18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adwokat Seba

OmaiWa • 2017-09-21, 14:34
Kiedy mamusia każe zjesc miesko, pozwala zostawić tylko ziemniaczki, prawilnie zostac adwokatem w tych czasach...

~Velture

2017-09-21, 15:49
"Sebastian"
Dziękuję, dobranoc.

100Burned

2017-09-21, 16:10
Z jednej strony dobry pomysł, bo kieruje usługi w konkretną grupę docelową, która zawsze zapewni mu dużo pracy.

Z drugiej strony słaby pomysł, bo większość spraw jakie weźmie będzie z góry przegranych.

Linia obrony; ,,ale Ukaszek to dobry chłopak jest, to koledzy namówili" albo ,,to nie moja ręka była" ewentualnie ,,to na użytek własny było tylko, pół kilo to nie dużo biorąc pod uwagę długie, jesienne wieczory".

krasnal_hałabała

2017-09-21, 16:54
@up, Zapomniałeś że patola nie zapłaci mu ani grosza bo zwyczajnie nie ma bo albo nie ma w ogóle albo przepije, przećpa (czy co tam jeszcze seby robią), No chyba że jego celem jest świadczenie usług prawniczych pro bono bo ma dobre serduszko dla... Sebów i Karyn to tak... ehh... no ale próbował znaleźć jak sam pisałeś "grupę docelową", więc propsy.

Rinko

2017-09-21, 17:51
Jaki kraj taki Saul :krejzi:


Dżizas_kurde

2017-09-21, 23:50
Znalazł gość niszę w rynku.... :)

Cytat:


"Sebastian"
Dziękuję, dobranoc.


też mi tak rodzicielka dała na imię w uzgodnieniu z ojcem..grubo ponad 30 lat temu....
Nie uważam żebym był jakoś gorszym człowiekiem... mało tego... pozwolenie na broń mam.. i ludzi w tym zakresie szkolę.... a mimo to z sebixów nabijać się potrafię (wielu takich do mnie przychodzi co by sie "poszczelać" )
Waść mógłbyś troszeczkę poszanować... bo imię jak imię... ale ludzi nie szanujesz...

Zielonyyy_

2017-09-22, 03:58
Dżizas_kurde
Nie no pozwolenie na broń to faktycznie musisz być wartościowym człowiekiem.

ginx2666

2017-09-22, 04:42
Lepszy Sebastian niż Schlomo Shekelberg czy inny napleciarz.

lucilla

2017-09-22, 08:34
Starsze niż węgiel

Timitum

2017-09-22, 21:32
100Burned napisał/a:


Linia obrony; ,,ale Ukaszek to dobry chłopak jest, to koledzy namówili" albo ,,to nie moja ręka była" ewentualnie ,,to na użytek własny było tylko, pół kilo to nie dużo biorąc pod uwagę długie, jesienne wieczory".


Bardziej pasowały by uchybienia proceduralne, lecenie w przedawnienia, pilnowanie zeznań (co by się sami nie poprzyznawali)... No i pamiętajcie, że patole patolom nierówni. Ci którzy potrzebują adwokata na przypał skołują hajs, w ten lub inny sposób.

ar...........21

2017-09-22, 22:42
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Zapomniałeś że patola nie zapłaci mu ani grosza bo zwyczajnie nie ma bo albo nie ma w ogóle albo przepije, przećpa (czy co tam jeszcze seby robią), No chyba że jego celem jest świadczenie usług prawniczych pro bono bo ma dobre serduszko dla... Sebów i Karyn to tak... ehh... no ale próbował znaleźć jak sam pisałeś "grupę docelową", więc propsy.



Też tak myślałem dopóki nie poszedłem pierwszy raz w życiu na rozprawę jak ekipa kmiotów okradła mi i moim sąsiadom garaże i budynki gospodarcze. Do każdego z delikwentów przyjechała rodzina złożona z chudego, żylastego Wieśka z wąsami, 200 kilogramowej matki o mordzie kierowcy Kamaza, sióstr z tribalami na łydkach i cytatami na rękach "nie byłabym sobom gdybym była inna". Pod sądem oczywiście golf III gaz w stanie biodegradacji ale adwokat dla synusia wynajęty k***a prosto z kancelarii z Wrocławia.

kakarottoxxx

2017-09-23, 04:50
"Z jednej strony dobry pomysł, bo kieruje usługi w konkretną grupę docelową, która zawsze zapewni mu dużo pracy.

Z drugiej strony słaby pomysł, bo większość spraw jakie weźmie będzie z góry przegranych.

Linia obrony; ,,ale Ukaszek to dobry chłopak jest, to koledzy namówili" albo ,,to nie moja ręka była" ewentualnie ,,to na użytek własny było tylko, pół kilo to nie dużo biorąc pod uwagę długie, jesienne wieczory". "

Zajebiście dobry pomysł, bo czy wygra, czy przegra, swoje zainkasuje

"@up, Zapomniałeś że patola nie zapłaci mu ani grosza bo zwyczajnie nie ma bo albo nie ma w ogóle albo przepije, przećpa (czy co tam jeszcze seby robią), No chyba że jego celem jest świadczenie usług prawniczych pro bono bo ma dobre serduszko dla... Sebów i Karyn to tak... ehh... no ale próbował znaleźć jak sam pisałeś "grupę docelową", więc propsy."

Zapłaci albo "seba" i jego rodzina, albo państwo w postaci komornika itp.
Tak czy siak, WIN