topic

Akcja przy autobusie

~phrontch • 2020-05-31, 21:30
Nie wiadomo o co poszło




jebau

2020-05-31, 21:32
phrontch napisał/a:

Nie wiadomo o co poszło



A czy musi być powód aby wpie**olić Da Silvie?

AndyC

2020-05-31, 21:32
Nie wiadomo o co poszło. Najważniejsze, że kopią czarnego :D Piwko!

Pajan

2020-05-31, 21:40
Naj***ł się i szuka atrakcji. Tyle w temacie.

shoe5maker

2020-05-31, 21:41
I już nowy znajomy na fejsa.

Sowa_wln

2020-05-31, 22:00
pewnie nie miał biletu

yatoya

2020-05-31, 23:16
Piwko za zaangażowanie i podcięcie koczkodana. :) aż miło popatrzeć jak niektóre małpy pokazują ludzkie odruchy.

Tomix93

2020-06-01, 00:49
dobrze ze wjeebali temu podjaranemu psycholowi

zdun

2020-06-01, 06:02
To nie jest bójka, nie używali piesci :-P

PanPieczara

2020-06-01, 07:07
Jak mu fajnie głowe przytrzymał żeby kolega mogł dobrze butem trafic

suchysongoful

2020-06-01, 08:49
Jak to nie wiadomo o co poszło
Maseczki nie miał

Chiasm

2020-06-01, 10:29
Ja chyba wiem o co poszło


Msciwyczosnek

2020-06-01, 13:50
Aż cieplutko na serduszku widząc butowanego j***nego murzyna.

Kasynko123

2020-06-02, 02:56
Nie wiadomo o co poszło ale poszły napewno żeberka