18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja jak z filmu ( ebony man fucking police )

T3RMINATOR • 2018-08-11, 00:11
Nagranie z dascam Pensylwani przedstawia rutynowe zatrzymanie które przerodziło się w szaloną bitwę przy trasie 33
(w ruch poszły pięści, paralizator i pistolet)



Napastnikiem był Daniel Clary który zaatakował policję
, po wcześniejszym użyciu na nim paralizatorów otworzył ogień, ciężko raniąc Cpl. Seth Kelly, który omal nie umarł od ran postrzałowych, które obejmowały przestrzeloną tętnicę udową.


Copyright © 2018 T3RMINATOR . All rights Reserved

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-11, 11:47
Marek_0485_pol napisał/a:

Panowie ,Panie... Już za jakiś czas się rozwiniemy do poziomu hamerykanów ! Nasze 500+ Da patologi rozwinąć się na tyle ,że broń na ulicy będzie czymś normalnym ... A nasza policja będzie strzelać do zwykłego awanturnika z całego magazynka , bo będzie się bała o swoje życie. O taka nasza przyszłość



nie mierz wszystkich swoją miarą ... nie miałbym drugiego dziecka, gdyby nie "500+". Obecnie zastanawiamy się z żoną nad trzecim. Za tą kasę jestem w stanie opłacić dzieciom żłobek i przedszkole, a w późniejszym okresie ich rozwoju będzie za co wysłać je na jakieś zajęcia pozalekcyjne. Również dzięki temu moja żona może pójść do pracy i budować doświadczenie zawodowe. Oczywiście - lepiej byłoby, gdyby te "500+" przekazywano rodzinie jako na przykład ulga podatkowa ...

misiex

2018-08-11, 13:24
Mój pierwszy post tutaj (tak wiem, ch*j mi w dupę), lecz napisać chciałem, iż filmik zacny jest. Dziwić się tylko należy, skąd ten celności brak (szkolenia mają!).

Odjechał sobie...

tomgru

2018-08-11, 15:03
j***ny waleczny sk***iel, mam nadzieje, że skończył jako durszlak

Clarx

2018-08-11, 15:28
@Siberian_Meat_Grinder zrób sobie trzecie a nawet czwarte, później zmienią prawo za 4 lata a Ty zostaniesz z czwórką dzieci pawianie, powodzenia

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-11, 17:33
Clarx napisał/a:

@Siberian_Meat_Grinder zrób sobie trzecie a nawet czwarte, później zmienią prawo za 4 lata a Ty zostaniesz z czwórką dzieci pawianie, powodzenia



do tego czasu zdołam odchować w najcięższym dla mnie okresie. Nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego ktoś nieposiadający dzieci krytykuje ich posiadanie? Nie chcesz? Nie rób. A skoro dają pieniądze, dlaczego z tego nie korzystać?

MrLu

2018-08-11, 21:22
Nie miałbyś drugiego dziecka gdyby Ci kasy nie dawali ? To znaczy że jesteś nieudacznikiem i tyle. Plus że przynajmniej zdajesz z tego sobie sprawę. Minus bo debilem jesteś i liczysz że te 500 + nie zniknie. Wtedy nadal będziesz miał dwójkę i nadal będziesz nieudacznikiem. Ale co wymagać myślenia od kogoś kto rodziny bez zasiłku utrzymać nie potrafi :-)

normale

2018-08-11, 21:44
@up ktoś tu zrobił nowe konto, bo dostał bana za bycie śmieciem, rychło kolejny ban poleci

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-11, 22:29
MrLu napisał/a:

Nie miałbyś drugiego dziecka gdyby Ci kasy nie dawali ? To znaczy że jesteś nieudacznikiem i tyle. Plus że przynajmniej zdajesz z tego sobie sprawę. Minus bo debilem jesteś i liczysz że te 500 + nie zniknie. Wtedy nadal będziesz miał dwójkę i nadal będziesz nieudacznikiem. Ale co wymagać myślenia od kogoś kto rodziny bez zasiłku utrzymać nie potrafi





Zarabiam +- 4tyśPLN/mieś netto (a więc jak przeciętny Polak), zakładając że muszę za to utrzymać 3 trójkę dzieci przy spłacanym kredycie, opłatach i niepracującej żonie (która musiałaby opiekować się wtedy dziećmi) - średnia przyjemność ... nie sposób nar*chać dzieci - ale zapewnić im odpowiednie warunki bytowe. Poza tym, przygłupie, z życia trzeba też trochę przyjemności zaczerpnąć, a nie wypruć się, łożąc całą zarobioną kasę na potomstwo. To, że swoje bachory mamusi na wieś wywieziesz - plus dla ciebie, masz oszczędności, ja takiej możliwości nie mam.

Ti...........ch

2018-08-11, 22:57
Siberian_Meat_Grinder, nie tłumacz się... Przecież każdy wie, że jeśli ktoś pracuje za mniej jak 6000 PLN to idiota albo złodziej :krejzi:

Nert

2018-08-12, 23:27
@Siberian_Meat_Grinder ale powiedz co mnie to obchodzi, teraz wszyscy się dokładają do twoich bachorów, a co mnie one obchodzą? To jest zmuszanie społeczeństwa do finansowania cudzych dzieci, jak dla mnie miej ich 100, ale za swoje, nie za moje. Ja z moją panterką jako młodzi ludzie z własną firmą finansujemy takie gówno właśnie, ja muszę zapie**alać po 16h na dobę, żebyś ty mógł zarabiać 4k, żona siedzieć w domu, a reszta niech tyra i jeszcze ch*ju bezczelnie piszesz że gdyby nie 500+ to byś się nie zdecydował na kolejne. Nie macie krzty honoru i godności człowieka z zachodniej cywilizacji, banda pasożytów

LordVIP

2018-08-13, 01:42
Do murzynów to bym walił ostrzegawczo ze strzelby. Że też cywilizowani nie wiedzą czego można się po nich spodziewać... a właściwie czego nie. Niczego dobrego

UBcjaPOLSKA

2018-08-13, 01:42
Pińcet plus powinno być jako ulga podatkowa i tyle... Pracujesz - masz bonusy k***a...

