18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja jak z filmu ( ebony man fucking police )

T3RMINATOR • 2018-08-11, 00:11
Nagranie z dascam Pensylwani przedstawia rutynowe zatrzymanie które przerodziło się w szaloną bitwę przy trasie 33
(w ruch poszły pięści, paralizator i pistolet)



Napastnikiem był Daniel Clary który zaatakował policję
, po wcześniejszym użyciu na nim paralizatorów otworzył ogień, ciężko raniąc Cpl. Seth Kelly, który omal nie umarł od ran postrzałowych, które obejmowały przestrzeloną tętnicę udową.


Copyright © 2018 T3RMINATOR . All rights Reserved

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-19, 02:04
Nert napisał/a:

Właśnie zajebisty Pan menago ze mnie, j***ny homoseksualisto Planujesz dziecko bo jest socjal, no szczyt sp***olenia osiągnięty na 18 lat do przodu. I nie wiem czy jaśnie oświecony cwe* wie że bez dotacji też można założyć działalność? No ale j***ne pasożytnictwo nie umie inaczej niż dotacja/socjal/dajcie mnie hajs bo mnie się należy, bo jest trudny i drogi okres dziecka



Co ty pie**olisz typie? Coś o cwe*ach? Jednak miałem rację - tato cię w dupę r*chał, a głodnemu na myśli ... weź się ogarnij, bo ta twoja gównofirma jebnie z hukiem nawet, jakbyś miał tam siedzieć 24 godziny na dobę. Ale się nie dziwię że ch*ja osiągnąłeś w tym swoim pie**olniku, bo jesteś zwykłym durniem - ty nawet trafić z prostą obelgą nie potrafisz - ja mówię o dwójce swoich dzieci, ten mi zarzuca homoseksualizm. Ani słowem nie wspomniałem o tym, że 500+ popieram - ten mi wkłada do ust słowa "dajcie mnie hajs bo mnie się należy". Wiem, że masz doświadczenie z wpychaniem do swojego ryja różnych rzeczy, bo tata cię dobrze wytrenował, ale na mojej osobie praktykować nie będziesz.

Nert

2018-08-20, 02:27
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



Co ty pie**olisz typie? Coś o cwe*ach? Jednak miałem rację - tato cię w dupę r*chał, a głodnemu na myśli ... weź się ogarnij, bo ta twoja gównofirma jebnie z hukiem nawet, jakbyś miał tam siedzieć 24 godziny na dobę. Ale się nie dziwię że ch*ja osiągnąłeś w tym swoim pie**olniku, bo jesteś zwykłym durniem - ty nawet trafić z prostą obelgą nie potrafisz - ja mówię o dwójce swoich dzieci, ten mi zarzuca homoseksualizm. Ani słowem nie wspomniałem o tym, że 500+ popieram - ten mi wkłada do ust słowa "dajcie mnie hajs bo mnie się należy". Wiem, że masz doświadczenie z wpychaniem do swojego ryja różnych rzeczy, bo tata cię dobrze wytrenował, ale na mojej osobie praktykować nie będziesz.



I te ciągłe porównania do taty i pedofili, wyrzuć to w końcu z siebie. Znajdź pomoc, może za te 500+ pójdziesz ?

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-22, 16:58
Nert napisał/a:

I te ciągłe porównania do taty i pedofili, wyrzuć to w końcu z siebie. Znajdź pomoc, może za te 500+ pójdziesz ?



kopiujesz nawet obrazę, pomysły się kończą ...

nie dziwię się, że twoja gównofirma ledwo ciągnie i ciągle tylko narzekasz - nie nadajesz się na menadżera. Zachowujesz się jak typowy cebulowy Janusz: jak coś nie idzie, zwal to kogoś innego, zamiast szukać przyczyny w sobie. Dam ci radę - jebnij to i pojedź w Bieszczady. Kup dwie kozy, czy owce, turystom oscypki sprzedasz a i por*chać będziesz miał co, będziesz miał co zjeść i przestaniesz płakać jakie to niesprawiedliwe wszystko. Tego nie da się sp***olić, nawet ty dasz radę ... chyba.