18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

Legon

2012-01-14, 18:21
wlasnie dlatego najslynniejsze slowa ktore wychodza ze wszystkich kibicow pilki noznej na temat barcelony to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puta Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kilas88

2012-01-14, 18:22
Powinni na nagraniach z kamer sprawdzać czy faktycznie doszło do faulu, ewentualnie obdukcja i w przypadku stwierdzenia symulacji wypie**alać takich na emeryturę i skończyłoby się robienie kpiny ze sportu. Z takimi akcjami niedługo piłka nożna stanie się sportem dla małych dziewczynek (o ile już nie jest).

Legon

2012-01-14, 18:33
@ seven
masz jak wol 4 akcje gdzie powinny byc 4 karne i ze 2 czerwone kartki w meczu champions league z chelsea wiec ? watpie zeby barcelona musiala symulowac grajac z taka sevilla gdzie zarobek pilkarzy i trenera jest rowny z zarobkiem 3 czy 4 zawodnikow w barcelonie co innego jak graja z przeciwnikiem na ich poziomie wtedy "twarda" gra z nimi nie ma sensu bo wszyscy wiedza ze wstarczy potraktowac takiego kurdupla z bara ale ze k***a nie ma kolan to jest to faul gdyz jebnales go barkiem po ryju gratisem od sedziego jest zolta karta w wybitnych przypadkach nawet czerwona ...

boro259

2012-01-14, 18:37
@up

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trzymaj tutaj pare przecinków, bo widzę, że wyczerpałeś już swój dzienny limit.

goro600

2012-01-14, 18:57
Sponsorem technicznym Barcelony jest Nike, a nie adidas, dla każdego kto dobrze przyjrzy się flikowi na początku jasne stanie się że to nie Barca tylko jakiś kiepski montaż. Dalsza część to kompilacja 3-letnich kilku przypadków udawania graczy Barcy. (Dani Alves, Busquets i jeszcze kilka) + błędy sędziego za co wg. autora Barca też jest winna?! Filmik obiektywny w 33% jak dla mnie, a w trzymaniu się przez głównie fanów Realu zdania, że Barca aktorzy zaprzeczają trzy ostatnie- dwa mecze w Superpucharze i jeden w lidze, gdzie Barca wygrała czysto. Oceniajmy więc fakty, bo nie jesteśmy z GóWna!!!

MorbidGod

2012-01-14, 19:08
Ależ gimbusy dostały ślinotoku, pewnie kibicują zespołowi od dwóch lat i ledwie znają podstawową jedenastkę. Po co w sumie znać więcej, jak można brylować w gimbo towarzystwie koszulka i czapeczka zespolu kupiona na rynku. Teraz specjalnie dla was kochane gimbusy. ch*j w dupe lidze hiszpanskiej i aktoreczka z barcelony i realu! :)

rah.im

2012-01-14, 19:08
Czesc, nie moge sie nazwac kibicem realu madryt, bo nigdy na meczu nie bylem. Wszystko co widzialem to tylko telewizja, z reszta pewnie jak 95% ludzi na tym portalu kibicujacych tym dwom druzynom. Jednak daze ich powiedzmy sympatia, lubilem bardziej za czasow Carlosa, Zidane'a czy Ronaldo. Powedzmy ze nieco prawdy jest w tym filmiku ale i tak osobiscie uznaje wyzszosc Barcelony. Tak to juz jest ze raz sie jest lepszym, a raz gorszym. Na poczatku lat 2000 to real byl na fali ale teraz jest na odwrot i to barca jest na szczycie. Musicie sie z tym pogodzic. Prawdziwy kibic by tak zrobil, a nie klocil sie gdzies po forach. Nie rozumiem po co sie spinac, logiczne ze real kiedys znowu bedzie lepszy... tak na zmiane bo nie da sie ukryc ze oba kluby sa bardzo dobre. Co do filmikow wedlug mnie z meczow kazdej druzyny da sie pozlepiac jak to symuluja czy fauluja... Takie czasy.
Pozdrawiam

