18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Afrykańska stonoga

Użytkownik12345 • 2021-07-17, 21:12
Pierwszy materiał, niestety nie mam pojęcia jak go opisać.


Pan_Cernik

2021-07-18, 07:13
silwerbalk napisał/a:

A najlepsze jest to że to żydzi trudnili się handlem niewolnikami bo chrześcijanom nie wolno było bo Jezus zakazał niewolnictwa.



Wyciąg z instrukcji jaką ma policja

„Robocza definicja antysemityzmu”, przyjęta przez International Remembrance Alliance (IHRA)

• Wypowiadanie kłamliwych, dehumanizujących, demonizujących lub stereotypowych stwierdzeń o Żydach jako takich lub o władzy Żydów, jako zbiorowości — na przykład, zwłaszcza, ale nie wyłącznie, mit o światowym żydowskim spisku lub o Żydach kontrolujących media, gospodarkę, rząd lub inne instytucje publiczne.

• Oskarżanie Żydów jako osób będących odpowiedzialnymi za prawdziwe lub wyimaginowane złe czyny popełnione przez jedną osobę narodowości żydowskiej lub grupę lub nawet za czyny popełnione przez osoby niebędące Żydami.

• Stosowanie podwójnych standardów poprzez wymaganie od niego zachowania, którego nie oczekuje się lub nie wymaga od dowolnego innego demokratycznego narodu.


Więc jeszcze masz okazję przeprosić żydów za swój antysemicki wpis, i w ramach pokuty przekazać jakiemuś żydowi mieszkanie/dom/kamienicę jeśli takową posiadasz.

A, i jeszcze link do strony policji gdzie owa instrukcja się znajduje, jeśli by ktoś tak na przyszłość będzie chciał wiedzieć jak nie urazić żyda.

https://isp.policja.pl/isp/prawa-czlowieka-w-poli/publikacje/12599,Zrozumienie-antysemickich-przestepstw-z-nienawisci-i-zapewnienie-bezpieczenstwa-.html?search=95677872

rayner1790

2021-07-18, 09:28
Pan_Cernik napisał/a:


• Oskarżanie Żydów jako osób będących odpowiedzialnymi za prawdziwe lub wyimaginowane złe czyny popełnione przez jedną osobę narodowości żydowskiej lub grupę lub nawet za czyny popełnione przez osoby niebędące Żydami.




o k***a, japie**ole, to jest niepojęte, że taki wpis powstał w rządowym dokumencie xDDD
czas zostać zydem bo to lepsze niz zółte papiery jak widac

tfujdiler

2021-07-18, 10:05
rayner1790 napisał/a:

o k***a, japie**ole, to jest niepojęte, że taki wpis powstał w rządowym dokumencie xDDD
czas zostać zydem bo to lepsze niz zółte papiery jak widac



Nie ma się co dziwić, jak statystyczny kowalski sprzedał się za 500zł to pisuary mogą pisać prawo jakie się im podoba już niebawem nowela po której nie będzie wolno na j***ne ścierwo krzywo popatrzeć. Niemcy Belgowie Francuzi nawet te Holenderskie cioty jadą z nimi jak z burymi sukami. Czekam na czas kiedy zmieni się u nas władza ..... JR100%

Karboksylator

2021-07-18, 10:36
Pan_Cernik napisał/a:

Wyciąg z instrukcji jaką ma policja
„Robocza definicja antysemityzmu”, przyjęta przez International Remembrance Alliance (IHRA)
• Wypowiadanie kłamliwych, dehumanizujących, demonizujących lub stereotypowych stwierdzeń o Żydach jako takich lub o władzy Żydów, jako zbiorowości — na przykład, zwłaszcza, ale nie wyłącznie, mit o światowym żydowskim spisku lub o Żydach kontrolujących media, gospodarkę, rząd lub inne instytucje publiczne.
• Oskarżanie Żydów jako osób będących odpowiedzialnymi za prawdziwe lub wyimaginowane złe czyny popełnione przez jedną osobę narodowości żydowskiej lub grupę lub nawet za czyny popełnione przez osoby niebędące Żydami.
• Stosowanie podwójnych standardów poprzez wymaganie od niego zachowania, którego nie oczekuje się lub nie wymaga od dowolnego innego demokratycznego narodu.
Więc jeszcze masz okazję przeprosić żydów za swój antysemicki wpis, i w ramach pokuty przekazać jakiemuś żydowi mieszkanie/dom/kamienicę jeśli takową posiadasz.
A, i jeszcze link do strony policji gdzie owa instrukcja się znajduje, jeśli by ktoś tak na przyszłość będzie chciał wiedzieć jak nie urazić żyda.



ty, dobry jesteś, koleś kliknie w ten link i pały maja jego ip:)
zajebista prowokacja trollu

htp

2021-07-18, 10:59
silwerbalk napisał/a:

Czarny czarnemu zgotował ten los .... Ludzie myślą że handlarze niewolników biegali z siatką i workiem po sawannie i łapali murzynów nawet nie musieli wysiadać na ląd bo ich własne plemię sprzedawało za kiść bananów albo handlowali jeńcami wojennymi.... A najlepsze jest to że to żydzi trudnili się handlem niewolnikami bo chrześcijanom nie wolno było bo Jezus zakazał niewolnictwa.



To jakim cudem katoliccy właściciele plantacji ich kupowali?

silwerbalk

2021-07-18, 11:30
Pan_Cernik napisał/a:

Więc jeszcze masz okazję przeprosić żydów za swój antysemicki wpis, i w ramach pokuty przekazać jakiemuś żydowi mieszkanie/dom/kamienicę jeśli takową posiadasz.
A, i jeszcze link do strony policji gdzie owa instrukcja się znajduje, jeśli by ktoś tak na przyszłość będzie chciał wiedzieć jak nie urazić żyda.



