18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobatka

CrazyEdek • 2021-10-01, 20:21
I to nazywa się dopiero, poświęcenie się dla sprawy.


zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-01, 20:34
Ja pie**ole, może jeszcze aktualne numery Lotto tu wpie**alajcie, ogarnijcie się stulejarze sfrustrowane.

ququa

2021-10-01, 20:48
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ja pie**ole, może jeszcze aktualne numery Lotto tu wpie**alajcie, ogarnijcie się stulejarze sfrustrowane.



O... jest i pierwszy któremu zdrowa dupcia przeszkadza.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-01, 21:26
ququa napisał/a:

O... jest i pierwszy któremu zdrowa dupcia przeszkadza.



Co ty pie**olisz; po pierwsze więcej zdrowej dupci zobaczysz jak wyleziesz ze swojej nory i pójdziesz do sklepu po bułki, a po drugie materiał ch*jowo sprofilowany; ani to tu dupe widać ani tym bardziej nic sadolowego. Na ch*j wstawiać takie śmieci?

yigebek291

2021-10-01, 21:36
Jak nigdy wszyscy lecą na pomoc.

BrunerOvned

2021-10-01, 22:42
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Co ty pie**olisz; po pierwsze więcej zdrowej dupci zobaczysz jak wyleziesz ze swojej nory i pójdziesz do sklepu po bułki, a po drugie materiał ch*jowo sprofilowany; ani to tu dupe widać ani tym bardziej nic sadolowego. Na ch*j wstawiać takie śmieci?



Zdaję sobie sprawę z tego. że w seminarium nie macie hali sportowej i wszystkie ćwiczenia z WF-u robisz na drążku - ale nie mierz wszystkich tą samą miarą!

sothis

2021-10-01, 23:05
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Co ty pie**olisz; po pierwsze więcej zdrowej dupci zobaczysz jak wyleziesz ze swojej nory i pójdziesz do sklepu po bułki, a po drugie materiał ch*jowo sprofilowany; ani to tu dupe widać ani tym bardziej nic sadolowego. Na ch*j wstawiać takie śmieci?



Ej, masz rację. Ale stulejek jest dużo, a chcących kontent zgodnego z nazwą strony w sumie niewielu. Widzisz sam, jakie teksty rzucają - zdrowa dupcia Ci przeszkadza.
No dzieci i debile. Jakbys narzekał, że w spożywczym w pieczywie zamiast chleba i bułek flaszki wstawili, tobyś usłyszał że jak Ci wódka przeszkadza, to jesteś konfident, abstynent i pewnie jeszcze boisz się, że po alko wygadasz sekrety, bos fałszywy ch*j.

Brind'amour

2021-10-02, 08:32
kaczmarzgr napisał/a:

Proszę bardzo



Dzięki ale nie trzeba było, zdążyłem zwalić

Baranozo

2021-10-02, 08:45
ququa napisał/a:

O... jest i pierwszy któremu zdrowa dupcia przeszkadza.



Pewnie pedał. Albo pedofil.

Oponka

2021-10-02, 16:23
Baranozo napisał/a:

Pewnie pedał. Albo pedofil.



czyli, że ksiądz

Baranozo

2021-10-03, 22:19
ququa napisał/a:

O... jest i pierwszy któremu zdrowa dupcia przeszkadza.



Pewnie pedał. Albo pedofil.