18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktorzy z Barcelony

hax • 2012-01-14, 12:16
Nie jedna szkoła aktorska byłaby z nich dumna.

Ale przynajmniej czarny ich dobrze podsumował na końcu :)
:idzwch*j:

alkoboy

2012-01-15, 16:29
Filmik jest dowodem że gimbusom znudziły się kweki , wiochy i inne badziewia.
Co do gry Messi ok Ronaldo ok ale dla mnie ten koleś jest najlepszy.
Piłkarz kompletny przy którym każda ciota może strzelać bramki. A propo dzisiaj gra Barca :) Pozdro

barul01

2012-01-15, 23:20
@ulthart

Ale się spiąłeś człowieku ch*j cie boli, że Barca najlepsza na świecie najwyższy czas sie z tym pogodzic.

Giacore

2012-01-16, 12:00
Ale czemu zawsze każdy kibic barcelony jeśli pokazuje się taki film mówi a krystyna to i tam to a real taki i siaki. Jak dla mnie tutaj nie chodzi o wojnę realu z barca.
Większość kibiców barcelony to sezonowcy taka prawda koniec kropka.
Większość kibiców realu to sezonowcy kibicują mu bo nie kibicują barcelonie.
Każdy trzeźwo rozumujący człowiek widzi, że jeśli w jednym meczu są 4 ewidentne karne a żadnego nie uznał sędzia to jest coś nie tak. Sędziowie mylą się gdyż są ludźmi. No ale jeśli piłkarz mający miano "najlepszego na świecie" kopie piłka w kibiców i nie zostaje za to ukarany przez uefa. To wyraźnie jest coś nie tak. Jeśli piłkarz symuluje kolejny raz z rzędu i wszyscy mu klaskają to jest coś nie tak. Gdzie czasy Ajaxu który przypadkiem strzelił bramkę chcąc oddać przeciwnikowi piłkę dał sobie też ja strzelić??? Jedyna prawdziwa liga teraz to dla mnie liga angielska. Nie płaczą walczą jak równy z równym mimo dużych różnic budżetowych itd. Liczy się tradycja walka i zwycięstwo. A co do Mou sądzę, że jest najlepszym trenerem potwierdził swoją dominacje w lidze Angielskiej Włoskiej i prawdopodonie w tym roku wyprzedzi barcelone. Pep trener jednego klubu.

zgadzam się z panem up Xavi jest genialnym piłkarzem o niebo lepszym od pana tylko z lewą nogą i jednym zwodem

seven

2012-01-19, 00:01
Czy mi się zdaje, czy Real znowu dostał po piździe?

boro259

2012-01-19, 00:47
Skoro już mowa o aktorach... świeży materiał, pewnie jeszcze go boli...


st...........yk

2012-01-19, 13:01
A chłopcy z Real bawią się tak.

Jakość może nie najlepsza.


dizz13

2012-01-19, 18:41
O boże ludzie, wy tak płaczecie jakby to była wojna a to tylko sport :D
Wyobraźcie sobie piłkę nożną bez "symulacji", błędów sędziowskich itp.
Oglądali byście wtedy mecze?
Moim zdaniem nie ;)
Ochłońcie trochę bo sami się pozabijacie przez głupiutki sport ;)

Pyro25

2012-01-21, 00:05
seven napisał/a:

Czy mi się zdaje, czy Real znowu dostał po piździe?



Ja pie**ole. Piszesz że nie kibicujesz Barsie, a jedziesz Real równo...
Zastanów się choć na moment czy masz w ogóle jakieś pojęcie jakiego błazna właśnie z siebie robisz. Każdego kto ci odpowie zaczynasz cisnąć ( mi z pewnością też odpiszesz, bo wmówiono ci że do ciebie należy ostatnie zdanie, a więc czekam z niecierpliwością ), a sam zachowujesz się jakbyś był bez skazy. Może i nie jesteś fanem barsy, ale z pewnością jesteś anty-fanem Realu. Żałosne. Zajmij się lepiej własnym klubem, o ile jakiś masz

.:...........:.

2012-01-21, 00:08
Pyro25, o, nareszcie bez gwiazdeczek. :)

Pyro25

2012-01-21, 00:45
Hm.. Założyłem konto tylko dlatego żeby powiedzieć co myślę o takich osobach, więc średnio wiedziałem jakie są zasady komentowania ;-)

duxaj

2012-01-21, 03:17
bo piłka nożna męska jest dla zniewieściałych aktorów klasy c. Wole już piłkę nożną żeńską oglądać tam jak faul to faul jest. A dla facetów powinien być tylko jeden sport RUGBY

seven

2012-01-21, 11:29
Pyro25 napisał/a:



Ja pie**ole. Piszesz że nie kibicujesz Barsie, a jedziesz Real równo...
Zastanów się choć na moment czy masz w ogóle jakieś pojęcie jakiego błazna właśnie z siebie robisz. Każdego kto ci odpowie zaczynasz cisnąć ( mi z pewnością też odpiszesz, bo wmówiono ci że do ciebie należy ostatnie zdanie, a więc czekam z niecierpliwością ), a sam zachowujesz się jakbyś był bez skazy. Może i nie jesteś fanem barsy, ale z pewnością jesteś anty-fanem Realu. Żałosne. Zajmij się lepiej własnym klubem, o ile jakiś masz


Hehe, śmieje się tylko z tego, że tak pie**olą i pie**olą o tej Barcelonie, że ch*ja graja, że symulanci, że kooperacja z sędziami, a tu ch*j, Real znowu dostał po piździe i to bez niczyjej pomocy :)

fij0lek

2012-01-23, 01:40
Dobrze, że mam wyj***ne na Fejki i Balerony. Ja tam wolę siatkówkę, cycki i majonez.

Kamm

2012-01-23, 01:41
@up
Zawodniczka siatkówki wysmarowana majonezem. Mniam ;-)

Ens

2012-01-27, 02:59
Skoro wstawiasz takie filmiki to zapewne interesujesz się piłką nożną i wiesz jak wyglądają poszczególni pilkarze Barcy wiec hax wskaż chociaż jednego gracza Barcelony na tym niby treningu bo ja się przyglądam i przyglądam i jakoś nie widzę żadnego gracza Barcelony z podstawowej 11 a nawet z podstawowej meczowej 20~

Co więcej nie można potwierdzić że to jest Barcelona bo jedyne co na to wskazuje to napis BarcaTV w prawym górnym rogu a to o niczym nie świadczy bo troche zabawy i można tam wstawić każdy inny napis tym bardziej że inne drużyny też mają taki niby swój kanał widziałem wielokrotnie na Polsat Sporcie