18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny sąsiad

phrontch • 2021-01-16, 12:11
Wyraził swojej zdanie na temat szczekających psów




SuchyHarry

2021-01-16, 18:31
banerr napisał/a:

Ty się dobrze czujesz? Mam chodzić w stoperach po własnym domu bo ktoś nie umie ogarnąć kundla? Tylko głupi pies szczeka bez powodu, a głupiego należy się pozbyć bo i tak z niego nie będzie pożytku. .



Muszę napisać jeszcze raz, bo najwidoczniej nie zrozumiałeś. Nie wiem skąd jesteś, ale w moich stronach jak pies lata po podwórku, to normalne że będzie szczekał, bo od tego jest. Zazwyczaj wypuszcza się go na wieczór po to, aby nikt obcy nie wj***ł ci się do twojego lokum (od tego jest dzwonek/domofon przy furtce żeby zaznaczyć, że ktoś przyszedł).

Poza tym czy ja napisałem, że masz w "stoperach" zapie**alać cały dzień? Zazwyczaj zakłada się je wtedy, gdy idzie się spać.

Pies może być głupi dla ciebie, ale właściciela może się słucha i dla niego nie jest "głupi".

Jeszcze parę lat temu nikomu ujadający pies nie robił problemu, a dziś wszyscy tak wydelikatnieni i czuli k***a na swoim punkcie, że niebawem im przeszkadzać będzie jak wiatr zawieje.

el_kadafi napisał/a:

Bo to jeden z tych debili którym można nasrać na głowę o on jeszcze papier poda. Potem będzie pozwalał srać codziennie sugerując reklamówkę na ryju jako najlepsze rozwiązanie. To nic że gówno po ubraniu spływa.



Najwidoczniej masz na tym polu k***a duże doświadczenie i zapewne jesteś jednym z owych wydelikaconych i jebniętych na swoim punkcie ćwoków, którym przeszkadza absolutnie wszystko. Jest różnica między bombelkiem patusiary drącym japę w kolejce i psem na czyjejś działce. Pies z natury szczeka i tego nie zmienisz (co najwyżej częstotliwość i tylko przez tresurę) natomiast prującego mordę bachora możesz ustawić do pionu od razu w ten czy inny sposób.

grexik

2021-01-16, 19:00
Zaj***ł bym gnoja .
Co najwyżej te temperatury baby powinny po liściu zebrać, wtedy by psa wychowały.
Ja swojego nauczyłem nie drzeć mordy bez powodu i 90%czasu cisza ... Wina człowieka nie psa w którego naturze jest szczekać ...

dżonyłojlker

2021-01-16, 19:17
Rebeliant napisał/a:

A zastanawiałeś się czy tępy pies o umyśle trzylatka z genami po średnio bystrych rodzicach zje gąbkę nasączoną smacznym dla niego tłuszczykiem? Wydaje się to jak najbardziej możliwe, bo głupie psy wpie**alają swoje jak i nie swoje gówna, to co dopiero gąbeczka z tłuszczykiem. Czymś zupełnie innym jest to, czy pies taką gąbkę strawi, czy ją wysra czy też zrobi mu ona krzywdę. I tu trzeba być poj***nym aby to testować > kundla się zabija drągiem, siekierą, młotkiem albo nogą czy też rękami i tylko jak cię zaatakował lub zaatakował kogoś w twym pobliżu. Obowiązkiem człowieka jest odj***ć każdego wszarza, który gryzie człowieka niebędącego agresorem.



Słyszałem, że psa najlepiej przyrządza pan Lau Kin Ming.

se...........ed

2021-01-16, 19:22
banerr napisał/a:

Jak mnie wk***iające te szczekające bez powodu kundle. Zrobił prawidłowo, powinien jeszcze wyj***ć na ryj tą tępą dzidę.



Ciebie powinni kopać k***a po ryju za to że go otwierasz .

piorun343

2021-01-16, 19:24
To już małpa by wykazała się większą inteligencją w uciszeniu niesfornego psa. Jest gaz są petardy, kamyki i piesek staje się pokorny.

rbt-elektro

2021-01-16, 19:24
lepy na ryj łysemu ch*jowi

banerr

2021-01-16, 19:27
sedziazgred napisał/a:

Ciebie powinni kopać k***a po ryju za to że go otwierasz .



Pies to typowy gównojad. Widać lubisz jak ci mordę liże.

afganfan

2021-01-16, 20:06
Zwykła k***a frajer. Nikt kto znęca się nad słabszymi nie zasługuje na życie. Do piachu cwe*a..

St...........on

2021-01-16, 20:07
banerr napisał/a:

To odj***ł. Taki wiecznie ujadający kundel zagraża zdrowiu psychicznemu. Szczerze ci życzę sąsiada z nieogarniętym kundlem. Gwarantuję, że po tygodniu będziesz chciał odj***ć i sąsiada i kundla.



Nie będę gamoniu, bo na Islandi to reguluje prawo. Jeśli sąsiad lub jego pies uciążliwy, w skrajnych wypadkach dostaje eksmisję od miasta lub od sądu za pośrednictwem zrzeszenia włascicieli mieszkań.

banerr

2021-01-16, 20:39
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie będę gamoniu, bo na Islandi to reguluje prawo. Jeśli sąsiad lub jego pies uciążliwy, w skrajnych wypadkach dostaje eksmisję od miasta lub od sądu za pośrednictwem zrzeszenia włascicieli mieszkań.



Weź się gamoniu za czyszczenie kibli w tej Islandii a nie tutaj swoje mądrości srasz.

chico35

2021-01-16, 21:37
bym k***e zabił - uprzedzę tutejszych debili - tego co rzucił psem

Angevil

2021-01-16, 22:46
Kundle to rak XXI wieku a ludzie którzy je biorą do domów to sp***oliny życiowe. Im nowsze osiedle tym więcej tych pchlarzy.

ruddie

2021-01-16, 23:53
Brawo - mam u sąsiada CZTERY psy szczekające na zmianę. Chciałbym mieć takiego sąsiada z filmu .

polakwrocek

2021-01-16, 23:58
Można zrozumieć że pies zaszczeka.
Ale jak właściciel wychodzi z mieszkania i pies przez 6h szczeka co3-4 sekundy ...
Albo zajebiesz właściciela i idziesz siedzieć albo psa.
Bo przeważnie właściciel to tępa p*zda/ch*j co powie "Pies jak pies szczeka." i będzie miał wyj***ne.
A jeżeli ja miałbym nosić zatyczki do uszu to zainstalowałbym kilkanaście gwizdków ultradźwiękowych za sprężarką.
I psy ujadały by 24h/ dobę... ciekawe po jakim czasie właściciel by sam psa zaj***ł -.-

Obejszłem_system

2021-01-17, 00:33
@banerr czy srener czy jak Ci tam. Widzisz najlepszy komentarz?