18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adin, dwa, tri…

Halman • 2018-08-27, 15:22
Mała przygoda ukraińskiego "uchodźcy" w Sosnowcu*
*w oczekiwaniu na standardowy hejt standardowych debili

Cytat:

Policjanci z oddziału prewencji w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali się na światłach
na skrzyżowaniu w centrum Sosnowca. Obok zatrzymało się auto, którego kierowca przez
otwarte okno dawał energiczne znaki i odliczał „Adin, dwa, tri…” , wciskając jednocześnie gaz
i wyraźnie prowokując do wyścigu. Kiedy światło zmieniło się na zielone, ruszył z piskiem opon,
obserwując, czy wyścig się zaczął.

Rozpoczął się, ale pościg, a na dachu goniącego go samochodu pojawił się niebieski „kogut”
i zawyły policyjne syreny. Usłyszawszy je, uciekinier szybko zatrzymał swą ładę.
Policjanci, którzy do niego podeszli, od razu wyczuli silną woń alkoholu. Okazało się,
że w jego organizmie kierowcy są go blisko dwa promile. Dodatkowo, próbując uniknąć
odpowiedzialności, mężczyzna wręczył policjantom 200 zł i dodał, że dopłaci jeszcze 400 zł
jeśli puszczą go wolno – relacjonuje policja.

Obywatel Ukrainy został zatrzymany, a prokurator, po przedstawieniu mu zarzutów
za korupcję i kierowanie w stanie nietrzeźwym, objął go również policyjnym dozorem.
21-latek może teraz trafić do więzienia na 8 lat.



żródło
Zachodzę tylko w głowę czy to była Łada Kalina, Samara czy może Łada 2105 w wersji extremetuning? :amused:

utrOne

2018-08-27, 15:24
Skoro ruszył z piskiem to na pewno extremetuning. Jestem expertem. :-P

TB303

2018-08-27, 15:26
Nie dość, że Ukrainiec to jeszcze z Sosnowca. Mój mózg tego nie ogarnia :krejzi:

~Velture

2018-08-27, 15:27
I przepraszam ja k***a bardzo ale z moich podatków ten kacapski zjeb ma 8 lat żreć za damski ch*j i mieć lepszą opiekę medyczną niż normalny płatnik zus?

Ni ch*ja. Spałować, wypie**olić i dożywotnio deportować to gówno do swojej połowicznej ukrainy i niech się skupi aby mu k***a ruscy nie aneksowali jeszcze czegoś.

lm65

2018-08-27, 15:51
Czemu tak łatwo rozpoznać na ulicy Ukraińca, albo innego Litwina?
bo Każdy z nich wygląda jak pijak lub ćpun, do tego chodzą w 3kę i każdy ma torebkę albo jakieś inne gówno na sobie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-27, 16:24
Powiem tyle. Znajomy pies mówił mi, teraz łapią głównie Ukrów po alkoholu, Polaków mało, Ukrów dużo.
A ilu jeździ po polskich drogach Ukrów a ilu Polaków?? Obok mnie mieszka 30, jeździ 3, 10% stanu osobowego.
W Polsce jest ich pewnie z 3mln, jeździ może pół miliona. w stosunku do jeżdżących 15-20 milionów Polaków to garstka, a łapanych po chlaniu jest więcej.
Przykład, z firmy wyjeżdża Ukr, 2 km dalej na parkingu coś pie**olnął i tak się zdarzyło, że ktoś za nim stanął i ten go pierdyknął z leksza. Policja i wynik 2,5 promila... No z takim wynikiem to z firmy nie wyjechał... A on w długą trasę jechał.

Więc wicie rozumicie, nie mamy ciapaków mamy Ukrów.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

wpr

2018-08-27, 20:43
A może to była Łada Niva?

Daimler1916

2018-08-27, 20:57
Dla wszystkich zainteresowanych sadoli była to Lada 2110 :)

p.s
Tych Ukraińców ładnie nam nawaliło do kraju. Na pocieszenie dodam ze po roku pracy u nas większość ucieka dalej na zachód.

kill87spre

2018-08-27, 21:30
A ty zachodnim w głowy a ja filmu nie widziany bo nie działaju :cry:

SirMajkel

2018-08-27, 22:57
ale, po co do więzienia na nasz koszt? Deportacja i tyle w temacie.

beednarr

2018-08-27, 23:09

To tylko potwierdza stan umysłu :samoboj:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-27, 23:32
SirMajkel napisał/a:

ale, po co do więzienia na nasz koszt? Deportacja i tyle w temacie.



No tak...

-Serhej, jak tam ci w polsze...?
-a idu w h*j, za tydeń wyjezdam i nie wracam
-nie lubijesz poliakow?
-nie nawiżu swołoczy, smiert lachom
-Serhej dam ci radę, jak nie chacziesz byt w polsze to odpie**ol numer, nie zamkną cie tolka deportujum.

tyle w temacie

burex666

2018-08-28, 00:09
j***ć k***y maczetami.

spinaczel

2018-08-28, 08:51
Pewnie dał pierw 200zł i powiedział,że chce 100zł reszty :D

avic

2018-08-28, 13:25
Z jednej strony to zabawne, tzn. cały kontekst sytuacji. Choć z drugiej... Miesiąc temu firmowego busa ojca skasował nawalony jak szpadel ukr właśnie. Tydzień temu - znajomym w firmie "pracownik tymczasowy" z ukrolandu pożyczył sobie służbowe auto (które dostał, do jazdy pon-pt do roboty) i nawalony pojechał w miasto, gdzie rozbił samochód. Ostatnio częściej słyszę bądź mam do czynienia z pijanymi Ukraińcami niż z Polakami. Z chęcią zobaczyłbym jakieś statystyki policyjne na ten temat.