18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywna parka

phrontch • 2020-12-14, 16:06
A zapowiadał się namiętny buziaczek




Halman

2020-12-14, 16:08
filmik taki sobie...


ale soundtrack zajebisty... :krejzi:

masz to piwo od Halman.

Kutasiarz

2020-12-14, 16:14
Ścieżka dźwiękowa z elementami slapstiku a także z postmodernistycznym nawiązaniem do muzyki z filmu Rocky, który to podejmował podobną tematykę jak powyższe arcydzieło. Brawo :!:

saves

2020-12-14, 16:34
I już z niebieską kartą wyjeżdża z domu na 14 dni. :D

McQurwa

2020-12-14, 16:38
Podziwiam facia, tyle ciosów przyjął i nic

mesjans

2020-12-14, 17:07
Idealna para, lubią busiaki a czasem ponapie**alać się troszeczkę :)

banerr

2020-12-14, 17:14
Debil. Przecież nie chodzi w jej wadze.

RYHOO

2020-12-14, 17:37
szukajta a znajdzieta - to juz było

Marcinqqq

2020-12-14, 17:53
jw, potem była też policja

outsidethebox86

2020-12-14, 17:59
Haha za podkład i montaż oczywiście leci piwo, wszystko razem dobrze współgra.

aquamen

2020-12-14, 18:18
i tak lepsza niż Najman :)

Prof._Kot_Budd

2020-12-14, 19:43
Mmmm, uwielbiam obserwować takie toksyczne pary. Ostatniego lata spotkałem taką parkę w Sopocie, szarpali się, wyzywali i grozili samobójstwami (co ciekawe wyglądali z wierzchu na normalnych ludzi), więc jako, że miałem 20 minut do pociągu i piwerko na drogę, to nieomieszkałem podejść i popatrzeć. Jak już mi się znudziło a piwerko rozpaliło we mnie ludzkie uczucia, powiedziałem z pozycji mędrca ulicznego, że powinni zgłosić się na terapię, dla własnego dobra, reakcja była do przewidzenia - laska zmieniła kierunek swojej agresji w moją stronę, i łkając krzyczała, żebym się nie wpie**alał i na co się gapię itp. Ja oczywiście w śmiech a jej koleś ją trzyma i uspokaja (mądrze poczynił, wiedział, że w razie czego, to głównie on oberwie), "pożartowaliśmy" sobie jeszcze chwilę i poszedłem na pociąg z poczuciem spełnienia dobrego uczynku, bo jak odchodziłem, to już się nie bili - dzięki mnie :)

plastic

2020-12-14, 19:52
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mmmm, uwielbiam obserwować takie toksyczne pary. Ostatniego lata spotkałem taką parkę w Sopocie, szarpali się, wyzywali i grozili samobójstwami (co ciekawe wyglądali z wierzchu na normalnych ludzi), więc jako, że miałem 20 minut do pociągu i piwerko na drogę, to nieomieszkałem podejść i popatrzeć. Jak już mi się znudziło a piwerko rozpaliło we mnie ludzkie uczucia, powiedziałem z pozycji mędrca ulicznego, że powinni zgłosić się na terapię, dla własnego dobra, reakcja była do przewidzenia - laska zmieniła kierunek swojej agresji w moją stronę, i łkając krzyczała, żebym się nie wpie**alał i na co się gapię itp. Ja oczywiście w śmiech a jej koleś ją trzyma i uspokaja (mądrze poczynił, wiedział, że w razie czego, to głównie on oberwie), "pożartowaliśmy" sobie jeszcze chwilę i poszedłem na pociąg z poczuciem spełnienia dobrego uczynku, bo jak odchodziłem, to już się nie bili - dzięki mnie



nakarmiłeś trolli. brawo k***a, bohaterze.

Prof._Kot_Budd

2020-12-14, 20:02
plastic napisał/a:

nakarmiłeś trolli. brawo k***a, bohaterze.



Nie musisz dziękować, zrobiłbym to dla Ciebie jeszcze raz.

:mrgreen:

kamilkawka

2020-12-14, 20:05
Tak to jest jak z japy wali zgnitą osemką