18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alabai

~_Yarko_ • 2020-10-16, 09:18
Życie na Syberii jest ciężkie i brutalne.


mygyry

2020-10-16, 09:26
Ładnie ułożony pies, po komendzie do razu się grzecznie położył :amused:

Lobo24

2020-10-16, 09:27
up
i pomachał ogonkiem.

Pralpunkt

2020-10-16, 09:33
Pewnie go wk***iał. Mówił mu ze jest mały i wali mu z ryja

zwierzak30

2020-10-16, 09:48
Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe k***a szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu. :)
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z j***nego lukru. :)
Piękna psina.

Zbysław

2020-10-16, 10:38
Dla gimnusów by wiedzieli

kiedyś z charcegowiną było jedno państwo, bieda i nędzę
kiedyś też była Czechosłowacja teraz Czechy Słowacja

Ho...........er

2020-10-16, 10:52
I myk na smalec


baronturbina

2020-10-16, 11:05
zwierzak30 napisał/a:

Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe k***a szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu.
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z j***nego lukru.
Piękna psina.


Piekna historia naprawdę! Daj adres bloga z resztą.

shoe5maker

2020-10-16, 11:06
Złamał główną zasadę, więc do odstrzału.

Lobo24

2020-10-16, 11:12
zwierzak30 napisał/a:

Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe k***a szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu.
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z j***nego lukru.
Piękna psina.



Ałabaje też do 100 kilo rosną.



Rębak

2020-10-16, 12:02
Pomachał ogonkiem czyli takie "przeszły mnie dreszcze, proszę o jeszcze"

JoachimKnychała

2020-10-16, 12:38
Sąsiad miał taką k***e u siebie. Straszny pies, w dodatku suka. Mieli też jamnika, takiego na maksa sp***olonego. Gryzł mnie ten ch*j po kostkach jak jechałem na rowerze, ale jeden but i ten podłużny ch*jek uciekał aż miło. W końcu pewnego dnia, jamniczek wszedł do budy owczarka. Jak go złapała za gardło, to nie puściła sk***ysyna aż nie zdechł. Mój ojciec j***ł jej sztachetą po grzbiecie, ale nie puściła za nic. No i ch*j. Jednego i drugiego już nie ma. Teraz mają jakiegoś pojeba z długimi uszami co boi się piłki xd

mav

2020-10-16, 13:25
Ale podobało mu się bo cały czas merda ogonkiem :D

pawianek85

2020-10-16, 13:33
jakiś fajny karabinek .