18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adult Baby - styl życia czy zboczenie?

Q67 • 2013-01-06, 01:36
Adult Baby


Noszenie pieluch przez dorosłych kojarzy się nam przede wszystkim z tymi, którzy nie mają innego wyjścia – problemy zdrowotne, zwłaszcza w starszym wieku, sprawiają, że pielucha staje się codziennością. Ale są – także w Polsce – osoby, które noszą pieluchy, bo… po prostu to lubią.
Stanley, bohater dokumentu National Geographic jest tzw. „Adult Baby”, czyli dorosłą osobą, która świadomie chce żyć jak niemowlę. 29-letni mężczyzna zaczyna dzień, budzony przez nianię w swoim dziecięcym łóżeczku, przystosowanym do wymiarów dorosłego człowieka. Opiekunka przynosi mu butelkę z napojem, a Stanley pije go przez smoczek. Gdy posiłek wymaga jedzenia łyżką – niania karmi mężczyznę, jakby był małym chłopcem. Stanley tak też wygląda – nosi dziecięce ubranka w dużych rozmiarach, ssie smoczek, a nawet nosi pieluchę.





Jego styl życia jest kontrowersyjny, ale podobnie jak on żyje – według szacunków samych członków społeczności Adult Baby – około 5 milionów osób na całym świecie. W Polsce o „dorosłych niemowlętach” możemy przeczytać m.in. na blogach internetowych, na których opisują swoje doświadczenia – „Kiedy jestem sama, zakładam na siebie pieluchę (…) wtedy z dorosłej kobiety zmieniam się w niemowlaka, wtedy chodzę w niej po domu” – pisze blogerka babykathrin. „(…)czasami żałuję bo jak gdzieś chcę wyjechać to tylko z paczką pampersów, albo rodzice poinformują o problemie osoby, które nie powinny o tym wiedzieć , ale czasami się dorzucą do pampersów” – opowiada diaperlover. Pieluchy to nie jedyne elementy życia Adult Baby – dorosłe niemowlęta zaopatrują się w specjalnych sklepach z odzieżą, w których kupić można np. śpioszki czy niemowlęce kombinezony. Meble dostosowują sobie sami, tak jak Stanley, który przystosowuje w swoim domu coraz więcej elementów wystroju do odpowiednich rozmiarów, by mógł poczuć się jak dziecko w świecie dorosłych.





Ci, którzy spróbowali życia jako Adult Baby mówią, że to uzależnia, że gdy raz spróbujesz noszenia pieluchy, nie będziesz chciał już wrócić do innego życia. Pieluchy dla dorosłych, czyli „pampki”, jak je nazywają Adult Baby, są wygodne, bo dzięki nim nie trzeba martwić się o korzystanie z toalety – można po prostu pozwolić działać naturze. Ale czasem noszenie pieluch bywa zgubne – gdy przestajemy kontrolować oddawanie moczu, nasz organizm bardzo łatwo się do tego przyzwyczaja i może się okazać, że po kilku miesiącach życia jako Adult Baby, zaczniemy mieć problemy z nietrzymaniem moczu i zakładanie pieluch stanie się koniecznością.





Dlaczego więc dorośli ludzie świadomie decydują się na życie w ten dziwny sposób? Ci, którzy żyją tak jak Stanley, twierdzą, że powrót do czasów niemowlęcych pozwala im zapomnieć o codzienności i problemach „dorosłego” życia. Ale są i tacy, którzy ograniczają się tylko na noszeniu pieluch, pomijając spanie w dziecięcych łóżeczkach, picie z butelki, zabawy dla niemowląt. Robią to, bo pieluchy ich podniecają, stanowią rodzaj fetysza. Nazywają siebie Diaper Lover, czyli miłośnicy pieluch – w przeciwieństwie do Adult Baby, w tym przypadku pielucha jest częścią ich życia erotycznego, rekwizytem w sypialni.





Czy życie jako Adult Baby lub Diaper Lover jest normalne czy też jest zboczeniem, które powinno się leczyć? Ludzie, tacy jak Stanley, nie widzą w tym nic dziwnego, ale takie zjawiska z pewnością nie są jeszcze powszechnie akceptowane. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak szybko postępuje rewolucja obyczajowa, jak wiele nieakceptowanych jeszcze 100 lat temu zachowań jest dziś normą, możemy spodziewać się, że i to zjawisko będzie z czasem budzić coraz mniej kontrowersji.



Na tysiącach stron internetowych o tej tematyce można znaleźć wszystko, począwszy od sklepów sprzedających przybory dla dorosłego dziecka, magazynów internetowych, osobistych historii, do erotycznych opowiadań. Sprawdź na adultbabysource.com , lub wyszukaj "adult baby" na xtube.com.

A tu dodatkowo filmik o pewnym "małym" grubasku:

Język angielki wymagany aby zrozumieć filmik.