Adriano9

2012-01-14, 19:15
Jestem kibicem Realu od kilku ładnych lat, często oglądam ich mecze, a co za tym idzie śledzę La Liga. Muszę powiedzieć, że to jest liga CIP. I w Madrycie, i w Barcelonie, i w Walencji znajdują się c**y. Nie piłkarze tylko c**y. Są wyjątki potwierdzające tą regułę np. Xabi Alonso. Dostał na MŚ z partyzanta w klatę i grał dalej. Większość tych CIP by już mogła zapomnieć o graniu w piłkę na kilka miesięcy. Wystarczy włączyć sobie jakiś mecz Premier League i się przekonać, która liga jest lepsza. Czy liga CIP czy liga prawdziwych piłkarzy, którym nie w głowie padać jak porażeni piorunem, gdy rywal lekko ich trąci. Dla CIP mówimy stanowcze, k***A, NIE!

jacoparada

2012-01-14, 20:19
liczy się skala symulacji! W Barcelonie niestety jest ona bardzo duża! graja swietny futbol więc nie rozumiem po co im to całe symulowanie :roll:
GGMU!!

Escalade

2012-01-14, 20:29
goro600 napisał/a:

Sponsorem technicznym Barcelony jest Nike, a nie adidas, dla każdego kto dobrze przyjrzy się flikowi na początku jasne stanie się że to nie Barca tylko jakiś kiepski montaż. Dalsza część to kompilacja 3-letnich kilku przypadków udawania graczy Barcy. (Dani Alves, Busquets i jeszcze kilka) + błędy sędziego za co wg. autora Barca też jest winna?! Filmik obiektywny w 33% jak dla mnie, a w trzymaniu się przez głównie fanów Realu zdania, że Barca aktorzy zaprzeczają trzy ostatnie- dwa mecze w Superpucharze i jeden w lidze, gdzie Barca wygrała czysto. Oceniajmy więc fakty, bo nie jesteśmy z GóWna!!!



Początek to nie montaż tylko pewien starutenki filmik ośmieszający grę Włochów przed Mundialem 2006.


A co do samej gry Barcy to mają aktorów w drużynie, ale wyjątkiem nie są. Praktycznie wszystkie czołowe zespoły Europy mają tego typu grzeszki na sumieniu.
Argument o błędzie sędziego jest zupełną bzdurą. Jeżeli sędzie nie zauważył że gracz symuluje to wina oszusta nie jest wcale mniejsza...

knrd

2012-01-14, 20:31
Barcelona wykastrowała piłkę nożną. Piłka nożna to kontaktowy sport, a jeśli ktoś nie lubi kontaktu w sporcie, to proponuje siatkówkę albo szachy, tam rzadko co się przeciwnicy dotykają. Powiedzmy sobie szczerze liga hiszpańska i włoska to liga ciot. Dotknie się kogoś w bark, a ten leży i płacze. W Premier League nie pamiętam w którym meczu (chyba Liverpool-Citizens) jeden z zawodników dostał w łuk brwiowy i nawet się nie skapnął, że ma rozwaloną twarz. BARCELONA WYKASTROWAŁA FUTBOL.

kaszanka90

2012-01-14, 21:03
seven napisał/a:

No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. (...)


To najpierw zmontuj, najlepiej takie z samym realem a potem pie**ol.

kieru30

2012-01-14, 21:08
Oczywiscie jezeli ktos jest na topie to trzeba go zjechac. Real Madryt ma swoje lata swietnosci za soba. I przykro mi ich kibicom - passa sie poprostu skonczyla , czy chcecie tego czy nie , musicie sie z tym pogodzic , w tym sezonie BARCA zadzi

sakenomi

2012-01-14, 21:26
Czytając te wszystkie strony komentarzy można odnieść dziwne wrażenie, że Polska to matecznik hiszpańskich kibiców. Pewno sami Hiszpanie się tym tak nie podniecają jak nasi telewizyjni kibice.

wdooweq

2012-01-14, 21:36
Mam wyj***ne na śmieszny real, więc nic na mnie nie macie :-P . Ale za ten półfinał z CFC nienawidzę tych katalońskich ścierw i od tamtej pory kibicuje każdemu ich rywalowi. Banda płaczków i symulantów. Nie wychodzi im grą to muszą poudawać. Tfu!