A Ca co mam niby ich przepraszać? Za fakt historyczny że w raz z Arabami handlowali czarnymi z Afryki
Przepraszać to oni powinni a nie ja.
Nie posiadanie napleta daje jakąś bezkarność bo uuu antysemityzm? Z jakiej racji bo palono nimi w piecach i gazowanio ? k***a nie tylko oni kończyli jako nawóz do petunii.

Czyli nie można powiedzieć że Żydzi wysiedlają Palestyńczyków i zrobili im Getto co jest faktem to że Żydowscy osadnicy wypędzają Palestyńczyków i niszczą im domy oraz uprawy ? Co jest prawdą i to że niszczą im studnie,blokują dostawy z UNICEFu na nawet zablokowali dostawę szczepionek przeciwko covidowi to to nie są jakieś hmm rodzaje cichej "exterminacji" narodu palestyńskiego? I nie mówmy o tym Bo się Mordehaj z Ickiem żle poczuje ? k***a i mają czelność powiedzieć że jest wolność słowa




:roll:

htp napisał/a:

To jakim cudem katoliccy właściciele plantacji ich kupowali?



To robili protestanci ..... A oni tak bardziej dosadnie biorą Biblię i stary testament a tam masz prawo do niewolnika itd mogłeś kupić sługę ... Nie jeden plantator wynajmował od innego plantatora niewolników bo niewolnik tani nie był ani w utrzymaniu ani w zakupie

Hyena83

2021-07-18, 13:46
silwerbalk napisał/a:

A Ca co mam niby ich przepraszać? Za fakt historyczny że w raz z Arabami handlowali czarnymi z Afryki
Przepraszać to oni powinni a nie ja.
Nie posiadanie napleta daje jakąś bezkarność bo uuu antysemityzm? Z jakiej racji bo palono nimi w piecach i gazowanio ? k***a nie tylko oni kończyli jako nawóz do petunii.
Czyli nie można powiedzieć że Żydzi wysiedlają Palestyńczyków i zrobili im Getto co jest faktem to że Żydowscy osadnicy wypędzają Palestyńczyków i niszczą im domy oraz uprawy ? Co jest prawdą i to że niszczą im studnie,blokują dostawy z UNICEFu na nawet zablokowali dostawę szczepionek przeciwko covidowi to to nie są jakieś hmm rodzaje cichej "exterminacji" narodu palestyńskiego? I nie mówmy o tym Bo się Mordehaj z Ickiem żle poczuje ? k***a i mają czelność powiedzieć że jest wolność słowa

To robili protestanci ..... A oni tak bardziej dosadnie biorą Biblię i stary testament a tam masz prawo do niewolnika itd mogłeś kupić sługę ... Nie jeden plantator wynajmował od innego plantatora niewolników bo niewolnik tani nie był ani w utrzymaniu ani w zakupie



Mądrego dobrze posłuchać. Dodałbym od siebie że większość Palestynczykow jeździ do pracy do Izraela, dostawy wody także są racjonowane. Temat rzeka. Naród Palestyński jest jawnie eksterminowany i nie można nic się odezwać bo antysemityzm. Nie tylko oni doświadczyli holokaustu ale mają monopol na niego. Można by tak pisać i pisać. j***ć te k***y między innymi za to co robią Palestynczykom

Rzehooj

2021-07-18, 16:54
silwerbalk napisał/a:

Czarny czarnemu zgotował ten los .... Ludzie myślą że handlarze niewolników biegali z siatką i workiem po sawannie i łapali murzynów nawet nie musieli wysiadać na ląd bo ich własne plemię sprzedawało za kiść bananów albo handlowali jeńcami wojennymi.... A najlepsze jest to że to żydzi trudnili się handlem niewolnikami bo chrześcijanom nie wolno było bo Jezus zakazał niewolnictwa.



To ja tu jeszcze zostawię jeden przypadkowy, z niczym szczególnym nie skorelowany obrazek:



Ryszardowo

2021-07-18, 22:44
Drodzy sadole, gdybyście kiedyś znaleźli się w podobnej sytuacji, zawsze pakujcie się na drugie miejsce. Dlaczego? Ty r*chasz pierwszego, trzeci r*cha Ciebie i jeszcze bawisz się jajami od pierwszego.
PS. Raczej każdy sadol zna podstawowe gejowskie abc :lol:

BrunerOvned

2021-07-19, 02:59
Ryszardowo napisał/a:

Drodzy sadole, gdybyście kiedyś znaleźli się w podobnej sytuacji, zawsze pakujcie się na drugie miejsce. Dlaczego? Ty r*chasz pierwszego, trzeci r*cha Ciebie i jeszcze bawisz się jajami od pierwszego.
PS. Raczej każdy sadol zna podstawowe gejowskie abc



Zastanawia mnie, skąd pochodzi twoja wiedza... Miałeś jakieś praktyki?

Ryszardowo

2021-07-25, 23:25
BrunerOvned napisał/a:

Zastanawia mnie, skąd pochodzi twoja wiedza... Miałeś jakieś praktyki?



Kilka razy sprawdzałem czy aby na pewno jestem hetero. Raz się zapędziłem... pode mną ku*as na plecach kolejny, 2 mi tryskają do buzię i jeden trafił w oko i wtedy uświadomiłem sobie, że nie ja na pewno nie jestem homo :-|

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało :->