18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja Pigeon :D

Licentias • 2012-12-04, 18:51
Akcja "Pigeon" polega na tym, że ludzie biorący udział mają za zadanie zawarcie w na maturze z angielskiego w wypowiedzi pisemnej słowa: Pigeon(gołąb)
Pomysł akcji powstał przed maturą próbną z angola. Udało nam się przekonać wiele osób z klasy do zawarcia tego słowa w jednym z listów. Tak powstał "Mr.Pigeon", "Pigeon street" i wiele innych. Postanowiliśmy przed maturą zarazić tym pomysłem jak najwięcej osób nie tylko z katola. Piszcie co o tym sądzicie :D

Tu macie link do Facebooka :) Chcemy aby akcja rozniosła się na cały kraj. http://www.facebook.com/AkcjaPigeon?notif_t=page_new_likes

JezusToŻyd

2012-12-04, 18:56
Nie. Gimbusowo fejsowe prośby niech zostaną na fejsach i kwejkach.

Zi...........12

2012-12-04, 19:00
A ja jestem na tak,
Nie jest to Gimbusowa akcja..
Sam jesteś gimbus skoro uważasz że jest to gimbusiarka akcja a taka własnie nie jest.
Ja na pewno się dołączę


"A lamusy dupa Cicho!"

Licentias

2012-12-04, 19:31
Chcemy wprowadzić trochę ruchu, kombinowania itd. Na pewno Ciekawie będzie po maturze napisać jak umieściliśmy gołębia w tekście :)

W

2012-12-04, 20:08
Licentias napisał/a:

Akcja "Pigeon" polega na tym, że ludzie biorący udział mają za zadanie zawarcie w na maturze z angielskiego w wypowiedzi pisemnej słowa: Pigeon(gołąb)


Z taką składnią życzę dużo szczęścia na maturze z języka polskiego.

KanapkaZMP

2012-12-04, 20:50
Ziolo112 napisał/a:

A ja jestem na tak,
Nie jest to Gimbusowa akcja..
Sam jesteś gimbus skoro uważasz że jest to gimbusiarka akcja a taka własnie nie jest.
Ja na pewno się dołączę


"A lamusy dupa Cicho!"



Czyzby multi autora tematu :amused: ?

Zi...........12

2012-12-04, 21:00
Bezpodstawne oskarżanie o multi, stary zastanów się nad tym co piszesz, jeżeli nie masz jakichkolwiek podstaw (potwierdzonych podstaw) żeby tak prawić to napisałbym to inaczej ale jednak napisze
Z.A.M.I.L.C.Z !

KanapkaZMP

2012-12-04, 21:02
Jakie oskarzanie tylko gdybam minionie.

Zi...........12

2012-12-04, 21:04
dla mnie gdybanie = oskarżanie.
Sam jesteś Minionem. Z wyrazami szacunku z dużej litery.

Krzysztov

2012-12-06, 23:08
fajna inicjatywa. trzeba czasem dodawać do życia coś wesołego.
swoją drogą kiedyś podczas pewnego hamburskiego projektu mieliśmy wymyślić nazwę dla teamu, i niestety moja propozycja "erschoßene Tauben" nie przeszła :)

BongMan

2012-12-09, 13:33
Pedalinek napisał/a:

Ojeeejkuuu, dzieci maturke piszą, urocze.


Jeśli podałeś prawdziwy wiek, czekoladowy nosku, to sam pisałeś maturę 6 lat temu (jeśli do niej podszedłeś w ogóle), a już jesteś wielce dorosły żeby kilka lat młodszych nazywać dziećmi? Śmieszne :D

Spoko inicjatywa, bawcie się :) Niektórzy tu pozapominali jak niedawno sami do szkoły chodzili i teraz jak tylko widzą hasło "szkoła" to ich ograniczone móżdżki mają skojarzenie "gimbus" i włącza się skrypt "neguj i wyzywaj". To imbecyle. Lej na nich.

BongMan

2012-12-09, 15:21
Pedalinek napisał/a:

Mam wujka w CKE, poinformowałem go o tej akcji i gorąco zachęciłem by za użycie słowa Pigeon w wypracowaniu odjąć jeden punkt, za cokolwiek, styl, nieważne. Wuj to troll więc pewno i kilku egzaminatorów na to namówi.



BongMan

2012-12-09, 15:28
Pedalinek napisał/a:

Ojeeejkuuu, dzieci maturke piszą, urocze.


Pedalinek napisał/a:

mój wynik był pewno lepszy niż wynik łaczny sadolowych gimbusów łącznie z tobą


Ja cwaniakuję, powiadasz...