18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

Black_Zone

2012-01-14, 14:35
Cos w odpowiedzi na temat Pana hax'a

Pener

2012-01-14, 14:39
Black_Zone napisał/a:

Cos w odpowiedzi na temat Pana hax'a


skoro to odpowiedź na jego post, to po ch*j zakładasz nowy temat?

dback

2012-01-14, 14:45
Dlatego nie lubię piłki nożnej. Na ch*j mam sobie nerwy psuć czymś takim? Ostatni mecz jaki kiedykolwiek oglądałem to jak Weber wyr*chał Polaków. Dziękuję za symulację - poczekam aż kiedyś wróci prawdziwa piłka nożna.

Hubert0501

2012-01-14, 14:48
Mnie szlag trafia jak coś takiego widzę. Mam w dupie Barcelonę i Real i nie chodzi mi tylko o zasady fair play. Chodzi o to, że to powinien być sport dla prawdziwych facetów, dla twardzieli. Jak widzę lalę, którą ktoś zaczepi czubkiem buta a ona robi 32 fikołki i tarza się 15 min z wyrazem agonii na twarzy to mi się rzygać chce. Powinna być krew, pot i łzy a jest żel, solarium i płacz.

Kukła

2012-01-14, 14:49
k***a wszystkich ich do ligi angielskiej, leżeli by przez 80 min meczu, hiszpańskie płaczki...

OFF

2012-01-14, 14:52
Śmieszni jesteście z tym porównywaniem symulacji Realu do symulacji Farsy...

Żeby nie było. Tak - jestem kibicem Realu. Tak - Barcelona gra dobrze wtedy kiedy nie symuluje,czyli przeważnie zawsze ..ale trzeba przyznać ,że te symulacje pomogły im wygrać naprawdę ważne mecze jak chociażby z Chelsea w LM. Zakończcie ten flame war.

Da...........ki

2012-01-14, 15:03
ulthart moj bracie naj***l bym sie z toba :D

jimi90

2012-01-14, 15:04
Kibicuje Juve i barca jak i real są mi totalnie obojętne dla tego skomentuje to 100% obiektywnie. Wg. mnie ten film zrobili kibice realu, którzy nie mogą się pogodzić z totalną dominacją barcelony w ostatnich latach w hiszpanii. Kiedy kibice realu mieli już nadzieję na złote lata 85-90r. nagle pojawiła się znienawidzona barcelona, nienawiść spotęgowała jeszcze różnica pkt z sezonu 09/10 kiedy obie druzyny zebrały niesamowitą ilość pkt a o mistrzostwie zadecydowały jedyne 3 pkt. Wiadomo jak w hiszpanii jest traktowana rywalizacja tych klubów, jak się nie nawidzą itp. Dla tego bezradność kibiców realu i ich drużyny na boisku zmienia kierunek rywalizacji na świat wirtualny, jesteś swięcie przekonany że gdyby sytuacja była odwrotna to kibice barcy tak samo by reagowali wystarczy przypomnieć przejście figo ro rm i wszystko jasne. A co do samego filmiku to jest on no... żałosny ponieważ nie wiem czy pamiętacie jaka była nagonka przez niemców na wlochów po mś 2006, ten sam filmik z początku był przedstawiany jako tajny trening włochów przed mś, nawet jedna szanująca* się polska gazeta wzięła to na poważnie przypisując nawet tam niektórych zawodników a co do reszty filmu to po prostu niewytrzymywanie już presji porażek i zwyczajna chęć odbicia się nie koniecznie sportowo... Więc drogi kibicu jak widać emocje piłkarskie nie toczą się jedynie na obrębie stadionu a wkraczają nawet do świata wirtualnego a nienawiść pomiędzy dwoma klubami to jest rzecz święta pomyślcie jakie były by emocje gdyby kibice barcy i realu się kochali gdyby kibice interu i juve żyli w zgodzie po calciopoli(jak i przed nim) gdyby w glasgow panował spokój, jak by cała europa kochała niemców. To jest właśnie piękno tego sportu. Ponieważ nie ma nic piękniejszego jak wygrana ukochanego zespołu na boisku największego rywala. Pozdrawiam

