18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alko z niskiej półki

CrazyEdek • 2021-02-25, 20:26
Panu już podziękujemy.


marcino_zly

2021-02-25, 20:30
¡¡ Bo po dobre trzeba się schylić !!

JaTylkonaChwile

2021-02-25, 20:33
pan w czarnej koszulce reprezentuje polska gospodarke i przedsiebiorcow.
pani w rozowym - to polski rząd pomagający przedsiebiorcom.

Artixxxx

2021-02-25, 20:56
Zaj***ło w głowie jak zobaczył że alko poszło w górę

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-25, 21:18
JaTylkonaChwile napisał/a:

pan w czarnej koszulce reprezentuje polska gospodarke i przedsiebiorcow.
pani w rozowym - to polski rząd pomagający przedsiebiorcom.



Podejrzewam ironię... ale biorąc pod uwagę poziom społeczeństwa wolę się upewnić :mrgreen:

Artixxxx napisał/a:

Zaj***ło w głowie jak zobaczył że alko poszło w górę



Synek do ojca.
-tato, wódka zdrożała, będziesz mniej pił??
-nie, ty będziesz mniej jadł.

Znawca_Cipek

2021-02-25, 22:21
A co, jezeli baba mu trula, ze pijak, ze rozwod, a on pomyslal-ok. Od teraz nie pije! I poszedl do sklepu kupic bezalkoholowe. I co, jesli to polka z bezalkoholowymi? Co on sobie ma pomyslec? No k***a nie da sie. No nie da!

Justynka99

2021-02-25, 22:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

pan w czarnej koszulce reprezentuje polska gospodarke i przedsiebiorcow.
pani w rozowym - to polski rząd pomagający przedsiebiorcom.



Wtedy by go jeszcze wyr*chała.

Marcin360360

2021-02-25, 22:26
JaTylkonaChwile napisał/a:

pan w czarnej koszulce reprezentuje polska gospodarke i przedsiebiorcow.
pani w rozowym - to polski rząd pomagający przedsiebiorcom.

chesz powiedziec ze Polska gospodarka jest w złej kondycji? Ja myślałem że duże bezrobocie to zla gospodarka a my mamy teraz o połowę niższe bezrobocie niz za PO jak to wytłumaczysz? Moze chciał bys zamiast pracujących ukraincow pedofili z bliskiego Wschodu i Afryki których musiał bys utrzymywać z własnych podatków tak jak opozycja z Tuskiem na czele chciała? Dziecko wracaj do szkoły.

Justynka99

2021-02-25, 22:58
Marcin360360 napisał/a:

chesz powiedziec ze Polska gospodarka jest w złej kondycji? Ja myślałem że duże bezrobocie to zla gospodarka a my mamy teraz o połowę niższe bezrobocie niz za PO jak to wytłumaczysz? Moze chciał bys zamiast pracujących ukraincow pedofili z bliskiego Wschodu i Afryki których musiał bys utrzymywać z własnych podatków tak jak opozycja z Tuskiem na czele chciała? Dziecko wracaj do szkoły.



Ja pie**olę, temu to dopiero Kurski między uszy nasrał :D

JaTylkonaChwile

2021-02-26, 13:51
Marcin360360 napisał/a:

chesz powiedziec ze Polska gospodarka jest w złej kondycji? Ja myślałem że duże bezrobocie to zla gospodarka a my mamy teraz o połowę niższe bezrobocie niz za PO jak to wytłumaczysz? Moze chciał bys zamiast pracujących ukraincow pedofili z bliskiego Wschodu i Afryki których musiał bys utrzymywać z własnych podatków tak jak opozycja z Tuskiem na czele chciała? Dziecko wracaj do szkoły.



ojoj nawet nie wiem od czego zaczac?

PiS dyma polakow - panie ale platfrma to dopiero dymala
PiS przyznaje sobie nagrody w czasach kryzysu - panie ale platforma to jeszcze wiecej nagrod dawala
PiS paluje ludzi na ulicahc - no ale za czasow PO to jeszcze mocniej palowali
PiS nasra ludziom do mordy - PiS przynajmniej cos daje a PO by nawet tego gowna nie dala...

Podeprzyj swoje rewelacje jakimis statystykami? Moge sie mylic (jesli tak to przepraszam) ale wydaje mi sie, ze pie**olisz glupoty z tym bezrobociem.

