18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ależ oni są cudowni...

Halman • 2021-08-02, 09:26

miód na oczy... :brawo:

zwierzak30

2021-08-02, 09:45
Nie to że jestem expertem. Ale wina pasażera.
Miałem kiedyś Ogar-a 200,tego z Jawoskim silnikiem 3 biegowym. :)
Kumpel Krzysiek H.( Pozdrawiam jak to czytasz. :) )
Chciał się karnąć na moim Ogarku,a że z rowerem sobie radził dość przeciętnie to powiedziałem że mogę go przewieźć.Jadąc wzdłuż rampy kolejowej,rozwinęliśmy zawrotne 43Km/h zacząłem wchodzić w łagodny,lewy zakręt.Krzychy z racji tego że jechał pierwszy raz na piekielnym pojeździe spalinowym,wierzchem.Nie wiedział że trzeba się "wykładać " na zakręcie. :) Zamiast pomóc mi i grawitacji,niech robi swoje. Zaczął "pionować" siadać do pionu na siodełku.
Efekt był podobny,choć nie tak spektakularny.Myśmy mieli tylko podrapania po tym jak się położyliśmy na asfalcie.Potem zjechaliśmy na boczkach i dupach do rowu.
Po wszystkim pozbierałem Ogarka (w zasadzie tylko rączka lewa trochę odrapana),odpaliłem,ale Krzychu powiedział że -Ja to chyba na piechotę wrócę,bo mnie dupa boli.

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało. :) :) :)

pytolsky

2021-08-02, 10:06
zwierzak30 napisał/a:

Krzychu powiedział że -Ja to chyba na piechotę wrócę,bo mnie dupa boli.



Motopedzie


panar3

2021-08-02, 10:18
zwierzak30 napisał/a:

Nie to że jestem expertem. Ale wina pasażera.
Miałem kiedyś Ogar-a 200,tego z Jawoskim silnikiem 3 biegowym.
Kumpel Krzysiek H.( Pozdrawiam jak to czytasz. )
Chciał się karnąć na moim Ogarku,a że z rowerem sobie radził dość przeciętnie to powiedziałem że mogę go przewieźć.Jadąc wzdłuż rampy kolejowej,rozwinęliśmy zawrotne 43Km/h zacząłem wchodzić w łagodny,lewy zakręt.Krzychy z racji tego że jechał pierwszy raz na piekielnym pojeździe spalinowym,wierzchem.Nie wiedział że trzeba się "wykładać " na zakręcie. Zamiast pomóc mi i grawitacji,niech robi swoje. Zaczął "pionować" siadać do pionu na siodełku.
Efekt był podobny,choć nie tak spektakularny.Myśmy mieli tylko podrapania po tym jak się położyliśmy na asfalcie.Potem zjechaliśmy na boczkach i dupach do rowu.
Po wszystkim pozbierałem Ogarka (w zasadzie tylko rączka lewa trochę odrapana),odpaliłem,ale Krzychu powiedział że -Ja to chyba na piechotę wrócę,bo mnie dupa boli.
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.



Piłowałeś Krzycha w tym rowie? Przyznaj się lepiej po dobroci.

:mrgreen:

Zasysacz

2021-08-02, 10:19
Jak to jest z tyłu opcji zajebac w słup ? Przyciąganie ?

mygyry

2021-08-02, 10:54
Zasysacz napisał/a:

Jak to jest z tyłu opcji zajebac w słup ? Przyciąganie ?



Przeznaczenie

Ludobojstw0

2021-08-02, 11:01
Prędkość w nieodpowiednich rękach zabija

McQurwa

2021-08-02, 11:22
Te słupy zostały tak cudownie koło siebie ustawione, ze jak nie pierwszy zadziała to z pewnością ten drugi

dżonyłojlker

2021-08-02, 12:31
Halman, czekam aż znajdziesz jakiś bardzo dobry filmik z p*zdocyklistami i podłożysz Are You Ready For Love - Sir Eltona Johna.

andrzejrobert75

2021-08-02, 13:15
pytolsky napisał/a:

Motopedzie



Ogary poszły w las..

Don_Beck

2021-08-02, 13:34
Jakby ktoś chciał nutkę


marcino_zly

2021-08-02, 15:54
Wezma go do baletu.
Tyle obrotów zrobił kuuurrrdddeee

Smolar12

2021-08-02, 19:34
Ja jebie, ale przepięknie pie**olneli w ten słup :D
Jakby chcieli tak zrobić na serio to na pewno by im to tak zgrabnie nie wyszło xD

Ogórek

2021-08-02, 21:44
Piwo za ilość obrotów w powietrzu !!