Akar

2012-01-14, 15:07
"nie jedna szkola aktorska bylaby z nich dumna"... hax, nie wiem czy jestes taki ograniczony czy tylko takiego udajesz. symulacje byly, sa i beda czescia pilki, niestety. takie treningi, gdzie uczy sie pilkarzy "dobrze przewracac" sa prowadzone w kazdej druzynie... Widac, ze jestes typowym "hala madritista", ktory wszystkie przegrane ostatnio mecze z barcelona zwala na sedziego i brzydkie symulacje :(

barul01

2012-01-14, 15:19
Tak jestem fanem Barcy i współczuje wszystkim fanom innych klubów łącze się z wami w bólu :( ((
Hahahahaha

ul...........rt

2012-01-14, 15:25
barul01 napisał/a:

Tak jestem fanem Barcy i współczuje wszystkim fanom innych klubów łącze się z wami w bólu :( ((
Hahahahaha



Jasne że oczywiście masz rację...
A może teraz wypowie się ktoś kto nie jest debilem?

Magicalan

2012-01-14, 15:30
seven napisał/a:

No tak, bo tylko Barcelona symuluje. Oczywiście Real gra na poziomie i nikt z piłkarzy nigdy nie udawał. Też mi k***a problem zmontować z miliarda akcji dwadzieścia takich, gdzie ktoś udaje. Ja pie**ole, jakim trzeba być zakompleksionym kibicem, żeby zmontować, a tym bardziej podniecać się na widok takiego filmiku. Mnie to się tam wydaję, że Real i jego pseudo-niby-kibice za wszelką cenę chcą usprawiedliwić wszystkie swoje porażki przez doszukiwanie się takich błędów w grze Barcelony.




Jesteś k***a sezonowcem czy o co chodzi? Barcelona wygrywa to im kibicujesz akurat bo tak jest modnie? Znasz się na piłce w ogóle choć trochę czy raz na rok koledzy Cię na mecz zaproszą jak jakieś finały są i wtedy siedzisz i oglądasz? Barcelona wygrała oszustwami i symulacją z Interem, Chelsea, Arsenalem.. Ale tak, to kibice Realu doszukują się w ich grze oszustw..


Oklaski dla kibiców sezonowych :plzdie:

~Vuko

2012-01-14, 15:31
powiem krótko: j***ć Barce! :idzwch*j:

Nie jestem jakoś specjalnie za Realem, ale Barcelony nienawidzę. Po prostu k***a nienawidzę. Od zawsze. :evil:

boro259

2012-01-14, 15:45
Standardowa gadka: Barcelona jest jedyną drużyną, która symuluje i dzięki temu wygrywa wszystkie najważniejsze mecze. Jeśli to nie pomaga, wtedy trzeba sięgać po kontakty w UEFA, bo z tego też słynie Barca. Na wszelki wypadek można jeszcze zagadać z sędziami, bo wszyscy zawsze będą chętnie gwizdać pod nich. To, że w każdym meczu całkowicie dominują poprzez kontrolowanie gry i posiadanie koło 70% to zasługa sędziów, uefa i sztuki symulowania. No i nie zapominajmy o petrodolarach od Qatar Fundation.
Haters gonna hate.
Odnośnie określania wszystkich kibiców mianem "sezonowców" - są tacy ludzie, którzy kibicują im ponad 10 lat, którzy pamiętają czasy, jak w ostatniej kolejce Barca awansowała do pucharu UEFA (a było to naprawdę dawno temu), którzy nie raz byli na Camp Nou.
A wielka fala kibiców Realu skąd się wzięła jak nie od momentu określenia ich jako "galaktyczni". Kto z kibiców Realu wie kim był Davor Suker, Mijatovic albo Hierro. Pewnie większość zaraz sprawdzi na wiki...

owek

2012-01-14, 16:07
Ludzie na ch*j sie podniecacie jakimś hiszpańskim gównem. Mało macie polskich drużyn ? 99% z was nigdy nie bedzie na meczu barcelony jak i realu, reszta obejrzy go w jakiejs knajpie (o ile wpuszczaja gimnazjalistów) albo w domciu przed TV.

Tylko czekam az ktos napisze ze za granica piłka nie jest skorumpowana tak samo jak w Polsce. ;) pewnie ze nie, u nas na o wiele mniejsza skale.