18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

goolejador

2012-01-14, 17:22
jak czytam niektóre komentarze to aż mnie śmiech bierze.
Każdy kibic Barcy - sezonowiec,
każdy kibic innej drużyny - wielki znawca, który na futbolu zjadł zęby.

Najzabawniejsze jest to, ze gdyby Mourinho nie zaczął nagonki na Barcę to całego zamieszania by nie było. Zanim Mou przyszedł do Barcy GD to było święto futbolu. Czasem wygrywał Real czasem Barca, zawsze porażka z Królewsimi bolała, ale nigdy nie było takiej zawiści jak teraz. Pamiętam jak Santiago Bernabeu oklaskiwało Ronaldinho. Wyobrażacie sobie teraz coś takiego?

Taktyka Mou na mecze z Realem to: kosić ile wlezie, kopać zawodników i faulować. W dodatku narzekajmy na sędziów, co sprawi, ze będą oni pod większą presją. Z tego co czytałem Guardiola podczas jednego z meczów, kiedy to Barcelona symulowała - bo nie twierdze, ze tego nie robiła- kazał piłkarzom to robić. Uznał, że jeżeli Real ma ich zgnieść i przekopać po boisku, by w 60 minucie wszyscy byli obolali to należy się kłaść kiedy tylko będzie okazja. Kazał wytworzyć presję na arbitrze tak samo jak robił to Mou. To w połączeniu z bardzo ostrą grą Realu sprawiło, ze sędzia gwizdał wszystko. Zauważcie, ze od tego czasu Real nie grał już aż tak ostro.

A aktorzy są w każdym klubie, w Realu także ich sporo z Cristiano i Di Maria na czele. Ale nikt o tym nie mówi, bo przegrywają...


A filmik do dupy, zwłaszcza ten "niby" trening Barcy wzięty z włoskiej reklamy. Ubaw po pachy. Sytaucja z Dani Alvesem tez nie prawdziwa, został kopnięty a to tylko poprawiony filmik jest.

Butmanek

2012-01-14, 17:26
Nawet nie obejrzałem do końca. Gówno fanbojów. Dla jednych i dla drugich oba zespoły to aktorzy. Ten gówniany filmik nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Boroth

2012-01-14, 17:34
seven napisał/a:

No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. Ja pie**ole, jakim trzeba być zakompleksionym kibicem, żeby zmontować, a tym bardziej podniecać się na widok takiego filmiku. Mnie to się tam wydaję, że Real i jego pseudo-niby-kibice za wszelką cenę chcą usprawiedliwić wszystkie swoje porażki przez doszukiwanie się takich błędów w grze Barcelony.



Dobra nie pie**ol ,,l,,

dobo89

2012-01-14, 17:39
pakicito napisał/a:

co za kawalek?



Takie to trudne dla ciebie ? :plzdie:

Wiekszosc kawalkow znajdziesz po tekscie jaki w nim jest :homer:

najczesciej pada "king of the bongo" chyba nie jest problemem wpisanie tego w GOOGLE ?

marianusz

2012-01-14, 17:44
@goolejador masz całkowitą rację, w każdej drużynie jest jakiś aktor.. taka jest teraz piłka nożna i niestety nic tego nie zmieni ;/

pozeracz_kotow

2012-01-14, 17:48
Taka mała satyra na symulujące p*zdy:


MayDay100

2012-01-14, 17:50
zgadzam się ze w kazdej druzynie jest jakis aktor ale te akcje w Barcelonie sa juz ponizej krytyki, a i zeby bylo jasne nie jestem fan boyem realu. Jak dla mnie liczy sie tylko Biała Gwiazda :D

qwe999

2012-01-14, 17:52
seven napisał/a:

No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. Ja pie**ole, jakim trzeba być zakompleksionym kibicem, żeby zmontować, a tym bardziej podniecać się na widok takiego filmiku. Mnie to się tam wydaję, że Real i jego pseudo-niby-kibice za wszelką cenę chcą usprawiedliwić wszystkie swoje porażki przez doszukiwanie się takich błędów w grze Barcelony.



Zakompleksiony to jest każdy wielki fan barcy, który drze morde "visca el barca" i myśli, że jest koks. Sorry, ale wypie**alaj. Wielkim fanem realu nie jestem, ale o stokroć wolę real niż barce. Kiedyś im kibicowałem, ale to dlatego, że grał tam Eto'o i Ronaldinho. A real też stracił do tego realu z Zidanem, Carlosa, Beckhama, Ronaldo, itd. A już w ogóle to najlepszy futbol grają w Anglii i Holandii.

ppgn

2012-01-14, 17:54
Ja nie jestem ani fanką barcy ani realu. Po prostu Ci co symulują to cioty a nie piłkarze i jak już ktoś wcześniej napisał kaleczą ten sport.
A arbitrzy nie lepsi - albo ślepi albo przekupieni.
Niech żyje rugby !

ul...........rt

2012-01-14, 17:56
qwe999 napisał/a:



. A już w ogóle to najlepszy futbol grają w Anglii i Holandii.



True story.Aż Ci piwo postawiłem

sosik

2012-01-14, 18:00
A ja nie oglądam wcale piłki nożnej i tylko szydzę z tego pedała Ronaldo :]

Boroth

2012-01-14, 18:04
qwe999 napisał/a:



Zakompleksiony to jest każdy wielki fan barcy, który drze morde "visca el barca" i myśli, że jest koks. Sorry, ale wypie**alaj. Wielkim fanem realu nie jestem, ale o stokroć wolę real niż barce. Kiedyś im kibicowałem, ale to dlatego, że grał tam Eto'o i Ronaldinho. A real też stracił do tego realu z Zidanem, Carlosa, Beckhama, Ronaldo, itd. A już w ogóle to najlepszy futbol grają w Anglii i Holandii.



Wódki nalejmy ;D

OFF

2012-01-14, 18:12
goolejador napisał/a:


(...)
A aktorzy są w każdym klubie, w Realu także ich sporo z Cristiano i Di Maria na czele. Ale nikt o tym nie mówi, bo przegrywają...




No,ale k***a..żeby połowa teamu? No bez przesady :homer: Jak to nikt o tym nie mówi? Przegrywają? Raczej przegrywali,teraz ostatnio mają dobrą passę,więc skończ i nie pie**ol.

seven

2012-01-14, 18:15
qwe999 napisał/a:



Zakompleksiony to jest każdy wielki fan barcy, który drze morde "visca el barca" i myśli, że jest koks. Sorry, ale wypie**alaj. Wielkim fanem realu nie jestem, ale o stokroć wolę real niż barce. Kiedyś im kibicowałem, ale to dlatego, że grał tam Eto'o i Ronaldinho. A real też stracił do tego realu z Zidanem, Carlosa, Beckhama, Ronaldo, itd. A już w ogóle to najlepszy futbol grają w Anglii i Holandii.



Myślisz, że jak mi napisałeś wypie**alaj to jesteś kozak?
Ty deklu nie zrozumiałeś mojego posta, jak większość debili, którzy się rzucają.

Buubles

2012-01-14, 18:17
Po meczu z Chelsea na SB nawet nie było mi przykro po tej całej farsie sędziowskiej (jestem kibicem CFC, nie Realu ani Barcy, dla jasności). Jedyne czego żałowałem to tego, że Drogba ganiając w tych klapeczkach po ostatnim gwizdku nie wpie**olił panu arbitrowi - Overbo.