18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktor gra...

krzyks • 2017-05-31, 12:49
...i piłkarz gra.



Kwestia poziomu aktorstwa :ciasteczkowy:

TT4

2017-05-31, 12:58
Może on dostał ataku epilepsji?

nowynick

2017-05-31, 14:02
Barcelona już szykuje kontrakt

ramzei

2017-05-31, 14:25
Strabag... Jak ich pytam o płatności to podobnie reagują....

mp0011

2017-05-31, 14:38
Powinna być specjalna kara dla takich aktorów.
Osobna za udawanie faulu (jak nie było) i za aktorzenie (nawet jak był), więc może dostać dwie na raz.

Zejście do boku boiska i 3 kółka. Tempo dowolne.

Drużyna gra w 10, on w tym czasie będzie miał czas na rozchodzenie urazów... Sprintem lub truchcikiem, jego decyzja.

saves

2017-05-31, 15:53
W końcu "wzion i umar"? :D

~Velture

2017-05-31, 16:09
Starbag... k***a mać...
Jak widzę co odpie**alają na remontach dróg to mnie ch*j strzela gdzie jeden młodzian coś robi i 10 starych grubasów z wąsami nadzoruje i jeszcze 5 typów od kierowania ruchem na cały etat gdzie w ciągu dnia 2 razy wypuszczają wywrotkę.

krzyks

2017-05-31, 16:18
Velture napisał/a:

Starbag... k***a mać...
Jak widzę co odpie**alają na remontach dróg to mnie ch*j strzela gdzie jeden młodzian coś robi i 10 starych grubasów z wąsami nadzoruje i jeszcze 5 typów od kierowania ruchem na cały etat gdzie w ciągu dnia 2 razy wypuszczają wywrotkę.



Strabag, nie Starbag. Tak się składa, że miałem "okazję" współpracować ze stworzoną przez nich spółką (stworzoną w Polsce na potrzeby konkretnej inwestycji). Spółka była tak dojona przez założyciela, żeby upaść. Nam też płacili różnie, ale z uwagi na charakter współpracy musieli zapłacić wszystko. Ta firma to jeden wielki przekręt. Tematu nie rozwijam, bo mnie obowiązuje tajemnica, ale ich metody przyprawiają o zawrót głowy.

~Velture

2017-05-31, 18:12
krzyks napisał/a:



Strabag, nie Starbag. Tak się składa, że miałem "okazję" współpracować ze stworzoną przez nich spółką (stworzoną w Polsce na potrzeby konkretnej inwestycji). Spółka była tak dojona przez założyciela, żeby upaść. Nam też płacili różnie, ale z uwagi na charakter współpracy musieli zapłacić wszystko. Ta firma to jeden wielki przekręt. Tematu nie rozwijam, bo mnie obowiązuje tajemnica, ale ich metody przyprawiają o zawrót głowy.


ch*j tam literówka. Wiesz o co chodzi.

kalijanek

2017-05-31, 18:27
krzyks@ nie ma co się bać, trzeba nagłaśniać, bo nie wiem jak ty ale ja chcę żyć w końcu w normalnym kraju. Należy się to nam i naszym przodkom, którzy w coś wierzyli i poświęcali się temu. A to "coś" to Polska.

krzyks

2017-05-31, 18:37
kalijanek napisał/a:

krzyks@ nie ma co się bać, trzeba nagłaśniać, bo nie wiem jak ty ale ja chcę żyć w końcu w normalnym kraju. Należy się to nam i naszym przodkom, którzy w coś wierzyli i poświęcali się temu. A to "coś" to Polska.


Zdaje się, że jeszcze pół roku obowiązuje mnie klauzula. Była na pięć lat 8-)

jerry280

2017-05-31, 18:41
O i to sensowna dyskusja. Prawo spółek jest tak napisane że stwarza ogromne pole do nadużyć. Ale trzeba mieć mocny dział prawny, kreatywną księgowość i oczywiście atut w postaci kapitału zagranicznego lub powiązań ze służbami bo takich nikt nie ruszy. Zwykłego przedsiębiorcę można za to puścić w skarpetkach nikt nie będzie płakał.

krzyks

2017-05-31, 18:49
jerry280 napisał/a:

O i to sensowna dyskusja. Prawo spółek jest tak napisane że stwarza ogromne pole do nadużyć. Ale trzeba mieć mocny dział prawny, kreatywną księgowość i oczywiście atut w postaci kapitału zagranicznego lub powiązań ze służbami bo takich nikt nie ruszy. Zwykłego przedsiębiorcę można za to puścić w skarpetkach nikt nie będzie płakał.



Proste. Firma "matka" zakłada dla określonych celów firmę powiedzmy w Polsce, a potem wystawia jej faktury za wynajmem maszyn, jak w tym przypadku. Te faktury, dopóki inwestycja trwa, są dla takiego słupa do przejścia. Inwestycja dobiega ku końcowi, jest aneks... faktury przekraczają możliwości finansowe utworzonej spółki. Ale to i tak małe piwo :roll:

manson__

2017-05-31, 20:06
mp0011 napisał/a:

Powinna być specjalna kara dla takich aktorów.
Osobna za udawanie faulu (jak nie było) i za aktorzenie (nawet jak był), więc może dostać dwie na raz.

Zejście do boku boiska i 3 kółka. Tempo dowolne.

Drużyna gra w 10, on w tym czasie będzie miał czas na rozchodzenie urazów... Sprintem lub truchcikiem, jego decyzja.


36 lat i nadal w podstawówce? :shock: