18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktualne i dzisiaj.

banerr • 2018-12-27, 17:03
Takie coś wygrzebałem ze starych gazet.

TT4

2018-12-27, 17:12


Wujkowi się prawie udało.

wulfgarval

2018-12-27, 17:29
Kwintesencja tego co należało by teraz zrobić w tym przegniłym komuchami, socjalistycznym kraju

mygyry

2018-12-27, 17:49
k***a i to niby teraz jest wolność słowa

AN...........or

2018-12-27, 18:10
tak, zwalmy nasze wszystkie nieszczęścia na żydów, na tuska, i arbeit macht frei i do przodu

Cara_Al_Sol

2018-12-27, 18:59
Czekam jeszcze tylko na Jana.

conderus, Zapomniałeś o cyklistach.

Ti...........ch

2018-12-27, 19:57
@janlew nie przyjdzie bo pewnie struga kołek do tego obrazka :kawa:

bleblebator1

2018-12-27, 20:33
conderus napisał/a:

tak, zwalmy nasze wszystkie nieszczęścia na żydów, na tuska, i arbeit macht frei i do przodu


Z pierwszych siedmiu członków radzieckiego politbiura za życia jeszcze lenina czterech było zrusycyfikowanymi żydami. Dobranoc

kolosasz

2018-12-28, 00:06
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Lepiej poczytaj kto wdrażał na świecie socjalizm i komunizm


Piłsudski i Dzierżyński

Bardzo aktualne. Prawie w kazdej polskiej mieścinie są bóżnice.
A dziś jednym z najważniejszych zakupowych wyborów ktorych musi dokonywac Polak jest: kupować u Żyda czy nie.
Podobnie z mechanikami samochodowymi - jechać naprawić u Żyda czy u polskiego Janusza.

Jaranie się międzywojennymi agitkami to jak jaranie się piłką nożna. Dziś Żydzi żyją w swoim kraju, więc
mają w dupie zapyziałą, duszącą się smogiem Polskę

urteusz

2018-12-28, 02:30
Kolosasz: To zydzi maja swoj kraj? O prosze, cos nowego.

Ca...........on

2018-12-28, 11:23
Panowie... To nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest Żydem, czy Polakiem, czy Niemcem, czy Maurem, czy Czukczą.

Liczy się tylko, czy ktoś wciska nam niszczące naszą cywilizację ideologie.

Jedyna słuszna metoda to tak jak postępowanie z alkoholikiem... Nie wolno zwalczać alkoholika, tylko alkoholizm.

Post scriptum... Niestety, jeśli ktoś próbuje kogoś zniszczyć mrówczą pracą, to jedynym sposobem przeciwdziałania takiemu powolnemu demontażowi jest pełzająca strategia:

- ignorować niewygodne pola walki
- wykorzystywać każdy błąd
- niestrudzenie i niemal goebbelsowsko (takiej samej metody używają oni) wskazywać na rozbrat ich sprawstwa z prawdą

kolosasz napisał/a:


Piłsudski i Dzierżyński

Bardzo aktualne. Prawie w kazdej polskiej mieścinie są bóżnice.
A dziś jednym z najważniejszych zakupowych wyborów ktorych musi dokonywac Polak jest: kupować u Żyda czy nie.
Podobnie z mechanikami samochodowymi - jechać naprawić u Żyda czy u polskiego Janusza.

Jaranie się międzywojennymi agitkami to jak jaranie się piłką nożna. Dziś Żydzi żyją w swoim kraju, więc
mają w dupie zapyziałą, duszącą się smogiem Polskę



I właśnie dlatego na arenie międzynarodowej toczy się gigantyczna batalia dyplomatyczna między bankami a skupującymi ziemię na całym świecie Chińczykami, którzy wykupili już np. sporą część terytoriów Afryki (z tego co mi wiadomo)?

My tak naprawdę nie powinniśmy walczyć per se z jakimiś mirażami wrogów, tylko stosować metodę pozytywną: kupować od Polaków. To samo robią od wielu stuleci Holendrzy, a za ich przykładem (podziwiając sukces gospodarczy Kompanii Wschodnio-indyjskiej) poszły inne narody takie jak Niemcy czy Włosi.

TL;DR: Żadna negatywna metoda nie jest na dłuższą metę skuteczniejsza niż metoda pozytywna.

parolpl

2018-12-28, 15:18
@Caramon
Ale zdajesz sobie sprawę, że u nas ten sam chlew co wszędzie; tanie/ch*jowej jakości itd. I zamiast udawać imperium, którym w najbliższym czasie nie będzie, lepiej budować sojusze, chociażby z samym diabłem. Bo merkantylizm działa, ale musi mieć coś do zaproponowania. A obecnie z tym u nas kiepsko.

Danlook

2018-12-28, 20:43
Fajne "raki" Kochanowskiego... Widać kto czytał wiersze.

janlew

2018-12-29, 14:42
Jestem już jestem. Dobre, ale przedwojenne pismo "Pod Pręgierz" lepsze.