18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ah te amerykańskie konie mechaniczne

~Velture • 2022-12-29, 12:20
Karma za ch*jowe przyhamowywanie :amused:


Payan

2022-12-29, 12:56
Ciang Ciong chciał przyświrować... no i się udało. :ok:

xiro

2022-12-29, 14:49
moze to poczatek transformacji :mrgreen:

Kamklo4215

2022-12-29, 14:53
Tak to wygląda jak do tylnonapędowego auta z wolnossącym V8 o słusznej mocy i momencie wsiada cymbał który prawko wygrał w czipsach albo baba :roll: :roll:

CzarnyAdolf

2022-12-29, 14:53
Ruch prawostronny to matematyka wyższa dla kogoś kto całe życie bieduje w Polsce

Pawehan

2022-12-29, 16:38
Ale radocha takie coś oglądać . Umiejętności nie da się kupić ,

Ma tyle samo koni amerykańskich co ten ciągnik siodłowy obok

grudzin7

2022-12-29, 18:04
Zawsze kisnę z ludzi, którzy kupują Mustangi. To jest samochód, który co najwyżej wygląda, bo jeździ tragicznie. W Fordzie mówią, że "dziki jak prawdziwy mustang" ale prawda taka, że jest po prostu ch*jowo zaprojektowany. Za te pieniądze to nawet Golf lepiej jeździ... :roll:

ThunderZ

2022-12-29, 18:11
dlatego wole bmw :D

AbsolutnyBrakKarku

2022-12-29, 21:02
grudzin7 napisał/a:

Zawsze kisnę z ludzi, którzy kupują Mustangi. To jest samochód, który co najwyżej wygląda, bo jeździ tragicznie. W Fordzie mówią, że "dziki jak prawdziwy mustang" ale prawda taka, że jest po prostu ch*jowo zaprojektowany. Za te pieniądze to nawet Golf lepiej jeździ...



I wolałabyś na dupy podjechać golfem jak Mustangiem hehe ?
Przecież jak to V8 zaryczy to same im stringi z cip spadają.
Mustang już nie jest taki zły jak kiedyś się mówiło o amerykańskich samochodach, że potrafią tylko po prostej jechać. Zawieszenie, hamulce.etc już o niebo lepsze jak kiedyś, jedynie pośmiewisko to te silniki 2.3 turbo z 4 cylindrami które w Europie oferują.

smc

2022-12-29, 22:05
To nie wzięło się z nikąd...



mp_toujane

2022-12-30, 00:19
grudzin7 napisał/a:

Zawsze kisnę z ludzi, którzy kupują Mustangi. To jest samochód, który co najwyżej wygląda, bo jeździ tragicznie. W Fordzie mówią, że "dziki jak prawdziwy mustang" ale prawda taka, że jest po prostu ch*jowo zaprojektowany. Za te pieniądze to nawet Golf lepiej jeździ...



Siedziałeś chociaż w jakimś? Może i nie zapie**ala w zakrętach jak taki focus st, którego wcześniej miałem ale po dwóch latach jeżdżenia Mustangiem wciąż za każdym razem kiedy go odpalam i sobie popie**alam daje mi w ch*j pozytywnych emocji i adrenaliny. A ty czym śmigasz, że ze mnie kiśniesz? Hulajką?




jpdlv2

2022-12-30, 10:27
Ja tam mam wrażenie, ze ostatnio u nas więcej mustangów niż golfów. Dźwięk może fajny, ale jak się idzie na tor, a nie po nocach napie**alać...

Deme

2022-12-30, 11:10
mp_toujane napisał/a:

Siedziałeś chociaż w jakimś? Może i nie zapie**ala w zakrętach jak taki focus st, którego wcześniej miałem ale po dwóch latach jeżdżenia Mustangiem wciąż za każdym razem kiedy go odpalam i sobie popie**alam daje mi w ch*j pozytywnych emocji i adrenaliny. A ty czym śmigasz, że ze mnie kiśniesz? Hulajką?



Systemy antypoślizgowe nie są w stanie zapanować / kontrować w takiej sytuacji ?

Wiochmen

2022-12-30, 11:44
w S550 kontrola trakcji nawet spoko, on chyba najechal na jakies gówno na drodze lewą stroną co nie zmienia faktu ze kierowca debil, bo zadnej kontry tam nie bylo

Na mokrym jak dasz w p*zde to kontrola mocno cie przystopuje, bedziesz musiał gazem podbijac albo ją wylaczyc

w moim mam teraz 480 koni i na prostej takie cuda sie nie dzieją, co innego na łuku po deszczu

Pozdrowienia dla Sadistica