18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja policji

CrazyEdek • 2015-03-30, 12:20
Piękny strzał.


Grzegorz.C

2015-03-30, 15:05
@zgonex
Nie miałem na sobie nigdy tego kasku ale jestem w stanie uwierzyć że jest jak mówisz. Ciekawi mnie dlaczego w takim razie policja godzi się w takich pracować no ale to inny temat. Masz piwo i się udław :P

jacek1999

2015-03-30, 15:08
nigdy nie ogarnialem ocb w tym lewaki itp ale babka co dostala tym gazem to musialo bolec uuu xD

ph5i5

2015-03-30, 15:11
Za strzał prosto w lewacki łeb (nie zaszkodzi , a pomoć może) zawsze piwo.

jbone

2015-03-30, 15:12
zgonex napisał/a:

fajna robota - stoisz sobie w kasku i nak***iasz gazem po tej hołocie w pedalskich czapeczkach. mógłbym tak pracować :D




zdechnij.zdechnij Ty i cała Twoja rodzina.zdechnij w męczarniach.niech ciebie i twoją patolofamilie dotknie największa i najgorsza zaraza.jestem w stanie zapłacić temu kto namierzy ip tego gościa i poda mi adres.

to nie jest komentarz podszyty nienawiścią-to autor posta powinien dostać bana za nienawiść do ludzi.bogu ducha winnych ludzi bez broni którzy walczą o swoje prawa.

remi1982

2015-03-30, 15:12
Widzę, że większość użytkowników tutaj to niekonsekwentne debile. Jeśli komuś się nie podoba akcja z filmiku, to jest lewakiem.
No k***a gratuluję.
A co by było gdyby na marszu niepodległości tak komuś zaj***ł jakiś milicjant? Wrzask oburzenie, bo prowokacja. Sadolowi prawicowi wojownicy, bluzgali by na lewo i prawo jaka policja be.

Pierwszy raz zgodzę się z użyszkodnikiem Grzegorz.C.
Mam prawicowe poglądy o wielcy wojownicy, nie spinać dup.

ph5i5

2015-03-30, 15:15
@up

Zapewne ktoś został nazwany lewarem ze względu na wczesniejsze wypowiedzi a co do filmu to manifestacja antify co widać po kolorach prorców niesionych przez tłum.