18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywiści na ulicy

CrazyEdek • 2023-04-08, 10:46
W końcu ktoś pomyślał i coś z tym zrobił.


donkapusta

2023-04-08, 10:52
Zwykłe k***y zatruwające życie innym sowimi chorymi wynurzeniami. Nie dziwię się, że ludziom nerwy puszczają.

Zulu-Gula

2023-04-08, 11:04
donkapusta napisał/a:

Zwykłe k***y zatruwające życie innym sowimi chorymi wynurzeniami.


A co do tego mają sowy?

SkoPio1

2023-04-08, 11:12
Zulu-Gula napisał/a:

A co do tego mają sowy?



Sowy są wredne. Kręcą swoimi sowimi ( :-) ) głowami o 180 stopni, potem ludzie próbują i okazuje się, że też tak mogą, ale tylko jeden raz w życiu...

Budrys2000

2023-04-08, 11:25
Miałem koleżankę, co miała na nazwisko Sowa. Ale już nie ma, bo wyszła za mąż.

Zulu-Gula

2023-04-08, 11:32
Budrys2000 napisał/a:

Miałem koleżankę, co miała na nazwisko Sowa. Ale już nie ma, bo wyszła za mąż.


Co zrobisz, ja tam do sów nic nie mam ;-)
Pewnie dobra dupa była, że ją wspominasz?

Payan

2023-04-08, 12:43
Zulu-Gula napisał/a:

Co zrobisz, ja tam do sów nic nie mam
Pewnie dobra dupa była, że ją wspominasz?



Pozazdrościł koledze. :D

OpenStreetMaps

2023-04-08, 12:57
Jeśli to jacyś ekoterroryści to popieram. W Hamburgu policja jest poj***na na własne oczy widziałem ich podwójne standardy. Na jednej ulicy brutalnie pacyfikowali małą grupkę wolnościowowców protestujących przeciwko represjom kowidowym a w dzielnicy Sankt Pauli cały korowód komunistycznych bojówek takich z flagami sierpa i młota ochraniali. Tęczowi odklejeńcy też maszerowali w tym pochodzie.

KoniecZartow

2023-04-08, 13:01
OpenStreetMaps napisał/a:

Jeśli to jacyś ekoterroryści to popieram. W Hamburgu policja jest poj***na na własne oczy widziałem ich podwójne standardy. Na jednej ulicy brutalnie pacyfikowali małą grupkę wolnościowowców protestujących przeciwko represjom kowidowym a w dzielnicy Sankt Pauli cały korowód komunistycznych bojówek takich z flagami sierpa i młota ochraniali. Tęczowi odklejeńcy też maszerowali w tym pochodzie.



Nie ma różnicy między tęczową zarazą a antifiarskimi k***ami. j***ć i się nie bać.

Uriael

2023-04-08, 14:18
Miód na me oczy 8-)

Und uszy 8-)

alucard321

2023-04-08, 15:12
Mózgi wyprane przez polityków i innych ekozjebów. Poj***na europa sądzi, że jak przestanie kopcić, to świat uratuje. Oddajcie władze w ręce ludzi a nie korporacji, to będzie dobrze.

Halrnan

2023-04-08, 16:30
donkapusta napisał/a:

Zwykłe k***y zatruwające życie innym sowimi chorymi wynurzeniami. Nie dziwię się, że ludziom nerwy puszczają.



nie robią nic z własnej woli, bo nic nie znaczą. tak po prostu działa demokracja, że trzeba wynajmować gołodupców, żeby agitką tworzyli sytuacje, które będą wymagać politycznych działań, które zleceniodawca tych akcji chce przeprowadzić.
jak np. wymuszanie zmian gospodarczych i społecznych pod pozorem walki z klimatem. wszystko musi mieć odpowiednie tło.

Wari

2023-04-08, 17:50
Ludzie, zacznijcie głosować bo nas te eko zjeby zagonią w tej UE w kozi róg za kilkanaście lat.

Raflik

2023-04-08, 19:12
powinni iść pod ambasady, urzędy i takie inne gdzie ci urzędasy wyjeżdżają a nie wk***iać zwykłych ludzi.