18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny sąsiad

phrontch • 2021-01-16, 12:11
Wyraził swojej zdanie na temat szczekających psów




banerr

2021-01-16, 15:31
SuchyHarry napisał/a:

O ile pies w bloku to strzał w kolano, bo zarówno zwierzak męczy się na małej powierzchni i jak szczeka, to może wk***iać sąsiadów, ale komu k***a przeszkadza pies na osiedlach domów jednorodzinnych? Nie gnieździsz się w pięć osób + pies na małej powierzchni, tylko każdy ma swój kąt a pies podwórko/kojec. Psy zazwyczaj ujadają jak są puszczone luzem po podwórku i jak ktoś przechodzi obok płota. Taka ich natura, To trochę jak z j***nymi miastowymi, którzy wyprowadzają się na wieś, bo chcą "świeżego powietrza", a tu im k***a rolniki hałasują kombajnami i nie dają się delektować błogą ciszą życia na wsi.
Z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć, iż jeśli faktycznie pies napie**ala 10h bez przerwy, to faktycznie idzie się wk***ić. Patent z gąbką w tłuszczu jest stary w ch*j, tylko czy zwierzak ma płacić za to, że ma poj***nych właścicieli? No i na poprawkę trzeba wziąć, że jest to owczarek niemiecki, czyli pies, który stróżowanie ma we krwi. Może więc czas zainwestować w to:



Ty się dobrze czujesz? Mam chodzić w stoperach po własnym domu bo ktoś nie umie ogarnąć kundla? Tylko głupi pies szczeka bez powodu, a głupiego należy się pozbyć bo i tak z niego nie będzie pożytku.

wdowa40 napisał/a:

Matka ciebie pewnie nie kochała..



A ty pewnie ze swojemu kundlowi liżesz jaja.

JebacToGowno

2021-01-16, 15:44
wdowa40 napisał/a:

Matka ciebie pewnie nie kochała..



A Ciebie r*chał stary.

St...........on

2021-01-16, 15:45
banerr napisał/a:

Ty się dobrze czujesz? Mam chodzić w stoperach po własnym domu bo ktoś nie umie ogarnąć kundla? Tylko głupi pies szczeka bez powodu, a głupiego należy się pozbyć bo i tak z niego nie będzie pożytku.
A ty pewnie ze swojemu kundlowi liżesz jaja.



Gościu właz jej na posesje, rzucił jej psem, zamiast zadzwonić na policję, czy animalcontrol, który w Brazylii ma podeobne prawa jak policja, tylko zajmują się zwierzętami, a ty flecie mówisz, że dobrze zrobił. To ci tylko powiem ,że dobrze ,że cała sytuacja działa się Brazylii, a nie w Islandii, ta mała łysa szmata, ma farta ,że nie było żadnego chłopa w poblizu, choć może zobaczymy go na hardzie. To co zrobił to przestępstwo, a islandza ustawa o ochronie miru domowego mówi jasno- możesz odj***ć intruza jeśli ci zagraza.

el_kadafi

2021-01-16, 15:45
banerr napisał/a:

Ty się dobrze czujesz? Mam chodzić w stoperach po własnym domu bo ktoś nie umie ogarnąć kundla? Tylko głupi pies szczeka bez powodu, a głupiego należy się pozbyć bo i tak z niego nie będzie pożytku.



Bo to jeden z tych debili którym można nasrać na głowę o on jeszcze papier poda. Potem będzie pozwalał srać codziennie sugerując reklamówkę na ryju jako najlepsze rozwiązanie. To nic że gówno po ubraniu spływa.

Rebeliant

2021-01-16, 15:48
capeio napisał/a:

Jesteś zwykła kur...wą nie człowiekiem zapewne jestes gimbusem abyś zdechł



To jest Sadistic, a nie miejsce dla ciot płaczących po pchlarzach.

Idź sobie popłakać na Demoty albo Joe, tam będzie ci dobrze, bo tam siedzą takie płaczki i będziesz miał towarzystwo wzajemnej adoracji.

banerr

2021-01-16, 15:50
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Gościu właz jej na posesje, rzucił jej psem, zamiast zadzwonić na policję, czy animalcontrol, który w Brazylii ma podeobne prawa jak policja, tylko zajmują się zwierzętami, a ty flecie mówisz, że dobrze zrobił. To ci tylko powiem ,że dobrze ,że cała sytuacja działa się Brazylii, a nie w Islandii, ta mała łysa szmata, ma farta ,że nie było żadnego chłopa w poblizu, choć może zobaczymy go na hardzie. To co zrobił to przestępstwo, a islandza ustawa o ochronie miru domowego mówi jasno- możesz odj***ć intruza jeśli ci zagraza.



