18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Adrenalina

~_Yarko_ • 2021-10-16, 14:53
Baszkiria.




Złamana noga, oraz złamania otwarte obu rąk.

Żródło

Halman

2021-10-16, 14:58
Tobie Yarko to zawsze piwo dam za rozsadek z ilościami. Stara, dobra szkoła,

Tobiahus96

2021-10-16, 15:16
k***a nigdy nie zrozumiem tego zj***nia umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpie**olić mu pod koła :homer:

NILE75

2021-10-16, 15:49
Wypadek zacny jak również podkład muzyczny. Miodzio.

Krzysztof_Latarski

2021-10-16, 15:52
Tobiahus96 napisał/a:

k***a nigdy nie zrozumiem tego zj***nia umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpie**olić mu pod koła



A ja nigdy nie zrozumiem TEGO Zj***nIA UMYSŁOWEGO, że ktoś zapie**ala tak szybko w pobliżu przejścia dla pieszych!

Piorro

2021-10-16, 16:20
ch*j tam ,ale ruchu nie blokował.

budgie73

2021-10-16, 16:46
Odleciała niczym Gilmour w Pompejach.

Ca...........on

2021-10-16, 17:13
Oczywiście skodziarz - ewolucyjny następca paraolimpijczyków i ślepych szachistów.

DeathStroke

2021-10-16, 17:51
Noga złamana a wciąż daje rade odejść, mmm, adrenalinka

Papież69

2021-10-16, 18:43
Halman napisał/a:

Tobie Yarko to zawsze piwo dam za rozsadek z ilościami. Stara, dobra szkoła,



Musisz mieć interesujące życie.

Namex

2021-10-17, 00:20
Krzysztof_Latarski napisał/a:

A ja nigdy nie zrozumiem TEGO Zj***nIA UMYSŁOWEGO, że ktoś zapie**ala tak szybko w pobliżu przejścia dla pieszych!



A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% sp***olenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko

MisiaXD

2021-10-17, 08:44
Namex napisał/a:

A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% sp***olenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko



Debilu nie widzisz że go przepuszcza ktoś? Jesteś aż tak ograniczony umysłowo? Typ powinien się zatrzymać tym bardziej że przejście oznakowane.

TomRar

2021-10-17, 10:16
Namex napisał/a:

A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% sp***olenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko



No debil :D Koleś nie jechał "po prostu szybko", bo prędkość nie ma tutaj nic do rzeczy. Koleś omijał pojazd, który się zatrzymał na sąsiednim pasie - sp***olenie umysłowe. A teraz się zastanów, jeśli przez pasy będzie przechodzić 100 letnia babcia z demencją i wszystkimi możliwymi chorobami, która pamięta jedynie wozy drabiniaste to kto będzie bardziej zj***ny? Babcia, która nie wie, że jak jedno auto się zatrzyma to drugie niekoniecznie, a nawet jakby wiedziała to by zapomniała, czy kierowca debil pie**olony, który widzi, że auto się zatrzymało i myśli "no pewnie się zepsuł akurat przed przejściem", albo w ogóle nie myśli, bo przecież jego pas jest wolny.

ActAnonymous

2021-10-17, 13:44
Tobiahus96 napisał/a:

k***a nigdy nie zrozumiem tego zj***nia umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpie**olić mu pod koła



Od dawna pewnie już planował samobójstwo, więc kierowca chciał mu tylko pomóc