"Moze chciał bys zamiast pracujących ukraincow pedofili z bliskiego Wschodu i Afryk..." - gdzie ty sie uczyles ?? :homer: od kiedy to ukraincy mieszkaja w Afryce? no ale przedewszystkim - na ch*j mi pracujący pedofile z Ukrainy - czy ty normalny jestes??

ponad 2 miliony ukraincow - ZABIERAJACYCH prace polakom uwazasz za sukces? Jesli byl nadmiar roboty i mniej chetnych do pracy to zamiast sprowadzac ukraincow - trzeba bylo nic nie robic - pensje juz szly mocno w gore, doszlyby do poziomu normalnego europejskiego... wtedy POLACY mogliby wrocic z emigracji. Wolisz ukraincow niz polakow? Zapytam jeszcze raz - czy ty jestes normalny??

Co mnie obchodzi PO? Oni nie sa w rzadzie. Rownie dobrze mozesz przytaczac NSDAP (pogooglaj co to jesli nie wiesz) oni tez nie sa w rzadzie... ja pie**ole :homer:

Rasael

2021-02-26, 16:10
Widzę że operatorzy kont pod nadzorem Towarzysza Jarosława mają dzisiaj wolne. Uważajcie, bo kacza tua zardzewieje, a ludność nie manipulowana zaczyna myśleć. :kawa:

JaTylkonaChwile

2021-02-26, 19:06
Rasael napisał/a:

Widzę że operatorzy kont pod nadzorem Towarzysza Jarosława mają dzisiaj wolne. Uważajcie, bo kacza tua zardzewieje, a ludność nie manipulowana zaczyna myśleć.



spokojna glowa... na sadolu agitacja polityczna nie przejdzie - tym bardziej obecnego rzadu :)

pan Marcinek zapomnial napisac, ze jak krytykujesz pis to musisz byc za PO :D

Be6he6mo6th

2021-03-07, 19:03
JaTylkonaChwile napisał/a:

ojoj nawet nie wiem od czego zaczac?
PiS dyma polakow - panie ale platfrma to dopiero dymala
PiS przyznaje sobie nagrody w czasach kryzysu - panie ale platforma to jeszcze wiecej nagrod dawala
PiS paluje ludzi na ulicahc - no ale za czasow PO to jeszcze mocniej palowali
PiS nasra ludziom do mordy - PiS przynajmniej cos daje a PO by nawet tego gowna nie dala...
Podeprzyj swoje rewelacje jakimis statystykami? Moge sie mylic (jesli tak to przepraszam) ale wydaje mi sie, ze pie**olisz glupoty z tym bezrobociem.
"Moze chciał bys zamiast pracujących ukraincow pedofili z bliskiego Wschodu i Afryk..." - gdzie ty sie uczyles ?? od kiedy to ukraincy mieszkaja w Afryce? no ale przedewszystkim - na ch*j mi pracujący pedofile z Ukrainy - czy ty normalny jestes??
ponad 2 miliony ukraincow - ZABIERAJACYCH prace polakom uwazasz za sukces? Jesli byl nadmiar roboty i mniej chetnych do pracy to zamiast sprowadzac ukraincow - trzeba bylo nic nie robic - pensje juz szly mocno w gore, doszlyby do poziomu normalnego europejskiego... wtedy POLACY mogliby wrocic z emigracji. Wolisz ukraincow niz polakow? Zapytam jeszcze raz - czy ty jestes normalny??
Co mnie obchodzi PO? Oni nie sa w rzadzie. Rownie dobrze mozesz przytaczac NSDAP (pogooglaj co to jesli nie wiesz) oni tez nie sa w rzadzie... ja pie**ole



https://300gospodarka.pl/news/bezrobocie-polska-ue-2021
wiesz z drugiej strony porównując twój przykład, który rzeczywiście dąży do tego że nie ma co do gorszego porównywać się, jakby nie patrzeć jest lepiej niż wcześniejszy rząd, czyli jest zmiana na plus, tak lub nie? Wszelka inna odpowiedź jest po prostu szukaniem dziury w całym i zwyczajnym spojrzeniem opozycyjnym, antypis. Dla mnie Pis nie jest kryształowy, ale póki co najlepszy rząd jaki do tej pory mieliśmy i jak ktoś ma trochę pod kopułą to znajdzie dane gospodarcze z odpowiednich źródeł i stwierdzi "no nie jest najlepiej jak tefałpe, ale ch*jnia z grzybnia też nie jest jak pie**olą w tefałenie " Zalecam używanie własnego mózgu, i słuchanie obydwu stron i wyciąganie własnych wniosków, a nie słuchacie albo tvp, albo tvn, albo k***ina który mysli że wystarczy rynienka, paróweczki, i dostaniecie 50% wzrost gospodarczy, na pewno. Najlepiej zlikwidujcie sanepid na początek jak tak bardzo chcecie wolności, to będzie baba z gilami z nosa które wycierała łapą, podawać wam pieczywo.