Wiewór

2018-08-13, 08:37
T3RMINATOR napisał/a:

nie mierz wszystkich swoją miarą ... nie miałbym drugiego dziecka, gdyby nie "500+". Obecnie zastanawiamy się z żoną nad trzecim. Za tą kasę jestem w stanie opłacić dzieciom żłobek i przedszkole, a w późniejszym okresie ich rozwoju będzie za co wysłać je na jakieś zajęcia pozalekcyjne. Również dzięki temu moja żona może pójść do pracy i budować doświadczenie zawodowe. Oczywiście - lepiej byłoby, gdyby te "500+" przekazywano rodzinie jako na przykład ulga podatkowa ...


A jak się zmieni rząd i zniknie 500+. Zastanawiałeś się co będzie?
Żaden socjalizm nie trwa wiecznie. Każdy kiedyś pie**olnie bo to po prostu nie ma szans istnieć. Jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami ekonomii.

Siberian_Meat_Grinder

2018-08-13, 23:03
Nert napisał/a:

@Siberian_Meat_Grinder ale powiedz co mnie to obchodzi, teraz wszyscy się dokładają do twoich bachorów, a co mnie one obchodzą? To jest zmuszanie społeczeństwa do finansowania cudzych dzieci, jak dla mnie miej ich 100, ale za swoje, nie za moje. Ja z moją panterką jako młodzi ludzie z własną firmą finansujemy takie gówno właśnie, ja muszę zapie**alać po 16h na dobę, żebyś ty mógł zarabiać 4k, żona siedzieć w domu, a reszta niech tyra i jeszcze ch*ju bezczelnie piszesz że gdyby nie 500+ to byś się nie zdecydował na kolejne. Nie macie krzty honoru i godności człowieka z zachodniej cywilizacji, banda pasożytów



k***a młocie j***ny - stwierdziłem po prostu fakt, że gdyby nie 500+, to nie planowałbym kolejnego dziecka. I co? Boli cię p*zda że taki jest fakt? Gdzie tu do ch*ja widzisz moje poparcie dla tego tworu? Jest j***ne 500+, to korzystam z j***nego 500+, będę z tego korzystał i ch*j ci do tego. Do czasu ewentualnego wycofania 500+ moje dzieciaki będą już w szkole podstawowej, a ja będę miał za sobą najtrudniejszy okres ich wychowania (w połączeniu z moją i żony aktywnością zawodową). Fajnie się ocenia z góry osobę, której się nie zna? To i ja spróbuję: zajmij się swoją kaprawą firemką, bo coś ch*jowy z ciebie menago, skoro tyle zapie**alać musisz i ch*ja z tego masz. A poza tym oddaj dotacje, bo pochodzą kasy, na którą wszyscy muszą się składać.

Druga rzecz - gdzie ja napisałem, że moja żona siedzi w domu? Skoro odnosisz się do moich wypowiedzi, to przygłupie jeden przeczytaj je jeszcze raz dokładnie, może doznasz j***nego olśnienia i doczytasz się, że: dzięki temu 500+ moja żona może się realizować zawodowo, bo stać mnie na przedszkole i żłobek. Poza tym:

Cytat:

ja muszę zapie**alać po 16h na dobę, żebyś ty mógł zarabiać 4k,



no chyba cię tato w oko wyr*chał ...

Nert

2018-08-16, 00:40
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



k***a młocie j***ny - stwierdziłem po prostu fakt, że gdyby nie 500+, to nie planowałbym kolejnego dziecka. I co? Boli cię p*zda że taki jest fakt? Gdzie tu do ch*ja widzisz moje poparcie dla tego tworu? Jest j***ne 500+, to korzystam z j***nego 500+, będę z tego korzystał i ch*j ci do tego. Do czasu ewentualnego wycofania 500+ moje dzieciaki będą już w szkole podstawowej, a ja będę miał za sobą najtrudniejszy okres ich wychowania (w połączeniu z moją i żony aktywnością zawodową). Fajnie się ocenia z góry osobę, której się nie zna? To i ja spróbuję: zajmij się swoją kaprawą firemką, bo coś ch*jowy z ciebie menago, skoro tyle zapie**alać musisz i ch*ja z tego masz. A poza tym oddaj dotacje, bo pochodzą kasy, na którą wszyscy muszą się składać.

Druga rzecz - gdzie ja napisałem, że moja żona siedzi w domu? Skoro odnosisz się do moich wypowiedzi, to przygłupie jeden przeczytaj je jeszcze raz dokładnie, może doznasz j***nego olśnienia i doczytasz się, że: dzięki temu 500+ moja żona może się realizować zawodowo, bo stać mnie na przedszkole i żłobek. Poza tym:



no chyba cię tato w oko wyr*chał ...



Właśnie zajebisty Pan menago ze mnie, j***ny homoseksualisto :amused: Planujesz dziecko bo jest socjal, no szczyt sp***olenia osiągnięty na 18 lat do przodu. I nie wiem czy jaśnie oświecony cwe* wie że bez dotacji też można założyć działalność? No ale j***ne pasożytnictwo nie umie inaczej niż dotacja/socjal/dajcie mnie hajs bo mnie się należy, bo jest trudny i drogi okres dziecka