18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

ans83[Ż]

2012-01-14, 21:59
k***a jak ja nienawidzę tej j***nej barcy i całej bandy onanistów którzy walą konia przy każdej udanej akcji barcelony a na dźwięk messi reagują spazmami jak tępa p*zda na koncercie piaska czy innego bimbera. generalnie to PUTA BARCA!!!

boro259

2012-01-14, 22:11
@up

Musisz mieć wyjątkowo ciekawe życie.

choku

2012-01-14, 23:00
Przyznam jestem kibicem Realu od wielu lat. Nie od czasów kiedy zaczęły się gigantyczne transfery, Kaki i Ronaldo. Pamiętam wiele GD, ale nigdy nie było w nich tyle zawiści, przemocy, było to po prostu wielkie święto piłkarskie. Super było kiedy SB oklaskiwało Ronaldinho podczas jednego z nich. Można powiedzieć, że Barcelona sama sobie wyrobiła taką markę, symulując w wielu ważnych meczach. Można oczywiście porównywać, że w Realu też są symulanci Di Maria i czasem Ronaldo, ale nie jest to na taką skalę jak w Barcelonie. Real gra futbol twardy, kontaktowy, ale powtarzam, w nim też są symulanci. Najbardziej w furię kibiców Królewskich wprowadził Dani "złamana noga" Alves, którego jak wykazują nagrania Pepe nie dotknął, lecz dostał czerwo i koniec dla niego gry. A Blaugrana grając 11 vs 10 potrafiła wtedy wygrać. Oczywiście Alves po krótkiej przerwie wrócił na boisko, szarżując na bramkę Realu. To jest dla mnie nie zrozumiałe. Lub gdy przez Busqetsa "my face hurts", bodajże Motta, gracz Interu, nie mógł spełnić swojego marzenia i zagrać w finale ligii mistrzów, bo Busqets dostał skurczu twarzy. Tyle ode mnie, w środe kolejne spotkanie Realu z Barceloną, ale ostatnio jest spokojnie. Pozdrawiam normalnych. Elo

Stranuh

2012-01-14, 23:04
Osobiście wole ligę angielską od hiszpańskiej. Tam przynajmniej jest mniej symulowania a bardziej walka... Ale Barca i Real to przodują w symulacji. Jeszcze trochę a będą sobie sami nogi łamać żeby wyj***ć jednego z przeciwników z boiska...

EM...........IS

2012-01-14, 23:04
Niestety ale piłka nożna coraz bardziej zaczyna przypominać:


sw7enty

2012-01-14, 23:06
Via Real!

calypso

2012-01-14, 23:09
Każdy doszukuje się nie uczciwych zagrań, tak jest w każdej drużynie, ale kibice np. Reala, Munchestera, pokazują tylko nie uczciwe zagrania Barelony, bo najczęściej ich drużyny przegrywają.
Jakoś trzeba się wyżyć, po przegranym meczu.
Ja nie mam nic do żadnej drużyny, każda gra na ile może.


Pozdro kibic FC Barcelony

sw7enty

2012-01-14, 23:10
ps. Cała piłka nożna to zasrane aktorstwo, powoli zaczyna przypominać "hardkorowy" wrestling...

No...........ck

2012-01-15, 00:05
pokłóciliście się o to, kto bardziej symuluje, a przecież tu nie chodzi o to kto więcej, ale o to, że to jest w ogóle nie do pomyślenia, żeby dorosły facet tak się szmacił. Przecież to jest obrzydliwy dyshonor... Jak takie k***y mogą potem w lustro spojrzeć?

boczerto

2012-01-15, 01:34
skomentuje to tylko tak

Masterof

2012-01-15, 10:21
Na ch*j wstawiacie filmiki, gdzie RM fauluje ? Co ma granie ostro do udawania ? Faul element gry, a płakanie jak c*pka nie. Proste.

firer

2012-01-15, 10:43
Jeżeli chodzi o sportowców to moim zdaniem piłkarze to największe cioty.

hax

2012-01-15, 13:14
firer napisał/a:

Jeżeli chodzi o sportowców to moim zdaniem piłkarze to największe cioty.



