18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alan Rickman robi dowcip Danielowi Radcliffowi

bart20 • 2016-01-23, 12:26
Na planie filmu „Harry Potter i Więzień Azkabanu".Akcja od 0:42





Tak,wiem że prank-srank,ale to ten z serii tych dobrych,które nikomu nie zagrażają.Wymagany angielski na poziomie gimbazy.

maxximal

2016-01-23, 13:19
Rickman zrobił pranka. I co robi teraz ? Nie żyje. Niech to będzie dla was nauczka

binladden

2016-01-23, 15:46
k***a, co ten internet robi z ludzi. Nawet na taką młodą Hermionę mi staje.

lobominator

2016-01-23, 22:37
binladden napisał/a:

k***a, co ten internet robi z ludzi. Nawet na taką młodą Hermionę mi staje.



To nie internet.
To magia z Hogwartu.

Goral123

2016-01-24, 11:00
bart20 napisał/a:

Wymagany angielski na poziomie gimbazy.



Ale mnie wk***ia takie pie**olenie. Żeby zrozumieć co mówią na filmiku trzeba płynnie operować angielskim a w gimbazie chyba jeszcze takiego poziomu nie macie.

konował

2016-01-24, 14:07
Ale by j***ł Hermione.

nano50

2016-01-24, 15:52
Racja. Niektórym ćwierć-mózgom w dupach się poprzewracało, bo znają parę słów. To chyba jedyne co umieją, skoro tak się tym chwalą dopisując jakieś pierdoły o poziomie angielskiego jakby chcieli się wywyższyć.
Tak, mam ból dupy o to, że jakieś tumany wywyższają się czymś tak zwyczajnym.
Rozumiem, że większość użytkowników jest jeszcze w szkołach, na studiach i operuje językiem. Jednakże proszę zauważyć, że jak oznajmił przedmówca LUDZIE za granicą stanowią mniejszość, a większość z nas po paru latach w pracach i zawodach wcale nie operuje językiem. Ostatni raz używali czasów 10-15-20 lat temu. Więc wklejajcie swoje zj***ne teksty angielskie, ale załączajcie również tłumaczenia.

Rozumiem tekst, bo mieszkam i pracuję w UK i jestem młodym człowiekiem, ale jakoś się tym nie chwalę. Nie, zaraz...

areq20

2016-01-24, 22:21
To Snape się w ogóle uśmiecha? Niebywałe.