18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja w kuchnI

Areczos • 2015-04-15, 12:24
- Kochanie, chodź tutaj. Dotknij go. Czujesz jaki twardy?
- No czuję…
- k***a mać! Ile razy Ci mówiłem, żebyś zamykała chlebak?

ekspert

2015-04-15, 14:42
tak bardzo kwejk...

Areczos

2015-04-15, 14:51
@up Pochwal się buraku co Ty wrzuciłeś ciekawego? Sprawdzam ooo ch*ja. Kolejna pierdoła życiowa i jeszcze ten nick Ekspert chyba w opie**alaniu się

Piotrek606

2015-04-15, 15:22
Proszę, zatrzymajcie tę karuzele śmiechu!...

dmnkzl

2015-04-15, 15:34
Akurat w moim przypadku, to kobieta zawsze dba o takie szczególiki w kuchni i to z reguły ja zapominam o takich drobnych sprawach. Swoją drogą nieźle biedny musisz być skoro nie stać Cię na wydanie 2 zł codziennie na świeży chleb. Jeśli dowcip miał rozśmieszyć w jakikolwiek inny sposób, to nie wyszło. Co ciekawe po takich wstawkach łatwo poznać gimbusów, niektóre tematy z wiekiem po prostu przestają bawić bo są prymitywne jak ten. Wystarczy spojrzeć na listę osób które piwko postawiły i już wiadomo z kim mamy do czynienia.

Na koniec tematyczny dowcip, co by chociaż lekko się uśmiechnąć.


Pewien sprzedawca w sklepie bardzo nie lubił chińczyków.
Pewnego dnia do sklepu wchodzi chińczyk i mówi:
- Dzień dobry
- Dzień dobry - odpowiedział wkurzony sprzedawca
- Ja chcieć kupić pedigri pal dla mój pies.
- Nie sprzedam Ci tego pedigri jak nie przyjdziesz z psem.
- Ale Ja nie chodzić z pies w sklep
- To Ci nie sprzedam!
Zły Chińczyk poszedł po psa i kupił to pedigri.
Na drugi dzień przychodzi i mówi:
- Ja chcieć kupić whiskas dla mój kot
- Nie sprzedam Ci jak nie przyjdziesz z kotem.
- Ale ja nie chodzić z kot na zakupy
- To Ci nie sprzedam.
Jeszcze bardziej zły Chińczyk poszedł po kota i kupił ten whiskas.
Na trzeci dzień przychodzi z papierową torebką i mówi:
- Pan włożyć tu ręka
- A po co?
- No pan włożyć
Sprzedawca włożył a Chińczyk do niego:
- Pomacać
- No
- Ciepłe?
- Ciepłe
- Miękkie?
- Miękkie
- Ja chcieć kupić papier toaletowy!

Ozajasz

2015-04-15, 15:45
@up Tu nie chodzi o biedę tylko szanowanie wydanych pieniędzy poza tym,chyba nigdy nie byłeś głodny,że marnujesz jedzenie

Areczos

2015-04-15, 16:11
@ dmnkzl nawet nie wiesz ile chleb kosztuje. Gdzie Ty w ogóle znajdziesz dobry podkreślam dobry, a nie dmuchany bochenek za 2 zł?(wogóle jeśli nawet znajdziesz za taką cenę) Wydaje Mi się, że to Ty jesteś typowym gimbusem co jeszcze mamuśka Ciebie karmi. Gdybyś choć trochę znał życie na własnym kredycie, to nie pisałbyś takich bzdur. Chłopaczku co Ci siedzi w tej makówce? Skoro Ciebie nie śmieszy spoko nic się nie stało scrolluj dalej, a nie wyciągasz jakieś bezpodstawne wnioski Ty prawilniaku

k***a, ale czasy nastały. Wrzucisz coś to od razu przypałęta się jakaś pierdoła, która musi swoje mądrości wypisywać. Za dużo w dupie macie

wormarder

2015-04-15, 17:19
Areczos napisał/a:

@up Pochwal się buraku co Ty wrzuciłeś ciekawego? Sprawdzam ooo ch*ja. Kolejna pierdoła życiowa i jeszcze ten nick Ekspert chyba w opie**alaniu się



pierdoła życiowa bo w wieku 30 lat(TY) jego priorytetowym celem nie jest zabawianie gawiedzi na sadolu i wrzucanie każdego sucharka żeby zdobyć wirtualne piwa od obcych ludzi? ciekawe kto tu jest pierdołą :idzwch*j:

Zb...........uj

2015-04-15, 20:12
Prosze państwa to jest dobry kawał a nie te ch*jowe milion przeróbek o arabach walących kozy

No...........uk

2015-04-15, 21:10
- Kochanie wsadź mi rękę w majtki... Czujesz?
- Tak czuję!
- Czujesz jaki wielki?
- Oh czuję!
- Czujesz jaki twardy?
- Tak czuję!
- Czujesz jaki mokry?
- O tak!, Czuję!
- Jeszcze nigdy się tak nie zesrałem.....

Areczos

2015-04-15, 21:46
wormarder napisał/a:



pierdoła życiowa bo w wieku 30 lat(TY) jego priorytetowym celem nie jest zabawianie gawiedzi na sadolu i wrzucanie każdego sucharka żeby zdobyć wirtualne piwa od obcych ludzi? ciekawe kto tu jest pierdołą :idzwch*j:


Następny skąd to wiesz co Ty tarota układałeś?

alexxxj

2015-04-15, 23:24
rozumiem perwers i różne odmienności seksualne...

ale żeby trzymać ch*ja w chlebaku? -.-

MarekArekCzarekDarekJarek

2015-04-16, 20:58
dmnkzl zabłysnąłem jak gówno w kiblu. Stare to k***a! Słyszałem ten kawał od całego twojego plemienia, więc i plemię ciebie go nauczyło. Mówisz o gimbusach, a sam rzuciłes żartem rodem z sadistica for 13 yo. Jak ludzi oceniasz to weź i siebie pod uwagę pie**olony hipokryto. Uważaj co piszesz, bo mamie poskarżę i ci internetu nie opłaci.

dmnkzl zabłysnąłeŚ jak gówno w kiblu. Stare to k***a! Słyszałem ten kawał od całego twojego plemienia, więc i plemię ciebie go nauczyło. Mówisz o gimbusach, a sam rzuciłes żartem rodem z sadistica for 13 yo. Jak ludzi oceniasz to weź i siebie pod uwagę pie**olony hipokryto. Uważaj co piszesz, bo mamie poskarżę i ci internetu nie opłaci.
Poprawka, bo popie**oliło mi się.

-Pita88-

2015-04-17, 02:19
ch*j w chlebaku? bez sensu...

No...........uk

2015-04-18, 17:02
Areczos napisał/a:


Następny skąd to wiesz co Ty tarota układałeś?



Cłowieku... sadistic to spęd największych znawców tematu na świecie... Wstawisz post z wentylem samochodowym to zaraz znajdzie się 20 takich co to ich wujek ma fabrykę wentyli a to rozmiar wentyla na Twoim filmie jest za mała, a to szwagier Andrzej ma lepsze bo grubsze wentyle w garazu... Człowieku, tu nie pogadasz ;p