18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ajfon

~Velture • 2018-02-21, 07:46
W najnowszej wersji iOS wprowadzono w iphonach w końcu opcję znaną ze smartfonów Samsunga :krejzi:

( pod koniec filmiku sprawca zamieszania )

latino_lover

2018-02-21, 09:05
Ajfony w ch*j lepsze od śmieciowych Samsungów.

intermag

2018-02-21, 09:25
@UP w rozpalaniu ogniska zapewne

Wiewór

2018-02-21, 09:27
Najlepszy telefon dla szpiegów. Odsłuch*jesz tajną wiadomość i ulega samo destrukcji.

latino_lover

2018-02-21, 10:07
intermag napisał/a:

w rozpalaniu ogniska zapewne

;

ten z filmiku pewnie tak, ale ogólnie ifony deklasują konkurencję

~Velture

2018-02-21, 10:58
latino_lover napisał/a:

ogólnie ifony deklasują konkurencję


k***a mać.
No miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie ale znajdzie się jeden fanboy co dojebie komentarz.

No wytłumacz mi w czym deklasują iphony konkurencję (poza wyższą ceną).
Czekam na konkretne argumenty i piszę to jako ex-posiadacz iphona 3g, 3gs, 4, 4s i 5s.
Fajny telefon ogólnie ale kosztuje 2x tyle co konkurencja i ma 2x gorszy sprzęt.

Więc czekam na bardzo sprecyzowane argumenty, którymi podeprzesz swoją tezę, że iphone deklasuje konkurencję.

Pa...........in

2018-02-21, 11:01
widzę 2 laydyboyów i 2 facetów

latino_lover

2018-02-21, 11:14
Cytat:

k***a mać.
No miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie ale znajdzie się jeden fanboy co dojebie komentarz.

No wytłumacz mi w czym deklasują iphony konkurencję (poza wyższą ceną).
Czekam na konkretne argumenty i piszę to jako ex-posiadacz iphona 3g, 3gs, 4, 4s i 5s.
Fajny telefon ogólnie ale kosztuje 2x tyle co konkurencja i ma 2x gorszy sprzęt.

Więc czekam na bardzo sprecyzowane argumenty, którymi podeprzesz swoją tezę, że iphone deklasuje konkurencję.



lepszy jest od konkurencji

Sosna84

2018-02-21, 11:39
Kiedyś zatrudnialiśmy chłopaka, który tak zagrzał Xperię Z2 przy odklejaniu tyłu, że mu prawie ryj spaliło jak wydupiła bateria :D

Sonal

2018-02-21, 21:38
Dzieci nie róbcie z siebie idiotów przerzucając się co jest lepsze.
Za moich czasów też idioci się spierali Atari czy Commodore - pokolenia się zmieniła - ale fanatycy nadal się rodzą....

kam332

2018-02-21, 21:59
ch*jowy telefon, bo to pewnie tania chińska podróbka.

Mors_Nigra

2018-02-21, 22:23
Od roku mam napęczniałą baterię w tablecie Samsunga. To jeszcze ta stara bateria, napęczniała bo upadł kilka razy i coś się tam wylało. Ale, że to stary typ baterii to liczę, że nie jebnie. Nie mam kasy na nową...

eruaknem

2018-02-21, 22:24
Ja jestem dzieckiem Microsoftu i od lat korzystałem z WindowsPhone. Dla mnie to najładniejszy i najpraktyczniejszy system. Nokię Lumia 735 miałem prawie 3 lata i miałbym do dzisiaj, gdyby Microsoft i jego podwykonawcy nie polecieli w ch*ja i zamiast tworzyć apki to zwyczajnie przerabiali (i to nieudolnie) wersje ajfonowskie. I tak nagle wymagania apek przekraczały bebechy telefonu (taki Messenger miał wymagania 2GB RAM wtf ?). Z biegiem czasu dodatkowo zacząłem potrzebować większej ilości aplikacji, których w sklepie MS po prostu nie ma.
Rok temu zostałem przez to zmuszony do przesiadki na inny system. Rozważałem iPhone8, bo koniecznie chciałem coś z DualSIM. Gdy dotarło do mnie, że Apple nie wprowadzi czegoś takiego to przerzuciłem się na Sony (tym razem od tego producenta mam sprzęt typu konsola, tv, etc).
Android wygląda tandetnie, a nie instaluję żadnych upiększaczy. Żadnych crashów nie miałem póki co, a bateria trzyma stosunkowo długo nawet biorąc pod uwagę fakt, że odszedłem od osobnej mp3-jki i muzyki zacząłem słuchać z telefonu.
Tymczasem syn znajomego dostał iPhone 7. Urządzenie już 2 razy wylądowało w serwisie. Raz zrobili twardy format, a za drugim razem wręczyli zupełnie nowy model.
Tak. j***ć iPhone.

St...........on

2018-02-21, 22:52
iShit ssie pałę Asusowi i nowej Nokii :amused: , s ty płać frajerze za wszystkie apki i tego samego ch*ja w innym opakowaniu. k***a ja ja nienawidzę tych sp***olonych ishitowskich lemmingów. Chcesz zaszpanować? czym iShitem? hahaha Bitch please!

https://www.youtube.com/watch?v=wCfClc8ssOU

Mo...........de

2018-02-22, 00:50
Heh.
Mój Sony Ericsson t280i ma już 5 lat i wciąż nie do zdarcia.