18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

akwarium

nowynick • 2018-05-21, 11:10


no i jeszcze żeby Polak Polakowi nie podstawiał nogi, ale zauważyłem, że współcześni rodacy coraz rzadziej to robią :ok:

jbone

2018-05-21, 19:59
polska to poj***ny kraj.nie uczestniczę w wyścigu szczurów-nie trzymam z kierownictwem,nie pije wódki z przełożonym-i podpie**alam każdego przydupaska który próbuje ciągnąć laskę kierownikowi a nie ciężko pracować.wpada PIP i jest jazda.kierownik sra pod siebie bo ma kreta a nie wie kto.ja po pracy pije piwko i się cieszę.

wilczynski

2018-05-21, 20:42
To co nas blokuje to głupie polskie prawo, a nie brak długodystansowości itp.
Mamy proporcjonalną liczbę poj***nych przepisów, do kreatywności i zaradności w narodzie...
(To wina postkolonializmu, postkomunizmu i skorumpowanej władzy)

Eleir

2018-05-21, 20:44
@jbone,
czyli jesteś dokładnie typowym polakiem, który twierdzi "skoro ja się nie ścigam to inni też nie mogą" więc sobie podpie**alam. Możesz być z siebie dumny polaczku ;)

edek.bajzel

2018-05-22, 06:20
typowe pie**olenie abraxusa na to jacy straszni są Polacy, a idioci nie wiedzą że ludzie na całym świecie są tak skonstruowani,
robią tak samo tylko ze sztucznie przyklejonym uśmiechem na twarzy

albazsanagycjib

2018-05-22, 08:21
To się nazywa maskowanie roboty, fuszerka i prowizorka.

Pan_Adolf

2018-05-22, 08:50
posłodź cebulakom i już mają się za panów świata
a tak naprawdę waszym największym osiągnięciem jest postawienie lidla biedronki, zapieprzanie w outsourcingu dla niemca i ciągnięcie hajs z unii którego 70% i tak marnujecie i defraudujecie

Marcinqqq

2018-05-22, 09:50
Abraxus i tu widać kim tak naprawdę jesteś, tak zachowują się tylko wieśniaki (stan umysłu, nie pochodzenie), wiem też że nie warto cię obrażać (pluj świni w koryto, to powie że deszcz pada), dlatego życzę ci żebyś zmądrzał i dorósł wreszcie.

edek.bajzel

2018-05-22, 19:51
Marcinqqq napisał/a:

Abraxus i tu widać kim tak naprawdę jesteś, tak zachowują się tylko wieśniaki (stan umysłu, nie pochodzenie), wiem też że nie warto cię obrażać (pluj świni w koryto, to powie że deszcz pada), dlatego życzę ci żebyś zmądrzał i dorósł wreszcie.



to naczelny prowokator Sadola, sam sobie zdaje z tego sprawę że pisze gówniane komentarze, jednak że robi to dla kasy ma wyj***ne,
przypomina mi się najstarszy zawód świata,
a to To jest chyba facetem