18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afrykańska myśl techniczna...

Halman • 2019-10-23, 22:28

teraz pojedzie...

Ho...........er

2019-10-23, 22:52
Jacy to genialni ludzie jedzą piach zasilają nim samochody robią z nich domy tak sporo moglibyśmy się od nich nauczyć

ProVVe

2019-10-23, 23:15
Ja bym ich podzielił... Jeden do wora i do jeziora, drugiego do kontenera, kolejnego do wora i do jeziora, nastepnego do kontenera.... Kontener tez do jeziora

SupremeLeader

2019-10-23, 23:16
Hogger napisał/a:

Jacy to genialni ludzie jedzą piach zasilają nim samochody robią z nich domy tak sporo moglibyśmy się od nich nauczyć



ch*j tam piach, żebyś Ty wiedział co oni z gównem potrafią zrobić. Oglądałeś czarną panterę? Vibranium tak naprawdę pozyskują z kału.

~Velture

2019-10-23, 23:20
Nie chcę wam psuć zabawy ale ewidentnie murzyn sypie tym piaskiem bo wcześniej pewnie ogień się pojawił (widać jeszcze resztki dymu i to nie kurz w powietrzu) a na bank nikt tam nie ma sprawnej gaśnicy w aucie więc użyli piachu z drogi aby go ugasić.
Zasadniczo bardzo słusznie zrobił.

SupremeLeader

2019-10-23, 23:27
Velture napisał/a:

Nie chcę wam psuć zabawy ale ewidentnie murzyn sypie tym piaskiem bo...



Myślisz że to coś zmieni? To urocze :lol:

Halman

2019-10-23, 23:54
Velture napisał/a:


Zasadniczo bardzo słusznie zrobił.



mój pupil dziś tak błysnął ze przyćmił samego siebie... :krejzi:

TurboGrzesznik

2019-10-24, 06:42
Już nie sraj się tak tępy ch*ju, jak nie potrafisz zrozumieć co się dzieje na filmiku to jesteś gorsza pie**olona ameba niż te murzyny.
Prawdopodobnie gaszą silnik po pożarze ty jbany dałnie

Halman

2019-10-24, 07:02
TurboGrzesznik napisał/a:

Już nie sraj się tak tępy ch*ju, jak nie potrafisz zrozumieć co się dzieje na filmiku to jesteś gorsza pie**olona ameba niż te murzyny.
Prawdopodobnie gaszą silnik po pożarze ty jbany dałnie


zaprawdę; twoje inteligencja jest bardzo widoczna...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-24, 07:41
Regeneracja klocków hamulcowych... najnowsza technologia.

V8ROG

2019-10-24, 09:58
TurboGrzesznik napisał/a:

Już nie sraj się tak tępy ch*ju, jak nie potrafisz zrozumieć co się dzieje na filmiku to jesteś gorsza pie**olona ameba niż te murzyny.
Prawdopodobnie gaszą silnik po pożarze ty jbany dałnie



Hahhaa czyli mówisz że też byś tak zrobił. Dobry jesteś agent.....

ePeeL

2019-10-24, 10:32
~Velture napisał/a:

Nie chcę wam psuć zabawy ale ewidentnie murzyn sypie tym piaskiem bo wcześniej pewnie ogień się pojawił (widać jeszcze resztki dymu i to nie kurz w powietrzu) a na bank nikt tam nie ma sprawnej gaśnicy w aucie więc użyli piachu z drogi aby go ugasić.
Zasadniczo bardzo słusznie zrobił.



a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

BrunerOvned

2019-10-24, 10:43
W latach '90 jeździłem w MON-ie Starem 660. Dostał mi się paskudnie doj***ny egzemplarz m.in. ze ślizgającym się sprzęgłem. Technik w kompanii miał wyj***ne na te samochody, bo miały iść na żylety - ale nieraz garść piachu wsypana w sprzęgło pomagała mojej pszczole wjechać pod górkę. Może o to chodzi?

Goldmann

2019-10-24, 11:24
Aaaa... słyszałem o tych afrykańskich silnikach napędzanymi piachem!
Ta genialna myśl technologiczna ma jedną wadę, z wydechów strzela szkłem :D