18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja zawsze...

Halman • 2020-06-28, 12:41

rodzi reakcję...

TestovironJR

2020-06-28, 12:48
pie**olony rasista, ktos walczy o prawa ucisnionych a zjeb dla wygłupów chodzi i pisze na tych wspaniałych i odważnych plakatach swoje nasistowski, faszystowskie, rasistowskie, innerasowofobiczne wysrywy. Gościa profilaktycznie powinny ukrzyzować na tym pie**olonym krzyzu, jak tego cwe*a, tfu to którego zapewne sie modli. Nastepnie powinni go podpalicz a w tle powinnien widzieć edukacje seksualno swojej żony oraz dzieci, w imnie miłości i tolerancji

Ve...........ek

2020-06-28, 13:03
TestovironJR napisał/a:

pie**olony rasista, ktos walczy o prawa ucisnionych a zjeb dla wygłupów chodzi i pisze na tych wspaniałych i odważnych plakatach swoje nasistowski, faszystowskie, rasistowskie, innerasowofobiczne wysrywy. Gościa profilaktycznie powinny ukrzyzować na tym pie**olonym krzyzu, jak tego cwe*a, tfu to którego zapewne sie modli. Nastepnie powinni go podpalicz a w tle powinnien widzieć edukacje seksualno swojej żony oraz dzieci, w imnie miłości i tolerancjitylko trzeba się upewnić czy na 100% hetero jest bo jak ciepły to wtedy bedzie dyskryminacja mniejszości seksualnych.

OpenStreetMaps

2020-06-28, 13:22
Już miałem posłać parę wyzwisk za robienie bazgrołów ale gdy zobaczyłem co napisał i na czym to daję duże piwo za działania anty-faszystowskie.

Czarne k***y dążą do zalegalizowania anty-białego rasizmu. A biali dali sobie wmówić poczucie winy jeszcze ich za to przepraszają .

Nawet w Polsce nie brak pożytecznych idiotów trzymających stronę lewackiego motłochu w kolorze gówna . Jak bardzo to przypomina sterowaną odgórnie rewolucję październikową na początku XXw. Tyle że w tej nowej murzyńskiej rewolucji to nie burżuje ale każdy człowiek o jasnym kolorze skóry jest wrogiem ludu.

wilkoala

2020-06-28, 13:29
Chwilę potem podbiegło do niego stado murzynów, którzy radośnie poskakali mu po głowie i wsadzili w dupę tą puszkę ze sprejem.
To już nie jest czas wypisywać na murach hasła w stylu "white lives...", to jest czas na glocka i desert eagle.

nwonigers

2020-06-28, 13:33
OpenStreetMaps napisał/a:

Już miałem posłać parę wyzwisk za robienie bazgrołów ale gdy zobaczyłem co napisał i na czym to daję duże piwo za działania anty-faszystowskie.
Czarne k***y dążą do zalegalizowania anty-białego rasizmu. A biali dali sobie wmówić poczucie winy jeszcze ich za to przepraszają .
Nawet w Polsce nie brak pożytecznych idiotów trzymających stronę lewackiego motłochu w kolorze gówna . Jak bardzo to przypomina sterowaną odgórnie rewolucję październikową na początku XXw. Tyle że w tej nowej murzyńskiej rewolucji to nie burżuje ale każdy człowiek o jasnym kolorze skóry jest wrogiem ludu.biali normalni ludzie niczego sobie nie dali wcisnac. za to biala tepa lewacka cholota tak. to tak samo jak z czarnymi w usa. sa normalni czarni. pracujacy placacy podatki. sa tez murzyny, ktorzy kradna itp/

joeblacktwo

2020-06-28, 13:39
TestovironJR napisał/a:

pie**olony rasista, ktos walczy o prawa ucisnionych a zjeb dla wygłupów chodzi i pisze na tych wspaniałych i odważnych plakatach swoje nasistowski, faszystowskie, rasistowskie, innerasowofobiczne wysrywy. Gościa profilaktycznie powinny ukrzyzować na tym pie**olonym krzyzu, jak tego cwe*a, tfu to którego zapewne sie modli. Nastepnie powinni go podpalicz a w tle powinnien widzieć edukacje seksualno swojej żony oraz dzieci, w imnie miłości i tolerancjiA ty mały ch*jku - trolować się zachciało? Powinni Cię SJP napie**alać

Mgmacius

2020-06-28, 15:14
nwonigers napisał/a:

biali normalni ludzie niczego sobie nie dali wcisnac. za to biala tepa lewacka cholota tak. to tak samo jak z czarnymi w usa. sa normalni czarni. pracujacy placacy podatki. sa tez murzyny, ktorzy kradna itp/A jak się ma proporcja?

Eknen

2020-06-28, 15:29
zabawne , ale to dzięki Marxowi i Engelsowi przynajmniej możemy zapie**alać za miskę ryżu w miarę bezpiecznych warunkach i za jakąś tam minimalną stawkę.

wilkoala

2020-06-28, 15:49
Eknen napisał/a:

zabawne , ale to dzięki Marxowi i Engelsowi przynajmniej możemy zapie**alać za miskę ryżu w miarę bezpiecznych warunkach i za jakąś tam minimalną stawkę.Co za bzdura.
Związki zawodowe (bo to one przyczyniły się do poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy) powstały w Anglii, na długo przed Marksem i Engelsem.
Nie porównywać do dzisiejszego skorumpowanego i zdegenerowanego potomka tej instytucji.

Mors_Nigra

2020-06-28, 17:54
Idę o zakład, że to kolejny syfiarz z antify, który chce szerzyć chaos.

Eknen napisał/a:

zabawne , ale to dzięki Marxowi i Engelsowi przynajmniej możemy zapie**alać za miskę ryżu w miarę bezpiecznych warunkach i za jakąś tam minimalną stawkę.To wcale nie kapitaliści zauważyli, że z niewolnika nie ma pracownika i to wcale nie Henry Ford zaczął zmieniać warunki pracy, za czym poszły też inne firmy, tylko Marx pławiący się w luksusach, oderwany od rzeczywistości, piszący swoje bzdety które ostatecznie przyniosły ludziom głód i ubóstwo. Tak było.

Pedofilek

2020-06-29, 14:04
OpenStreetMaps napisał/a:

Już miałem posłać parę wyzwisk za robienie bazgrołów ale gdy zobaczyłem co napisał i na czym to daję duże piwo za działania anty-faszystowskie.
Czarne k***y dążą do zalegalizowania anty-białego rasizmu. A biali dali sobie wmówić poczucie winy jeszcze ich za to przepraszają .
Nawet w Polsce nie brak pożytecznych idiotów trzymających stronę lewackiego motłochu w kolorze gówna . Jak bardzo to przypomina sterowaną odgórnie rewolucję październikową na początku XXw. Tyle że w tej nowej murzyńskiej rewolucji to nie burżuje ale każdy człowiek o jasnym kolorze skóry jest wrogiem ludu.faszyzm to podobno najlepszy ustrój lepszy od komunizmu

OpenStreetMaps

2020-06-30, 12:09
bronksy napisał/a:

faszyzm to podobno najlepszy ustrój lepszy od komunizmuJa stawiam znak równości miedzy zarazą komunizmu i faszyzmu, Dlatego za tak bardzo groźną uważam lewacką komunistyczną
antifę dla zmyłki udającą wrogów faszyzmu.

Themiki

2020-11-17, 03:55
Kurde a jednak to wlasnie na tak poj***nych stronkach jak sadistic mozna odnaleźć glos rozsądku ... dziwne bo wiecie jakby to bylo na fb to juz zleciala by sie masa postepowcow robiaca gowno burze o ile nie skasowali by filmiku za jakies szerzenie nienawisci tam ich smieszne czy cos piona chlopaki za normalne myslenie jasne ze wsrod negatywow sa jednostki normalne zachowujace sie tak jak ludzie ale wiekszosc z nich to j***ne malpy z kultura plemienna tylko czekajaca az gosciu sie odwroci zeby go w 10 skopac i najlepiej okrasc jeszcze a potem sp***alaja jedyne co podtrzymuje na duchu to ze sa te pilicje obuwatelskie z pelnym wyposazeniem i niektorzy tam z nich daja sie poniesc i ladnie tepia te malpki tam.