18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcyza i ubezpieczenia 2017 - czyli jak Władza chce nas okra

rChudini • 2016-11-20, 18:45
Gorący ostatnio temat i myślę, że warto by było trochę się nad nim pochylić, miłego seansu ;-)


mygyry

2016-11-20, 19:08
Cytat:

jak Władza chce nas okraść


Jak zwykle

sezamkowyRozpierdol

2016-11-20, 19:15
Znając życie skończy się tak:



:amused:

wt...........us

2016-11-20, 19:34
Miliony Polaków nie mogły się mylić !
Czas ma emigrację :0

Nikodem_Szulcc

2016-11-20, 19:42
Nie lubie tego chłopa mimo, ze lubie te motoryzacyjne pogadanki. Tu jednak ma racje. No to niech łapie piwko i niech te słowa idą w publike.

weltmajster

2016-11-20, 19:43
@up: chyba na deportację. Niestety 40% uprawnionych do głosowania Polaków (celowo nie mówię wszyscy Polacy bo jeszcze mam wiarę w ten naród) sprzedało Polskę obłąkanym za 500 zł na dziecko. Kaczyński pokazuje teraz, że Polacy są w stanie za kasę zrobić wszystko. Rezygnują z niezawisłych sądów, w miarę obiektywnych mediów publicznych, ochrony danych osobowych, wszystko za kasę. Nawet płód bez głowy urodzą zgwałcone kobiety za 4 koła. Podejrzewam, że gdyby 500 zł dawali za wylizanie chodnika, to nasze chodniki byłby k***a widziane z kosmosu. Piłsudski miał rację o wspaniałym narodzie.

vass

2016-11-20, 19:44
Dobra zmiana coraz cieniej pierdzi. Jeszcze rok i się zesrają, bo zabraknie kasy na rozdawanie.

noir

2016-11-20, 19:46
Z ubezpieczeniami zaczelo się już dawno temu, za czasów po. Ale ta akcyza... To strzał niebw kolano, a w leb....na tym pis nie zarobi... A zdrozeja juz zarejestrowane autavw polsce. Co oznacza ze juz stare auta beda dłużej na rynku..
Pis strzela se w leb. Bo jakby nie patrzeć, wieksza cześć ich wyborcow jezi na sprowadzanych starszych autach..
Nie wspominam na moto fanatykach co kupowali auta pokroju a8 d2 4.2 czy 740i e38...
Czy zwyklych ludziach..
Zal patrzec...

drArchaniol

2016-11-20, 19:49
Jeśli pis będzie starał jak do tej pory to dolar dobije do 6zł a euro do 7zł za rok. Wtedy się dopiero zacznie. Wszystko co za granicy szczególnie pójdzie w górę (telewizory, komputery telefony itp.).
Najszczęśliwsi z sytuacji oczywiście będą eksporterzy i youtuberzy...

noir

2016-11-20, 19:51
Zapomniałem dodać wyżej, ze w pewnym sensie zbliżymy się do kuby... Beda same stare pazdziochy, a na nowsze będzie stac naprawdę bogatych...

wyrwijajec

2016-11-20, 20:21
Próbują zabrać kobietom prawo do samostanowienia - pff, i dobrze, w głowach się durnym dz**kom poprzewracało.
Próbują zabrać mężczyznom prawo do sprowadzania starych samochodów - NA NICH! Na jutro 10 mln podpisów! Załatwimy ich! Co oni sobie wyobrażają! Skandal!

Żeby nie było, popieram, to, co oni mówią.

ellsworth

2016-11-20, 20:22
Akurat bardzo dobrze, że wprowadzą opłaty za sprowadzane samochody. Skończy się robić z Polski WYSYPISKO EUROPY gdzie w normalnym ruchu jeżdżą pospawane z dwóch albo trzech wraki. Zamiast wypaśnych 3,0 l BMW można sobie kupić mały samochodzik miejski. Większość ludzi w końcu mieszka w miastach i ich aglomeracjach i nie jeździ codziennie po 500 km, żeby potrzebował takiego monstrum!

lukaszdzi

2016-11-20, 20:28
ellsworth nie wiem czy oglądałeś film ale tam mówili że jak handlarz będzie miał dużą akcyzę do opłacenia to będzie kombinował czyli będzie jeszcze większe wysypisko europy niż jest teraz.

I nie zaczynaj tematu mówienia ludziom czym mają jeździć bo chodzi o to żeby sobie jeździli tym na co ich stać i mają na to ochotę.

sezamkowyRozpierdol

2016-11-20, 20:29
@ellsworth

Trzeba mieć solidnie nasrane we łbie, by cieszyć się z nakładanych coraz to wyższych podatków :-D
Od zawsze w historii podatki były czymś złym i przeciwko czemu się buntowano, a w dzisiejszych czasach się k***a niektórzy cieszą że ich łupią :amused:

wudun

2016-11-20, 20:30
weltmajster napisał/a:

@up: chyba na deportację. Niestety 40% uprawnionych do głosowania Polaków (celowo nie mówię wszyscy Polacy bo jeszcze mam wiarę w ten naród) sprzedało Polskę obłąkanym za 500 zł na dziecko. Kaczyński pokazuje teraz, że Polacy są w stanie za kasę zrobić wszystko. Rezygnują z niezawisłych sądów, w miarę obiektywnych mediów publicznych, ochrony danych osobowych, wszystko za kasę. Nawet płód bez głowy urodzą zgwałcone kobiety za 4 koła. Podejrzewam, że gdyby 500 zł dawali za wylizanie chodnika, to nasze chodniki byłby k***a widziane z kosmosu. Piłsudski miał rację o wspaniałym narodzie.



Kto do tego doprowadził? Ludzie już mieli dość nędzy i żebrania w koło.
Zobacz jak wygląda otwarcie marketów i inne promocje na karpia. Myślisz że to pazerność? W jakimś procencie pewno tak ale w większości przypadków to bieda. Więc się nie dziw teraz jak patafiany wpie**alały ośmiorniczki a miliony rodzin przymierało głodem że wybrali tych co dali im 500 zł miesięcznie. Wręcz oddadzą całą wolność za godziwe życie. Uwierz mi dla niejednej rodziny 500 złotych miesięcznie to zażegnanie głodu na koniec miesiąca.


PO wspierało bogatych którzy tylko korzystali nic nie oddając pracownikom teraz biedni poprą pis w każdej ustawie która jebie po kieszeni zamożnych. Mają to na co zapracowali przez osiem lat.


Pomijam juz kwestie czy to ma jakikolwiek sens bo, każdy wie że bogaty przedsiębiorca to bogaty pracownik(wszędzie tylko nie w Polsce bo tutaj bogacą się tylko swoi).


Poza tym uważam że to wszystko jest ustawione abyśmy sami swoją wolność oddal i aby komuniści wrócili do pełni władzy nie musząc co cztery lata brać udziału w szopce wyborczej.