18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adidapap nie pykło

OxY • 2017-05-13, 03:29
Za żywca się nie przekręci, ponoć dotyk agenta Orange



Agent orange to chemikalia jakieś. sp***olina z wiki w spojlerze
spoiler

flaszka

2017-05-13, 07:01
dzięki za przypomnienie mi czego dawno nie słuchałem :D


Al...........go

2017-05-13, 11:09
Wyobraźcie sobie to: zajebista polska liga, finał o jakiś metalowy kieliszek, pełen stadion drących mordę zwierząt, mecz rozpoczyna się za 5 minut, nagle światła gasną, drzwi się zatrzaskują, z instalacji tryskaczowej zamiast wody leci jakiś Agent. Zwierzaki umierają w konwulsjach, winę zwala się na muzułmanów, inne zwierzaki dostają szału i atakują muzułmanów, tych co brali udział w atakach zaprasza się na stadion aby ich odznaczyć, inne zwierzaki przychodzą z dumą pooglądać, zatrzaskuje drzwi, wypuszcza Agent, zwala winę na muzułmanów... I tak w kółko aż jedni i drudzy wyginą. PROFIT!

Nekromantheon

2017-05-13, 15:12
UP
mogli by to jeszcze puścić w telewizji

grrronek

2017-05-13, 17:34
Przecież tlen przedostaje się bezpośrednio do płuca, więc w czym rzecz?

jazeck

2017-05-13, 20:24
Biegnie baba przez las, a on wziął siebie i gdzie nie ma jego, ci sami oddychał najpierw na zakręcie leci bocian.

Dużopiję

2017-05-13, 23:08
To jakieś gojące się poparzenie, a ty bajeczki o agent orange wciskasz.

noir

2017-05-14, 00:18
O tym agencie już na sadolu bylo kiedyś

Noside

2017-05-14, 18:46
OxY napisał/a:

Za żywca się nie przekręci, ponoć dotyk agenta Orange


Po samej rozmowie z tymi k***ami z orange można dostać raka, to nie dziwię się, że dotknięcie robi coś takiego.

chomic

2017-05-16, 21:10
Był na "Dokumentalnie" cały mój artykuł na ten temat. O największej w historii fuzji między koncernami monsanto i bayer. Ale jakiś pedał mi to usunął. Mam nadzieje że dostanę warna za ten komentarz, i może ktoś to zobaczy, bo to na sadolu było jedyną wersją i pisałem to chyba przez 5 godzin. I całą pracę trafił szlag. ch*j Ci w dupę nygusie.

grauper

2017-05-16, 21:42
grrronek napisał/a:

Przecież tlen przedostaje się bezpośrednio do płuca, więc w czym rzecz?



0.o Tiaaa. Poziom Entelektualny grupy widzę leci na pysk...

Oddychanie = wymiana gazowa ogólnie. Tzn nie jest to tylko fakt że wdychasz powietrze do płuc i wydychasz. Wymiana gazowa przeprowadzana jest CAŁĄ POWIERZCHNIĄ ciała. Dlatego osoby które mają poparzone 3/4 powierzchni skóry DUSZĄ się pomimo iż mogą normalnie oddychać płucami. A DUSZĄ się dwutlenkiem węgla który nie jest wydalany przez skórę bo jej k***a nie ma.
Dlatego między innymi osoby ciężko poparzone trafiają do szpitala pod specjalne namioty tlenowe gdzie panuje atmosfera przesycona tlenem.