18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AFL - Australian Football League.

independensa • 2010-09-04, 12:53
Na YT jest setki filmików z hard hitami z AFL ale wybrałem ten, bo pokazuje też kilka pięknych akcji. Szczerze polecam transmisje na ES2. Bez ochraniaczy jak c*pki w MFL, bez śmiesznych młynów jak w rugby


Grief

2010-09-04, 14:29
Są spoceni biegający kolesie - jest piwo :banany:

Shadow

2010-09-04, 15:46
@Up Czy chciałeś nam coś uświadomić swoim komentarzem?

Chokkerson

2010-09-05, 12:45
Co do rugby- to te typki wyglądają jak dzieci przy rugbistach.

feuges

2010-09-09, 23:39
widać, że chłopaki się nie pie**olą w tych akcjach

bogluto

2010-09-10, 01:07
Się dziwicie że Polacy, z nimi przegrali? Football to football.

yadam

2010-09-10, 07:47
coz... daleko do ronaldo

Loyd

2010-09-10, 11:50
@independensa Ciekawo czy ty spróbowałeś zagrać w którąś z pozostałych dyscyplin skoro obrażasz ich zawodników :) uwierz ze ani amerykański futbol (ten w ochraniaczach) ani rugby nie równią sie a australijskiego siłą uderzeń. Polecam program sport science tam jest porównana siła uderzeń jaką przyjmują na siebie zawodnicy. Poza tym zapraszam na treningi. W polsce istnieje liga footballu jak i rugby każda drużyna przyjmie Cie z otwartymi ramionami :) Ten filmik jak kazda kompilacja pokazuje wybrane najbardziej efektowne "tackle".

awaria666

2010-09-10, 13:00
To sport specjalnie pod baby - kolesie w różowych, obcisłych wdziankach. No k***a, bez jaj.

iwczyko

2010-09-10, 14:10
co to MFL?

hatsukoi992

2010-09-10, 15:59
Pewnie chodziło o NFL (National Football League), a co do sportu, jeśli obrażasz jakiś sport to wybieraj przynajmniej jakieś porządne argumenty, w polsce liga footballu istnieje już od dosyć dawna i daje radę. Mnie jakoś absolutnie nie przypada do gustu australijska odmiana futbolu, zawsze wolałem grać w amerykański xP

Ri...........08

2010-09-10, 18:25
Mozna wiedziec jak brzmi tytul tego kawalka w tle filmiku ?? ps. co do futboolu to tylko amerykanski .

independensa

2010-09-11, 11:03
taaa spinacze spinacze. Przepraszam was że żyje poza "waszym światem".
Nie obrażam sportu tylko wypowiadam się na jego temat w porównaniu do AFL.
Wiesz co to porównanie?
Oglądanie Discovery nie czyni mądrym.
Tak sądziłem, że jak tylko napisze zaraz znajdziej się czternastu Andrzejów(o numerkach od 12 do 26) - wspaniałych reprezentantów tego sportu.
Nie uprawiałem żadnego z nich i nie będę uprawiał - więc się nie spinam.
Opisuję co mi się podoba co nie. Jak nie pasuje to sp***alajcie. Buda.

hatsukoi992

2010-09-11, 19:02
Nie obrażasz? Pozwól że zacytuje

"Bez ochraniaczy jak c*pki w MFL, bez śmiesznych młynów jak w rugby" Przepraszam ale jeśli stwierdzenie, że w NFL grają c*pki w ochraniaczach nie jest dla Ciebie obraźliwym, to życzę powodzenia w życiu ;) Ok fajne akcje, ale tak na serio, w FA i Rugby jest również dużo tego typu akcji :) Poza tym football australijski oraz amerykański wywodzą się od rugby więc nie ma sensu pisać takich tekstów :) Jedyne co podoba mi się w australijskim to wysokie wyskoki z pomocą kolegów ^-^
Nie oglądałem na Discovery, grałem w rugby a następnie w FA i nie powiem żeby w jednym czy drugim było mniej niebezpiecznych akcji.

Ri...........08

2010-09-18, 17:26
Co to za nuta w tle ?? !!!