:idzwch*j:


Jeśli coś źle zrobiłem, to wybaczcie ale jest to mój pierwszy wstawiony temat. Nie znalazłem nic podobnego na ten temat.
Dałem dużo zdjęć by mniej więcej przybliżyć jak wyglądają Ci ludzie w swoich pieluchach, ciuszkach i smoczkach.

Źródło tekstu: http://www.wykop.pl/ramka/907905/adult-baby-styl-zycia-czy-zboczenie/
Źródła zdjęc: http://www.abkingdom.com/ oraz https://www.tumblr.com/
Źródła filmu: http://www.youtube.com/

Oranżada

2013-01-06, 10:25
Oj zamiast smoczka była by mokra foczka :)

Takewon

2013-01-06, 10:25
Raczej nie powiedziałbym, że ten na przedostatnim zdjęciu robi to celowo jak pozostali ;)

@bsynt

2013-01-06, 10:42
Pojeby jak nic, żadna moda ani styl życia.

Q67

2013-01-06, 11:19
Widze że mamy tu niedowiarków że coś takiego nie istnieje. Zapraszam do wpisania w google przykładowo "Adult Baby" czy też "Diaper Lover". Ukarzą wam się tysiące stron poświęconych tym zagadnieniom. Dalej nie wierzycie ? Poczytajcie nawet polskie blogi związane z tym fetyszem. Strona gdzie znajduje się najwięcej zdjęć tych ludzi: http://www.abkingdom.com/

cu...........ow

2013-01-06, 11:47
to jest gorsze niż shemale

Kapral Poproszek

2013-01-06, 12:03
Każdy ma jakieś zboczenia, ja w tym nie widzę nic, aż tak dziwnego. Jeden lubi chodzić nago po domu tak jak ja, drugi robi to samo ma majtki, oni mają pampersa. Ewidentnie pisze, że większa część robi to aby odreagować, chyba to lepsze niż prześladowanie ludzi w pracy i wyżywanie się na rodzinie.
Jeżeli nie jadą po bandzie i nie srają w te pieluchy oczekując, aż ktoś przewinie to można to tolerować.

NuclearBlast

2013-01-06, 12:19
Gdyby nie mialy tej pieluchy :amused:

clemenza

2013-01-06, 12:38
hihi :D
i ta chora myśl. spotykasz się z laską, chcecie się pukać. zdejmujesz jej spodnie, a tu zonk. hihi

Tafariel

2013-01-06, 12:46
pie**oli się ludziom w głowach ...

oksio2

2013-01-06, 12:46
'Dlaczego więc dorośli ludzie świadomie decydują się na życie w ten dziwny sposób?' Po prostu są zdrowo POpie**olENI!

dr...........u1

2013-01-06, 12:47
taką pedofilie to ja rozumiem i popieram :D

cannabis7777

2013-01-06, 12:47
dobrze Wam radzę, nie ufajcie wszystkiemu bo to k***a fejk jak ch*j mi się zdaje... Ludzie nie są aż tak pie**olnięci..

Palusz

2013-01-06, 12:50
Q67 napisał/a:

Stanley, bohater dokumentu National Geographic jest tzw. „Adult Baby”, czyli dorosłą osobą, która świadomie chce żyć jak niemowlę. 29-letni mężczyzna zaczyna dzień, budzony przez nianię w swoim dziecięcym łóżeczku, przystosowanym do wymiarów dorosłego człowieka. Opiekunka przynosi mu butelkę z napojem, a Stanley pije go przez smoczek. Gdy posiłek wymaga jedzenia łyżką – niania karmi mężczyznę, jakby był małym chłopcem. Stanley tak też wygląda – nosi dziecięce ubranka w dużych rozmiarach, ssie smoczek, a nawet nosi pieluchę.


etc, etc...
wszystko pięknie, ładnie. mają takie hobby. powiedzcie mi tylko kur* skąd mają kasę na takie hobby?! a może po prostu nie wiem, że robią to tylko w weekendy, jak nie pracują. w takim razie sorki, ale powinno to być w tym artykule gdzieś ujęte, bo można odnieść wrażenie, że żyją tak na codzień...

M@peT

2013-01-06, 12:51
ta z trzeciej fotki to fake

Kuriki

2013-01-06, 13:07
Tak tak, "pie**olnięci", "debile" etc. Ja uważam, iż pie**olnięci są ci, którym się wydaje takie nieszkodzące innym zachowanie za popie**olone. Na mnie np to nie robi wrażenia absolutnie żadnego. Na wuj to innych z powodu takiego a nie innego stylu życia hejtować to ja nie wiem. Zamiast tracić energię na debilne zachowania to by się hejterzy skrzyknąć mogli i jakieś meczety rozpiździć. W tym nawet sam pomogę z przyjemnością :nietoperz: