18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Agresywny sąsiad

phrontch • 2021-01-16, 12:11
Wyraził swojej zdanie na temat szczekających psów




Rebeliant

2021-01-16, 12:16
W ch*j nie tego się spodziewałem, ale też znakomicie wyszło.

banerr

2021-01-16, 12:25
Jak mnie wk***iające te szczekające bez powodu kundle. Zrobił prawidłowo, powinien jeszcze wyj***ć na ryj tą tępą dzidę.

ziomek1602

2021-01-16, 12:28
Mam nadzieję, że dojadą frajera i mu wybiją zj***ne pomysły z głowy. Ciekawie by było, jakby wystartował do kogoś swoich gabarytów, zamiast się znęcać nad małym stworzeniem. k***a, nie człowiek.

chorym

2021-01-16, 12:41
banerr napisał/a:

Jak mnie wk***iające te szczekające bez powodu kundle. Zrobił prawidłowo, powinien jeszcze wyj***ć na ryj tą tępą dzidę.



Ty robisz to samo, tylko że szczekasz na forach

JaTylkonaChwile

2021-01-16, 12:45
No to czekamy na filmik z udzialem tego pana - jak maz/konkubent wroci do domu... (no chyba, ze wlasnie ucieka na motorze przed policja :D )

MrNeko

2021-01-16, 12:51
Zabrakło ciężarówki

medyklujleczywchuj

2021-01-16, 13:06
Prawidlowo. Szanuje tego sasiada. Powinien jeszcze po lisciu sprzedac domownikom a psa to pod samochod wyjebac. mam nadzieje ze jak maz wroci to tez wpie**ol dostanie

Zaprzysiężony

2021-01-16, 13:16
Sąsiadka kupiła sobie owczarka niemieckiego (osiedle domów). Wypuszczała go od 5 piątej, wpuszczała do domu po 22. Napie**alał non stop bez powodu, do tego stopnia że nas budził. Po rozmowie już nie napie**ala od 5, tylko od 10. Jestem na granicy wytrzymałości i w pełni rozumiem typa.
Dzielnicowy? "Nic nie mogę zrobić jeśli psu nie dzieje się krzywda". Ale mi się k***a dzieje tępa pało.

banerr

2021-01-16, 14:41
Zaprzysiężony napisał/a:

Sąsiadka kupiła sobie owczarka niemieckiego (osiedle domów). Wypuszczała go od 5 piątej, wpuszczała do domu po 22. Napie**alał non stop bez powodu, do tego stopnia że nas budził. Po rozmowie już nie napie**ala od 5, tylko od 10. Jestem na granicy wytrzymałości i w pełni rozumiem typa.
Dzielnicowy? "Nic nie mogę zrobić jeśli psu nie dzieje się krzywda". Ale mi się k***a dzieje tępa pało.



Był tu kiedyś fachowiec od kundli.
Weź gąbkę, namocz w tłuszczu i podrzuć kudlowi. Po tygodniu będziesz miał spokój.

chorym napisał/a:

Ty robisz to samo, tylko że szczekasz na forach



Pies ci mordę lizał.

wdowa40

2021-01-16, 14:48
banerr napisał/a:

Jak mnie wk***iające te szczekające bez powodu kundle. Zrobił prawidłowo, powinien jeszcze wyj***ć na ryj tą tępą dzidę.


Matka ciebie pewnie nie kochała..

SuchyHarry

2021-01-16, 15:09
Zaprzysiężony napisał/a:

Sąsiadka kupiła sobie owczarka niemieckiego (osiedle domów). Wypuszczała go od 5 piątej, wpuszczała do domu po 22. Napie**alał non stop bez powodu, do tego stopnia że nas budził. Po rozmowie już nie napie**ala od 5, tylko od 10. Jestem na granicy wytrzymałości i w pełni rozumiem typa.
Dzielnicowy? "Nic nie mogę zrobić jeśli psu nie dzieje się krzywda". Ale mi się k***a dzieje tępa pało.



O ile pies w bloku to strzał w kolano, bo zarówno zwierzak męczy się na małej powierzchni i jak szczeka, to może wk***iać sąsiadów, ale komu k***a przeszkadza pies na osiedlach domów jednorodzinnych? Nie gnieździsz się w pięć osób + pies na małej powierzchni, tylko każdy ma swój kąt a pies podwórko/kojec. Psy zazwyczaj ujadają jak są puszczone luzem po podwórku i jak ktoś przechodzi obok płota. Taka ich natura, To trochę jak z j***nymi miastowymi, którzy wyprowadzają się na wieś, bo chcą "świeżego powietrza", a tu im k***a rolniki hałasują kombajnami i nie dają się delektować błogą ciszą życia na wsi.

Z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć, iż jeśli faktycznie pies napie**ala 10h bez przerwy, to faktycznie idzie się wk***ić. Patent z gąbką w tłuszczu jest stary w ch*j, tylko czy zwierzak ma płacić za to, że ma poj***nych właścicieli? No i na poprawkę trzeba wziąć, że jest to owczarek niemiecki, czyli pies, który stróżowanie ma we krwi. Może więc czas zainwestować w to:


kuziu

2021-01-16, 15:20
Uj w dupę wszystkim sqrwysynom na tym forum, którzy tolerują i cieszą się a może i krzywdzą najlepszego przyjaciela człowieka jakim jest pies.

zenek111

2021-01-16, 15:26
Zaprzysiężony napisał/a:

Sąsiadka kupiła sobie owczarka niemieckiego (osiedle domów). Wypuszczała go od 5 piątej, wpuszczała do domu po 22. Napie**alał non stop bez powodu, do tego stopnia że nas budził. Po rozmowie już nie napie**ala od 5, tylko od 10. Jestem na granicy wytrzymałości i w pełni rozumiem typa.
Dzielnicowy? "Nic nie mogę zrobić jeśli psu nie dzieje się krzywda". Ale mi się k***a dzieje tępa pało.



Zgłoś do WIOŚ, że normy hałasu na osiedlu są przekraczane przez tego psa, będą musieli dniem i nocą siedzieć pod ich domem i dokonywać czystego pomiaru ( bez zakłóceń innym szczeknięciem czy od przejeżdżającego auta) właściciel siersciucha się wystraszy i go schowa. Nawet jak nie wyjdą przekroczone to zawsze można próbować zgłaszać jako zakłócanie porządku( też działa w zależności od policemajstra)

capeio

2021-01-16, 15:27
Rebeliant napisał/a:

W ch*j nie tego się spodziewałem, ale też znakomicie wyszło.



Jesteś zwykła kur...wą nie człowiekiem zapewne jestes gimbusem abyś zdechł