No wydaje mi się, że na pewno nie większe od Ciebie :roll:

peecyn

2012-01-15, 13:55
Tak czytając te wszystkie komentarze to śmiać mi się chce. Jestem kibicem Realu ale nie mam zamiaru tutaj spinać jak inni kibice zarówno Realu jak i Barcelony. Każda drużyna symuluje jedna lepiej jedna gorzej. Komplikacja komplikacją ale wole żeby mój post bardziej trafił do kibiców. Realowi jak i Barcelonie kibicuje masa ludzi... Wielu kibiców kibicuje Realowi bo Ronaldo bądź bo masa innych gwiazd... Barcelonie za to kibicuje wielu kibiców bo Messi bo wygrywa. I to właśnie to tacy kibice spinają przy każdym meczu.. to tacy kibice robią te beznadziejne kwejki bądź filmy.. i to tacy kibice psuja społeczność kibiców tych 2 klubów. Jak widzę ten poziom tych "sezonowców" Barcelony i Realu to śmiać mi się chce. Znają się na zespole jak gówno na poezji a wypowiadają się wszędzie pisząc "Messi to bóg a Ronaldo to ciota".. "Messi to karzełek a Ronaldo jedzie go jak chce".. Tych 2 piłkarzy nie da się do ch*ja porównać. Oboje są uniwersalni i oboje graja na rożnych pozycjach.. Jaki to sens porównywać skrzydłowego ze środkowym napastnikiem ?! I jeszcze te promujące Barcelone media.. Nie urażając prawdziwych kibiców ale k***a jak słyszę polskiego komentatora mówiącego "Messi piękne przyjecie skorpionem i strzał ze stawu skokowego"(Barca vs Santos) to śmiać się chce. I media promujące image Barcelony jako niepokonanej.. Jednak jest pokonana.. Jednak przegrywa mecze.. Real tez przegrywa ale uważam iż prawdziwi kibice powinni być bardziej poważnie ;]

Z poważaniem Kibic Realu.

Bombardierro

2012-01-15, 14:24
Smutne jest to że mecze o najwyższych rangach wygrywane są coraz częściej dlatego że ktoś lepiej symulował, a nie grał lepiej. Jak widać pieniądze są najważniejsze.
Śmieszne jest to że o wymuszaniu rzutów wolnych, "aktorzeniu" i brutalnych faulach mających na celu wyeliminowania konkretnych zawodników mówi się od wielu lat, a nie robi się nic by ten problem wyeliminować. Niestety wszystkie pomysły na rozwiązanie tych problemów zaczynają się i kończą na plotkach lub krążeniu w internecie... a wcale nie trzeba wywracać tego sportu do góry nogami by to osiągnąć- wystarczyłoby posadzić sędziów przed monitorami by oglądali mecz z wielu perspektyw, i dodatkowo zaostrzyć przepisy dotyczące nagradzania żółtymi i czerwonymi kartkami. Jak jakiś aktorzyna zanurkuje, czego efektem będzie czerwona kartka, zastanowi się 10x zanim to zrobi znowu. Tak samo z brutalnymi faulami. Jeśli będą to robili notorycznie, przedłużyć wykluczenie z grania. Ponieważ najważniejszy jest obecnie zysk, to pewnie nie doczekamy się takich zmian. Ale jeśli już miałbym wybierać czy wolę aktorzenie czy boiskowe MMA, wybiorę aktorzenie- od niego nie zostanę przypadkiem kaleką.
TAK dla sportu i jego głównych idei, stanowcze i zdecydowane " ODDAL SIĘ W POŚPIECHU" dla chamstwa, aktorzenia i brutalizmowi.
Pozdrawiam