18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Alarm bombowy dla Hawajów

~Velture • 2018-01-14, 06:07
W telewizji podczas meczu pojawił się komunikat o zagrożeniu rakietowym na Hawajach.

:shock:

Nie, to nie fejk. Film jest prawdziwy.


maciek003

2018-01-14, 06:40
Co to k***a ma być deklu???

~Velture

2018-01-14, 06:45
maciek003 napisał/a:

Co to k***a ma być deklu???


Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?

TT4

2018-01-14, 07:37
Cytat:

Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że ogłoszony dziś fałszywy alarm rakietowy spowodował jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Alarm wywołał objawy paniki, ludzie gorączkowo szukali schronienia. Kilka godzin po oświadczeniu gubernatora, rzeczniczka Białego Domu ogłosiła, że "był to wyłącznie stanowy sprawdzian".




:homer:

Essent

2018-01-14, 07:37
Tłumaczyli się później, że to nie Oni nadali sygnał.Czyżby gruby teraz mógł sterować tymi ostrzeżeniami?

~Velture

2018-01-14, 07:51
TT4 napisał/a:


Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że ogłoszony dziś fałszywy alarm rakietowy spowodował jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Alarm wywołał objawy paniki, ludzie gorączkowo szukali schronienia. Kilka godzin po oświadczeniu gubernatora, rzeczniczka Białego Domu ogłosiła, że "był to wyłącznie stanowy sprawdzian".


:homer:


Jeszcze k***a lepiej :homer:

mygyry

2018-01-14, 09:22
Jak zawsze wszyscy zmartwieni, że jednak nie jebło :krejzi:

forest1600

2018-01-14, 10:56
Velture napisał/a:


Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?



Od kiedy gumiś rządzi Koreą Południowa?

elfis

2018-01-14, 11:59
lepiej pomylić guzik z ostrzeżeniem niż z wyrzutnią

xXPeinXx

2018-01-14, 19:09
Ciekaw jestem ile ludzi siedzi w swoich bunkrach i czeka aż jebnie ...

pawel8814

2018-01-14, 20:18
maciek003 napisał/a:

Co to k***a ma być deklu???

Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?
Chyba grubasa z Korei Północnej? :)

maciek003

2018-01-14, 20:34
Velture wiem k***a o co be lecz ja się pytam co to k***a robi na sadistiku???

Arsene

2018-01-14, 20:47
Do typa wyżej, co to robi na sadisticu? Nie ogarniasz, że jakby to była prawda to nikt nie miałby czasu na wrzucanie filmików na podobne portale? A czekając na śmierć w wyniku fali, promieniowania, obszaru rażenia, szabrowników czy sąsiada który za życia miał cię dość I postanowił się wylądować na ostatnią godzinę życia, nie miałbyś do czego konia walić?

indianer6666

2018-01-14, 20:59
maciek003 napisał/a:

Velture wiem k***a o co be lecz ja się pytam co to k***a robi na sadistiku???



to wyobraź sobie sytuacje ze siedzisz z rodzinką przed telewizorem, oglądacie murzynów ganiających za piłką a tu wypie**ala ostrzeżenie zeby się ukryć bo za kilka minut jebnie pocisk balistyczny. a w balistycznych nie przerzuca się petard tylko zazwyczaj atomówki. realnych, takich że będąc jankesem w obecnej sytacji na świecie jednak potraktowałbym ten OFICJALNY komunikat raczej nie jako pomyłkę, opcji jest kilka - korea, rosja, iran, nawet k***a nie wiem, isis mogło sie dorwac gdzies do wyrzutni. a to oznacza totalną wojnę nuklearną...

aha, i zapomniałem dodać - ostrzeżenie nie było tylko w tv, uruchomiony został cały system ostrzeżeń, ludzie dostali to też w tym samym czasie na komórki...

a potem skuleni i wystraszeni w piwnicy czekacie, czekacie i nic... it's just a prank bro!

jesli to nie jest sadystyczne a zdjęcia ku*asów w uprzeżach na hardzie już tak, to ja chyba nie mam pytań..

Feno1983

2018-01-14, 21:15
Velture napisał/a:

ngielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?



Dobrzeeee! Jedziesz z kondomem :)