To odj***ł. Taki wiecznie ujadający kundel zagraża zdrowiu psychicznemu. Szczerze ci życzę sąsiada z nieogarniętym kundlem. Gwarantuję, że po tygodniu będziesz chciał odj***ć i sąsiada i kundla.

Izlex

2021-01-16, 15:52
banerr napisał/a:

Był tu kiedyś fachowiec od kundli.
Weź gąbkę, namocz w tłuszczu i podrzuć kudlowi. Po tygodniu będziesz miał spokój.
Pies ci mordę lizał.



Ty serio wierzysz w te pie**oly poligona?xd teraz pytanie kto jest większym kretynem. On za zmyślone historyjki czy pelikany łykające każdego jego słowo

:roll:

banerr

2021-01-16, 16:00
Izlex napisał/a:

Ty serio wierzysz w te pie**oly poligona?xd teraz pytanie kto jest większym kretynem. On za zmyślone historyjki czy pelikany łykające każdego jego słowo



Nie sądzę aby Poligon pisał prawdę ale metody opisywał skuteczne.
A na marginesie to od kretynów możesz wyzywać swojego starego że cię spłodził.

Rebeliant

2021-01-16, 16:02
Izlex napisał/a:

Ty serio wierzysz w te pie**oly poligona?xd teraz pytanie kto jest większym kretynem. On za zmyślone historyjki czy pelikany łykające każdego jego słowo



A zastanawiałeś się czy tępy pies o umyśle trzylatka z genami po średnio bystrych rodzicach zje gąbkę nasączoną smacznym dla niego tłuszczykiem? Wydaje się to jak najbardziej możliwe, bo głupie psy wpie**alają swoje jak i nie swoje gówna, to co dopiero gąbeczka z tłuszczykiem. Czymś zupełnie innym jest to, czy pies taką gąbkę strawi, czy ją wysra czy też zrobi mu ona krzywdę. I tu trzeba być poj***nym aby to testować > kundla się zabija drągiem, siekierą, młotkiem albo nogą czy też rękami i tylko jak cię zaatakował lub zaatakował kogoś w twym pobliżu. Obowiązkiem człowieka jest odj***ć każdego wszarza, który gryzie człowieka niebędącego agresorem.

outline

2021-01-16, 16:40
Rzuć gąbkę rzuć, na pewno będzie to wielki problem dojść do tego kto ja wpie**olił na podwórze :D

Sadolowi wojownicy widzę pomysłami k***a jeszcze w prlu siedzą :D


DzidaZawodnik

2021-01-16, 16:48
Baba złamała podstawową zasadę której nienawidzi lewactwo, czyli obyczaje. Miała w dupie czy hałas zakłuca czyis spokój i w ten sposób wzbudziła niepotrzebną agresję. Wmówiono jej, że jej szczęscie jest najważniejsze i taki był tego efekt.

Centek15

2021-01-16, 17:31
banerr napisał/a:

Jak mnie wk***iające te szczekające bez powodu kundle. Zrobił prawidłowo, powinien jeszcze wyj***ć na ryj tą tępą dzidę.



Ty jesteś taki sam, jak ten typ co rzucił psem. Gadasz z laska, to szczekasz, jakbyś miał gadać z gościem 2x2 to byś przeprosił że w ogóle przyszedłeś parowo j***na

banerr

2021-01-16, 17:40
Centek15 napisał/a:

Ty jesteś taki sam, jak ten typ co rzucił psem. Gadasz z laska, to szczekasz, jakbyś miał gadać z gościem 2x2 to byś przeprosił że w ogóle przyszedłeś parowo j***na



Do budy! I nie szczekaj!

kuczi

2021-01-16, 18:18
Miód na moje uszy ;)

yoyobart

2021-01-16, 18:25
pisałem,piszę i będę pisał- martwy pieseł,nie jest zły! howgh jak mawiali starożytni górale