18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny kot

StonersEyes • 2021-08-25, 21:14
Ruski zajął miejsce sierściucha na dywanie, więc ów sierściuch go podrapał


Tryper

2021-08-25, 21:17
To nie kot, tylko sk***ysyn.

joeblacktwo

2021-08-25, 21:40
A co mu śmierdziuch miejsce będzie zajmował

dżonyłojlker

2021-08-25, 22:59
Nie ma się co kotu dziwić, przychodzi jakiś naj***ny, śmierdzący kacap i kładzie się na czystym dywanie.

Ko...........ah

2021-08-25, 23:47
pie**olone koty fuuj one śmierdzą i zjadają martwych ludzi! Fuuj k***a! Jak widzę kota to wysyłam Mojego pieska żeby go zjadł! :) ) Bierz go k***a ! (: hihihi Ja go kocham...To przecież mój zabójca kotów :**

Zasysacz

2021-08-26, 00:49
Dla jednego i drugiego to zew natury :D

Dżizas_kurde

2021-08-26, 01:16
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

To nie kot, tylko sk***ysyn.



To kot... i wystarczy.
To sk***ysyny są.

panar3

2021-08-26, 01:35
Kacapa to i kot sponiewiera a i tak rządzą w Polin...

Manii

2021-08-26, 03:37
Kocham_Sanah napisał/a:

pie**olone koty fuuj one śmierdzą i zjadają martwych ludzi! Fuuj k***a! Jak widzę kota to wysyłam Mojego pieska żeby go zjadł! ) Bierz go k***a ! (: hihihi Ja go kocham...To przecież mój zabójca kotów :**



Psy smierdza amebo, a nie koty, mam jedno i drugie.... nie odwidzalem tej strony jakis czas i widze zalew niedojebow mozgowych zanizajacych srednia IQ w komentarzach...na szczescie rok szkolny juz za rogiem...

Adam_WKLADAM

2021-08-26, 03:52
@up

sam fakt ze masz kota i otwarcie sie do tego przyznajesz swiadczy o tym jak dalece upadla cywilizacja zachodu. Pewnie jestes za LGBTqlmnop i wypinasz dupe ksiedzu do spowiedzi

Manii

2021-08-26, 04:21
Adam_WKLADAM napisał/a:

@up
sam fakt ze masz kota i otwarcie sie do tego przyznajesz swiadczy o tym jak dalece upadla cywilizacja zachodu. Pewnie jestes za LGBTqlmnop i wypinasz dupe ksiedzu do spowiedzi



O prosze, nastepny agregat umyslowy co nawet cytowac nie potrafi. Wiec podsumowujac twoje Januszowe madrosci, fakt ze JA mam kota swiadczy o upadku cywilizacji zachodu... ok...... i na pewno jestem lewak, bo kazdy posiadacz kota to lewak, a kazdy lewak daje ksiedzu. Naj***ny, niedoj***ny czy jedno i drugie?

NafazowanyKoleś

2021-08-26, 10:17
Manii napisał/a:

O prosze, nastepny agregat umyslowy co nawet cytowac nie potrafi. Wiec podsumowujac twoje Januszowe madrosci, fakt ze JA mam kota swiadczy o upadku cywilizacji zachodu... ok...... i na pewno jestem lewak, bo kazdy posiadacz kota to lewak, a kazdy lewak daje ksiedzu. Naj***ny, niedoj***ny czy jedno i drugie?



Dobra dobra już nie szczekaj tyle, dobrze wiemy co robisz z tym kotem i po co ci on. Tutaj jesteś taki kozak a z kotkiem pod kołderką leżysz przytulacie się i mówisz mu czułe słówka na ucho.

Manii

2021-08-26, 16:00
NafazowanyKoleś napisał/a:

Dobra dobra już nie szczekaj tyle, dobrze wiemy co robisz z tym kotem i po co ci on. Tutaj jesteś taki kozak a z kotkiem pod kołderką leżysz przytulacie się i mówisz mu czułe słówka na ucho.



Haha, mamy tu komedianta....ja pie**ole, ale zenada