18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja dziadka na bielskich blachach...

Halman • 2020-07-31, 00:33

plus komentarz karyn w offie... ch*j wie o co tutaj chodzi.

Aureora

2020-07-31, 17:17
j***ć takich społeczniaków jak ten dziadek.

kwas79

2020-07-31, 17:20
Wyzimlak napisał/a:

Jeżeli mają imienne miejsca parkingowe co się zdarza to gościu dobrze zrobił. Jeżeli nie to też dobrze zrobił bo fajnie się oglądało.



W zasadzie ogólnodostępny parking pod stadionem Górnika w Zabrzu.

Tr...........ty

2020-07-31, 20:57
Wyzimlak napisał/a:

Jeżeli mają imienne miejsca parkingowe co się zdarza to gościu dobrze zrobił. Jeżeli nie to też dobrze zrobił bo fajnie się oglądało.



To dziki parking, na którym miejsca parkingowe nie są wyznaczone, a co dopiero przydzielone komukolwiek. Powinni staremu ch*jowi tak doj***ć finansowo, żeby długo wspominał.

Matzdorf

2020-07-31, 22:47
Tak jak kolega wyżej pisał SBI - to powiat Bielski np. Miasto Czechowice-Dziedzice czyli już hanysów, też ma SBI ,samo miasto Bielsko-Biała to SB....

suchysongoful

2020-08-01, 08:23
Wyzimlak napisał/a:

Na szczęście mam to w ch*ju bo nie jestem j***nym plebejuszem bez własnego domu czy ogrodu. Gotujcie się tam zjeby.



Ty to qrwa jesteś gość
I pewnie z szanowanej rodziny
Takiej że ja ruscy po wojnie tutaj przywieźli

:mrgreen:

Adrian92

2020-08-01, 21:22
Matzdorf napisał/a:

Tak jak kolega wyżej pisał SBI - to powiat Bielski np. Miasto Czechowice-Dziedzice czyli już hanysów, też ma SBI ,samo miasto Bielsko-Biała to SB....



Dokształć się, Czechowice to nie są hanysy i nigdy nie były, hanysy zaczynają się od Pszczyny.

Matzdorf

2020-08-01, 22:44
Adrian92 napisał/a:

Dokształć się, Czechowice to nie są hanysy i nigdy nie były, hanysy zaczynają się od Pszczyny.



Tak... dla tego KOPALNIA w dziewicach nazywa sie "Silesia" chyba to o czymś świadczy... to że jesteście w Bielskim powiecie i graniczcie z Bielskiem nie ma nic do rzeczy i wiecznie bedziecie hanysami nawet jesli wam ta kopanie zamkna...