18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Akcja ratunkowa

CrazyEdek • 2016-02-21, 19:00
Udało się. Akcja właściwa od 41s.


brylu82

2016-02-21, 19:03
...Masz cela jak baba z wesela ... :P

donkapusta

2016-02-21, 19:06
no wiele nie brakło

TB303

2016-02-21, 19:08
Nie wiem na cholerę ratować samobójców. Każdy sam decyduje o swoim życiu i jeśli chce się zabić, to ma do tego pełne prawo, i nie powstrzymujmy go przed tym. Pozwólmy im się samym eliminować, w końcu "im więcej samobójców, tym mniej samobójców" :amused:

mygyry

2016-02-21, 19:11
Po ch*j taką widoczną te poduszkę robią? Skoro gość chcę się zaj***ć to powinna wyglądać jak asfalt, żeby nie próbował ominąć

ganji

2016-02-21, 19:12
Po ch*j skacze na ten balon. To można było po prostu się przesunąć albo wyj***ć na druga stronę jak się chciał zabić i po sprawie.

karinata

2016-02-21, 19:30
Widocznie nie chciał.

burkinafaso

2016-02-21, 20:04
Przynajmniej służby miały o wiele mnie roboty, bo od razu po karawan można dzwonić.

Nihilista

2016-02-21, 21:41
TB303 napisał/a:

Nie wiem na cholerę ratować samobójców. Każdy sam decyduje o swoim życiu i jeśli chce się zabić, to ma do tego pełne prawo, i nie powstrzymujmy go przed tym. Pozwólmy im się samym eliminować, w końcu "im więcej samobójców, tym mniej samobójców" :amused:


Kiedyś dorośniesz, to zrozumiesz, że za każdym samobójcą stoi często rodzina i przyjaciele, którzy nigdy nie wybaczyliby sobie popełnionych błędów czy braku wsparcia w trudnych chwilach. Uratowany niedoszły samobójca daje im szansę na naprawienie tego, co się zj***ło - może po jakiejś tragedii człowiek się załamał i nie wytrzymał presji lub samotności, stąd taki desperacki ruch? Czas rany leczy, niektórzy niestety mają go za mało.
Mieliśmy kiedyś przyjaciela, długa historia...
Także ch*j Ci w dupę, obyś nie musiał kiedyś zeskrobywać kogoś bliskiego, szczególnie własnego dziecka, z chodnika.

p0lybius

2016-02-21, 21:47
Czy jest jakiś ekspert na Sadolu? Czy ktoś może mi wytłumaczyć czy taka poducha rzeczywiście działa, czy to taki pic na wodę? Ofc zależy pewnie od wysokości i od tego jak ktoś wylądował (jak na główkę to podejrzewam, że poducha idzie się j***ć). Ale czy pod tak wysoki budynek jest jakikolwiek sens podstawiania takich rzeczy, skoro przy takiej prędkości nawet gazeta działa jak beton w przypadku uderzenia człowieka?

Sist

2016-02-21, 22:07
TB303 napisał/a:

Każdy sam decyduje o swoim życiu i jeśli chce się zabić, to ma do tego pełne prawo, i nie powstrzymujmy go przed tym.



To nie wiesz, że jesteś własnością państwa i nie masz prawa się zabić? Państwo w Ciebie zainwestowało, w Twoją edukację, Twoje zdrowie, itp. Inwestycja musi się zwrócić. Możesz umierać, jak przechodzisz na emeryturę.

hador

2016-02-21, 22:08
p0lybius napisał/a:

Czy jest jakiś ekspert na Sadolu? Czy ktoś może mi wytłumaczyć czy taka poducha rzeczywiście działa, czy to taki pic na wodę? Ofc zależy pewnie od wysokości i od tego jak ktoś wylądował (jak na główkę to podejrzewam, że poducha idzie się j***ć). Ale czy pod tak wysoki budynek jest jakikolwiek sens podstawiania takich rzeczy, skoro przy takiej prędkości nawet gazeta działa jak beton w przypadku uderzenia człowieka?



witam, poduszka działa do góra plus minus 5 piętra przy dobrym lądowaniu

wyżej niestety przeciążenie jest tak wysokie, że jest ciężko przeżyć

poduszkę rozkłada się zawsze, gdyż ma ona odciągnąć rzekomego samobójcę od skoku - element psychologiczny. "Po co mam skakać skoro i tak już przeżyję".

Ka...........ki

2016-02-21, 22:14
Samobójstwo to jedyna godna śmierć.

Tak czy siak, brudzenie przed blokiem krwią to trochę słaba opcja. Jak dla mnie lepiej już podstawiać taki metalowy kontener na śmieci, żeby wywieźć od razu zwłoki.

sf...........us

2016-02-21, 23:00
A moze nie chcial popelnic samobojstwa tylko darmowy skok zamiast drogiego biletu do wesolego miasteczka?