18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Albo ja albo nikt nie będzie wychowywał naszego dziecka

~Angel • 2018-07-11, 13:54
I problem przyznania opieki nad dzieckiem został rozwiązany przez ojca.


castagir

2018-07-11, 14:05
I to jest ojciec. Widać, że kocha swoje dziecko na zabój :krejzi:

poligon6

2018-07-11, 14:14
Ufff myslałem że pieskiem albo kotkiem będzie bił, a tu tylko jakis gówniak.

SSmołki

2018-07-11, 14:17
Napie**alanie dzieckiem jest straszne, ale cenzurowanie przekleństw to już k***a przesada !

kutfa

2018-07-11, 14:44
Straszne lubię tą stronę i widzę że sa tu mocne rzeczy ale dawno już nie widziałam czegoś takiego.... [^] :shock:

banerr

2018-07-11, 14:50
Oj tam, oj tam zrobią sobie kilkanaście następnych.

Imperator_Jan

2018-07-11, 16:13
No k***a patrzeć na to kurestwo nie mogę.. Obcinanie łbów na żywo mnie nie rusza ale napie**alanie bezbronnym małym dzieckiem już mocno :[

Justynka99

2018-07-11, 16:28
A jest ktoś w stanie przetłumaczyć, albo chociaż streścić w jednym zdaniu o ch*j mu chodzi?

Mom and Death

2018-07-11, 16:45
Imperator_Jan napisał/a:

No k***a patrzeć na to kurestwo nie mogę.. Obcinanie łbów na żywo mnie nie rusza ale napie**alanie bezbronnym małym dzieckiem już mocno :[



Ojej :emo:

wasyl88

2018-07-11, 16:52
Ale mi ciśnienie skoczyło, nosz k***a dajcie mi tego ch*ja to co zagryze

garota

2018-07-11, 17:00
Zaj***ł dzieciakiem o podłogę bum tarara bęc.

A tak na serio, jak mi się chce śmiać jak znajomi się chwalą że byli u tych podludzi i że tam tak pięknie, kolorowo, taka bogata kultura i historia. Tylko na głównych ulicach a dookoła brud syf i j***ni idioci.

Cz...........as

2018-07-11, 17:26
@up A u nas to niby lepiej? W centrum deptaki, parki, fontanny i ozdoby świąteczne na zimę. Wszędzie w miarę czysto i schludnie. A pojedź pod granicę miasta to slumsy, k***y na wylotówkach, złodzieje i patologia.

A co do filmu to powinni go odj***ć na miejscu jak w chinach, wyrok i wykonanie w 5 minut. Było by dwóch murzynów mniej :-P

Gilera1231

2018-07-11, 17:34
@up Włoskich nic nie pobije ;)

poligon6

2018-07-11, 17:45
AyCaramba napisał/a:

@up A u nas to niby lepiej? W centrum deptaki, parki, fontanny i ozdoby świąteczne na zimę. Wszędzie w miarę czysto i schludnie. A pojedź pod granicę miasta to slumsy, k***y na wylotówkach, złodzieje i patologia.



Te nasze slumsy sa ch*jowe i zacofane. W Berlinie w Parku to przynajmniej mozesz kupić tabliczke haszu i to w bialy dzień bez krępacji. W Malmo mozesz poczuć się jak w filmie sensacyjnym, w Paryżu są całe miastreczka namiotowe. A u nas jakies patusy mieszkaja w byłych hotelach robotniczych, barakach, kontenerach czy tak zwanych "czworakach. A najczesiej to gniezdzą się w kamienicach. Prawie połowa z nich pracuje lub ma fuchy na czarno i co najwyżej mozesz się napic bimbru na mecie albo kupić wora przyciętego ziela. Polska to jednak zacofany kraj.

AyCaramba napisał/a:

@up A u nas to niby lepiej? W centrum deptaki, parki, fontanny i ozdoby świąteczne na zimę. Wszędzie w miarę czysto i schludnie. A pojedź pod granicę miasta to slumsy, k***y na wylotówkach, złodzieje i patologia.



Nie ta liga misiu, wszak w Polsce wszystko jest gorsze niz na zachodzie.

Dzikiżółw

2018-07-11, 18:14
takie gówno nie zasługuje nawet na miano podczłowieka