18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywna akcja lewaka....

Halman • 2020-01-03, 09:19

kontra pasywna reakcja tabliczki 8-)

kr...........81

2020-01-03, 09:33
wiekszość amerykanców pluje na trumpa sam widziałem jak trump tower jest opluwany ludzię gardzą tym debilem pytanie jak dostał się do władzy bo miał k***a pieniądze jak u nas księża pedofilie od was z katolickiego ciemnogrodu ból dupy za 3...2...1...

silwerbalk

2020-01-03, 09:37
Partyzant antify został poraktowany jak bydło..... I k***a prawidłowo :lol: powinno go jebnąć go prądem tak że by doszło do zatrzymania akcji serca albo nawet go upiekło.. :->

Michald_skc

2020-01-03, 09:38
krisman1981 napisał/a:

wiekszość amerykanców pluje na trumpa sam widziałem jak trump tower jest opluwany ludzię gardzą tym debilem pytanie jak dostał się do władzy bo miał k***a pieniądze jak u nas księża pedofilie od was z katolickiego ciemnogrodu ból dupy za 3...2...1...



Narracja strumieniem świadomości, szacunek.


r061071

2020-01-03, 09:53
ktoś przewidzał i naostrzył tą blache

mygyry

2020-01-03, 09:55
Ale jak by nie było teraz dzięki Trumpowi i wojnie z Iranem którą właśnie wywołał, ceny ropy wypie**olą w kosmos

dantel

2020-01-03, 10:21
krisman1981 napisał/a:

wiekszość amerykanców pluje na trumpa sam widziałem jak trump tower jest opluwany ludzię gardzą tym debilem pytanie jak dostał się do władzy bo miał k***a pieniądze jak u nas księża pedofilie od was z katolickiego ciemnogrodu ból dupy za 3...2...1...



Przecież to własnie większość go wybrała, na tym polegają wybory dzbanie xD

solltys

2020-01-03, 10:24
@dantel śmiesz się z nim kłócić? Przecież on widział lepiej. :v

Chomik1992

2020-01-03, 10:42
dantel napisał/a:

Przecież to własnie większość go wybrała, na tym polegają wybory dzbanie xD





Z tego co wiem wybory tam wyglądają inaczej. Wybrało go mniej Amerykanów ale poszczególne stany mają jakieś tam punkty. Większość ludzi głosowała na kogoś innego ale on wygrał, ponieważ konkretne stany które na niego głosowały miały więcej punktów. Nie wiem do końca jak to działa

ojcieckogut

2020-01-03, 10:52

Chomik1992 czyli wygrał zgodnie z obowiązującym prawem, na to samo wychodzi. dodam tylko, że miał mniej pieniędzy na kampanię niż hilary, ale za to większa część z tych pieniędzy była jego, podczas gdy hilary miała większy udział pieniędzy pochodzących od korporacji.

wojny z Iranem nie będzie, póki USA same nie zaatakują. Co robił irański generał w Bagdadzie na spotkaniu z członkami irackiej milicji? Może ma to związek z podziałami religijnymi w samym Iraku, które to podziały podsyca iran licząc na rozpad sunickiego Iraku i powstanie południowej części - szyickiej, która będzie kontrolowała eksport ropy portami? tak tylko gdybam, bo przecież są tacy którzy bez cienia wątpliwości powiedzą że USA to źli terroryści a Trump to debil i mordują ludzi dla przyjemności.

V8ROG

2020-01-03, 10:53
r061071 napisał/a:

ktoś przewidzał i naostrzył tą blache



Hahhaha,. Tabliczka jest pod prądem. Dobry jesteś miglanc

Wiechowy

2020-01-03, 11:15
ojcieckogut napisał/a:

wojny z Iranem nie będzie, póki USA same nie zaatakują.


To chyba nie wiesz co wczoraj Trump odj***ł


kulawiec

2020-01-03, 11:34
krisman1981 napisał/a:

wiekszość amerykanców pluje na trumpa sam widziałem jak trump tower jest opluwany ludzię gardzą tym debilem pytanie jak dostał się do władzy bo miał k***a pieniądze jak u nas księża pedofilie od was z katolickiego ciemnogrodu ból dupy za 3...2...1...



I po co się zajmujesz sprawami o których nie masz pojęcia. Masz już hemoroidy, jeszcze z tej złości wrzodów dostaniesz a na NFZ to z rok poczekasz na lekarza.


Zajmij się czymś pożytecznym, np. znajdź sobie jakąś pracę lepiej płatną, będziesz mniej na życie narzekał.