18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aleksander Doba - III wyprawa - Pokażmy, że polak potrafi!

HaRdKoRoVy • 2016-04-11, 09:20
"Aleksander Doba już po raz trzeci wybiera się na samotną wyprawę przez Atlantyk i zwraca się z apelem, by pomóc mu udowodnić, że... Polak Potrafi!"
Zapowiada się ciekawy materiał prosto z Atlantyku, pomożemy?



nowynick

2016-04-11, 09:39
chętnie opłynę Ziemię dookoła, zdobęde jakiś parutysięcznik czy zrobie coś zajebistego żeby pokazać, że Polak potrafi zamiast zapie**alać całymi dniami na etacie.


Ktoś chętny za mnie zapłacić?

HaRdKoRoVy

2016-04-11, 10:06
tylko że ten Pan już ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia a taki noname z neta jak ty to tylko pie**olić potrafi a jeśli to nie jest tylko gadanie i osiągnąłeś już coś więcej od przeciętnej osoby to śmiało ogłaszaj się na polakpotrafi pl i działaj dalej, powodzenia :) poza tym kwota jest już zebrana, wstawiłem to tutaj aby ta akcja nabrała rozgłosu bo jak mniemam wyprawa będzie niezmiernie ciekawa i wszystko zostanie udokumentowane a zdaję sobie sprawę z tego że znajdą się osoby zainteresowane tym tematem

mateusos

2016-04-11, 11:08
Ale k***a co on chce? Kajak juz ma. Niech z Baltyku plynie.

mozz87

2016-04-11, 14:32
Nie zebym mu zyczyl zle, ale niech sie ten stary ch*j wreszcie utopi i przestanie wk***iac....

decode21

2016-04-11, 14:57
Niech mu się kamerka zgubi pierwszego dnia w głębiach oceanu, żeby nie wk***iał debilnymi filmikami. W ch*j ciekawe, ocean dookoła i tak pół roku. To machanie rękami to od wioseł ma?

Koysky

2016-04-11, 19:54
Strasznie pozytywny człowiek, w tym roku bawiłem się z nim w sylwestra w Ustroniu :)

rurkowiec

2016-04-11, 19:58
Jak można hejtować ludzi jego pokroju :D nie mogę tego pojąć

decode21

2016-04-11, 20:10
Koysky napisał/a:

Strasznie pozytywny człowiek, w tym roku bawiłem się z nim w sylwestra w Ustroniu :)



Dziewczynę byś sobie znalazł a nie ze starym capem się gzisz.

Adejdas1

2016-04-11, 20:19
rurkowiec napisał/a:

Jak można hejtować ludzi jego pokroju :D nie mogę tego pojąć



nie wiesz jak można ? Polak potrafi ; )

bluzuk

2016-04-11, 20:20
Słowo "Polak" pisze się wielką literą, k***a!

Pancerny90

2016-04-11, 21:01
Piwko i kasa leci. I płyń Doba, kórwa płyń!

Przykuuk

2016-04-11, 21:14
Poj***ni jesteście wszyscy, gość robi coś w życiu sensownego, zamiast opie**alania się przed kompami jak wy ale dalej go ciśniecie, żal mi was :D Suma 50000 zł to nie byle kwota dla zwykłego zjadacza chleba, szuka pomocy - ktoś pomoże ktoś nie, więc na ch*j się spinacie!

Gratki dla gościa a wy wyjdźcie w końcu ze swoich egoistycznych pojemników utrzymujących was przy życiu ! ;)

MorowyKomandos

2016-04-11, 21:16
Bawią mnie ci internetowi bojownicy, których najdalsza wyprawa była do spożywczego gdy mamusia zapomniała kupić rano parówek, które tak uwielbiają sobie wsadzać w dupska :) Pieniądze ode mnie dla dziadziusia lecą, pozytywny gość.

Matush5

2016-04-11, 21:37
pie**olicie, że gości jest jebnięty, niech się utopi, że nie wesprzecie go w marzeniu a przy okazji reprezentacji naszego kraju bo zapewne będzie o tym mowa na świecie, nie będzie to oczywiście fenomen ale zawsze nasz człowiek.

A teraz powiedzcie tak szczerze. Podarować dla takiej osoby powiedzmy 2 zł - to debilizm bo on nic dla nas nie zrobi ani nie wnosi. A k***a donatowanie jakiegoś izaka czy jakiegoś isamuxpompa po 20,50 czy 100 $ za to, że gra w grę w którą sami możecie zagrać i drze przy tym pysk jest fajne ? Więc za co dajecie mu hajs ? Podsumujcie sobie, ile taki Youtuber zarabia set dolarów za swój odcinek.

Czy nie lepiej rzucić 2 zł dla tego starszego gościa niż 50 zł dla pedała grającego w gry ?