18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster także przeciw firmie Sokołów

deluxe • 2013-08-26, 01:44
Wielka akcja polskich youtuberów :D

krishna

2013-08-26, 01:49
Co prawda to prawda, śpiewać to on nie potrafi...

mansonszatan

2013-08-26, 01:50
A ja mam na to wszystko wyj***ne i ch*j.

dex6969

2013-08-26, 01:55
#UP

Tutaj Panie i Panowie kolejny przykład żałosnego zachowania. Dopóki Tobie się nie dzieje krzywda to masz "wyj***ne i ch*j". Tutaj nie chodzi o sama akcje jutuberów lecz o to, że chcą kogoś karać za swoją opinie ( wolność słowa ) Czasami trzeba się dopatrywać znaczenia a nie patrzeć na coś z góry Ty bezmózgi planktonie.

Co...........er

2013-08-26, 02:05
dex6969 napisał/a:

#UP

Tutaj Panie i Panowie kolejny przykład żałosnego zachowania. Dopóki Tobie się nie dzieje krzywda to masz "wyj***ne i ch*j". Tutaj nie chodzi o sama akcje jutuberów lecz o to, że chcą kogoś karać za swoją opinie ( wolność słowa ) Czasami trzeba się dopatrywać znaczenia a nie patrzeć na coś z góry Ty bezmózgi planktonie.



a teraz spójrz na to z innej strony. tak wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania i może mówić co chce, tyle że tego gotującego człowieczka z pedalskim głosikiem ogląda tam kilkaset tysięcy gimbusów, ludzi normalnych itp itd i może wśród nich są ludzie, którzy np nie jedli wyrobów danej firmy. A powszechnie wiadomo że w internetach przeważnie są ludzie podążający jak stado baranów za jakimś tam wybranym przez nich guru i modą - czy to pociski na ciapaczków, czy tam maćki z klanu, więc dlaczego jakaś firma która latami pracowała na swoją renomę ma teraz tracić bo jakiemuś pedałkowi który myśli że upichci jakieś gówno i wrzuci na yt nie zasmakował ich wyrób?

dabster

2013-08-26, 02:07
Powiedzcie mi co jest nie tak z firmą Sokołów w tym przypadku, bo nie mam zamiaru oglądać tego błazna ani reszty tzw jutuberów

mansonszatan

2013-08-26, 02:08
Wolność słowa wolnością, ale stwierdzenie, że po zjedzeniu danego produktu będzie się świecić w nocy już pod wolność słowa nie podchodzi.

I żeby nie było nie bronię tutaj Sokołowa ani nie mam nic do Kocham Gotować.

Yoszumi

2013-08-26, 02:24
dabster napisał/a:

Powiedzcie mi co jest nie tak z firmą Sokołów w tym przypadku, bo nie mam zamiaru oglądać tego błazna ani reszty tzw jutuberów



Ogólnie chodzi o to, że Piotr Ogiński (paei100) kupił tatar firmy Sokołów oraz zrobił tatar ze świeżego mięsa po czym obydwa usmażył. Tatar, który przygotował i usmażył Piotrek zmienił kolor co jest normalne, ale tatar z Sokołowa po usmażeniu pozostał różowy itd. Zrobił zdjęcie obu tatarów i wrzucił zdjęcie na profil Sokołowa na fejsie i podpisał "Zrobiłem test" czy coś w tym stylu. Sokołów oczywiście wk***iony pozwał Piotrka do sądu i wymaga aby zapłacił 150tyś złoty na fundacje Anny Dymnej bodajże.
To tak w skrócie 8-)

To...........sz

2013-08-26, 02:31
Tak k***a ludzie więcej, skąd ja k***a wiedziałem, że ktoś to wrzuci. Ludzie no k***a no... Cokolwiek wyjdzie na YT, od razu będziecie wrzucać?

edit. zresztą j***ć

Fole

2013-08-26, 02:33
Piwko za Kamień Pomorski

MówięPrawdę

2013-08-26, 02:44
jaka wiocha. Ja pie**ole!!! Kogo interesuje konflikt jakiś downów z rzeźnią. Te vlogi i vlogerzy są ch*jowi, a sprawa interesująca jak fabuła trudnych spraw

606

2013-08-26, 05:12
Ile wam skoczyło subskrybentów dzięki poparciu tego domorosłego kiepskiego kucharzyny?
Wszystko dla "fejmu" w sieci i kasy. Ja pie**olę.

Un_Nem

2013-08-26, 06:54
a ja jestem jak najbardziej za tym zeby sokolowa i caly taki k***a podobny syf wjebac do pieca i spalic.
kupilem ostatnio jakies pierodlone mieso mielone w lidlu w twardym opakowaniu pomielone jak spagetti a po usmazeniu mialem k***a wode na patelni.

profil22

2013-08-26, 08:10
Pamiętam czasy kiedy "Zakłady mięsne w sokołowie" robiły zajebiste wędliny, ale nie były tak sławne i upadły (same?) później przekształcili to w zakłady chemiczne "Sokołów" i sprzedawali z zyskiem w całej polsce i nie tylko i się opłaca :) i firma działa już nie upada... magia tylko te tatatry też magiczne :)

MichaU

2013-08-26, 08:16
Dajcie mi maść na ból uszu.