anie definitywnym skutkowaniu... "Badania wskazujące na niektóre pozytywne aspekty umiarkowanego picia alkoholu"

troche rozsadku sie trafiło : Naukowcy z Institute of Public Health w Cambridge w Wielkiej Brytanii analizowali nawyki związane ze spożywaniem alkoholu w różnych grupach wiekowych mieszkańców Anglii i Walii obu płci. Grupy obejmowały osoby w wieku 16-24 lat, 25-34 lat, 35-44 aż do grupy powyżej 85. roku życia.

Wykorzystując dane statystyczne na temat liczby zgonów w badanych grupach oraz dane epidemiologiczne naukowcy oceniali następnie zależność pomiędzy piciem alkoholu a ryzykiem zgonu w zależności od wieku i płci. Okazało się, że nawet umiarkowane spożywanie alkoholu jest związane z większym ryzykiem zgonu u mężczyzn do 35. roku życia, a u kobiet nawet do 55. roku życia.

Wójcik

2013-02-01, 22:26
10000 razy bardziej ogłupia społeczeństwo papka z tvn albo gw niż piwo. Co do PRLu władza też rozpijała naród, mama mi opowiadała jak np. lata 70-80 alkoholizm był o wiele powszechniejszy a rowy w okolicach dużych zakładów pełne "zwłok" z pokolenia moich rodziców i dziadków wiele osób już w piachu przez % albo na końcówce, ale jak w wtedy tak i teraz ludzie się budzą i powoli buntują, rodzi się nowa przyszłość Ruch Narodowy!

Bakkermman

2013-02-01, 23:00
" i browarek był tak szkodliwy jak próbujesz nam wmówić to piwo nie było by jedną z najdłużej znanych człowiekowi używek i jednym z najpopularniejszych napojów wypijanych obecnie na świecie. " Chcesz mi powiedzieć, że jako świat zachodni, święcimy tryumfy. Muslimy nas depczą, anglielską zapijaczoną i zaćpaną hołotę nawet na ich terenie tłuką. Mudżyny to samo. Weźcie się w garść wkońcu.

Alkohol i narkotyki ogólnie paraliżują umysł, to, że nie padłeś Wójcik nie znaczy, że naród nie tonie we własnym kale. Alkohol to broń lewaków/komuchów i innego robactwa. Przeciętny człowiek traci jakokolwiek inicjatywe i po robocie myśli tylko o piwerku z kumplami za sklepem obok roboty. Jako, że mózg mu nie wynagradza jakiejkolwiek pomysłowości sięga po alkohol, a do alkoholu wiadomo -> TVN albo inne ścierwo i fast food. Amerykanie nie przypadkiem mają się jak się mają...

Może fakt p*zdowacienia facetów to też mit? cały ruch EMO młodzieży? Jakbym był ojcem takiego to... nie wiem co bym sobie zrobił za taką porażkę, kiedy wiem co powoduje zniewieścienie facetów -> przede wszystkim alkohol i bisfenol,a potem mądre media.

Skończymy jak indianie, niemożliwi do podbicia siła, ale jak dostali wode ognistą to już ch*j, pióra po nich tylko zostały.

Swoją drogą myślisz Wójcik czemu Hitler tego ścierwa nie pił...

Tutaj sadistic wiec powiem co mysle - takich profesorów co opowiadają jaki alkohol jest dobry dla człowieka powinno sie postawić przed sadem za zdrade, potem rozstrzelać albo powiesić. Alkoholem unicestwiono Indian w polnocnej i poludniowej ameryce, teraz rozpijają i niszczą obecnych amerykanów, no i oczywiście przyszedł czas na Słowian.

I zauważyłem, że najlepiej się dyskutuje z kimś kogo dziecko się rozpiło... Nie życze wam tego, ale przypomnijcie sobie słowa wtedy mówiące o dobrodziejstwie narkotyków (alkoholu i innego gówna). Pozdrawiam, już chyba dość było powiedziane.