18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster także przeciw firmie Sokołów

deluxe • 2013-08-26, 01:44
Wielka akcja polskich youtuberów :D

O.R.M.O

2013-08-26, 08:44
nie no k***a sądziłem że chociaż na sadola nikt nie będzie wrzucał niczego o tej sprawie
bo to już jest nudne kwejk demoty i reszta stron myślałem ze sadol ocalał a tu chu :(
ale też mam małe pocieszenie bo zostanie to w poczekalni i
naszczescie niedługo zaczyna sie szkoła i bedzie troche spokoju :)

McMenel

2013-08-26, 08:58
Converter napisał/a:



a teraz spójrz na to z innej strony. tak wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania i może mówić co chce, tyle że tego gotującego człowieczka z pedalskim głosikiem ogląda tam kilkaset tysięcy gimbusów, ludzi normalnych itp itd i może wśród nich są ludzie, którzy np nie jedli wyrobów danej firmy. A powszechnie wiadomo że w internetach przeważnie są ludzie podążający jak stado baranów za jakimś tam wybranym przez nich guru i modą - czy to pociski na ciapaczków, czy tam maćki z klanu, więc dlaczego jakaś firma która latami pracowała na swoją renomę ma teraz tracić bo jakiemuś pedałkowi który myśli że upichci jakieś gówno i wrzuci na yt nie zasmakował ich wyrób?


Teraz zadam ci pytanie co bardziej szkodzi wizerunkowi firmy i produktu. To że jakiś gościu z pedalskim głosikiem, jak to ująłeś, powie że po danym produkcie się świeci czy cała ta chora sytuacja z pozwaniem go. Zdradzę ci jedną małą tajemnicę. Choć interesuję się kuchnią o tym vlogerze nie słyszałem. Teraz kiedy wyszła ta sytuacja z Sokołowem pierwszy raz widziałem jego video. Abstrah*jąc od tego czy miał rację czy nie , cała ta sytuacja wywołana przez Sokołów jest tak straszną i kompletną klapą PR-ową aż zęby bolą. Tak mają teraz przyklejoną łatkę Sądołowa i przej***ny PR przez następne kilka miesięcy. Nie wiem jaki jest największy poziom głupoty zanotowany na świecie ale sądzę że ktoś odpowiedzialny za PR w Sokołowie właśnie osiągnął szczyt głupoty który nie zostanie pobity przez następnych parę wieków.

yasu19956

2013-08-26, 09:14
To już jest przesada. Weźcie pod uwagę fakt, że oni nie stają murem za tym pedałem Ogińskim, tylko sobie robią fejm. Połowę subskrypcji już cofnąłem.

QML

2013-08-26, 09:35
Rozumiem, że firma Sokołów zachowała się w tym wypadku ch*jowo, ale reakcja pozostałych jutjuberów jest wg mnie jeszcze bardziej do męskiego przyrodzenia podobna. Przy całym szacunku do nich (albo jego braku) uważam, że NIC zdziałają w tym wypadku. Bo tak naprawdę co jest ich celem? Nagłośnienie sprawy? I co dalej? Ludzie przestaną kupować ich wyroby? No k***a chyba nie, skoro większość ich widzów siedzi na utrzymaniu rodziców i wpie**ala to co akurat znajdą w lodówce. Więc jeżeli firma Sokołów będzie chciała wygrać tę sprawę, to ją wygra z tym ich tatarem w dupie. A szanowny Piotruś niech powoli zaczyna organizować sobie te pieniądze, albo grzecznie prosić o wycofanie pozwu.

autobusik111

2013-08-26, 09:36
W telewizji o tym mówią wogóle? Czy to jest akcja na kwejkach srejkach i vlogach na jutubach? Bo raczej tym co oglądają to wszystko i subskrybują różne kanały na YT, paróweczki i szyneczki kupuje mama i nie mają nic do gadania czy będą one Sokołowa, Stokłosy czy Szwajnsztajgera.

elda1987

2013-08-26, 09:45
jeżeli ten przygłup mówi, że coś jest blee, to tylko inny przygłup mu przytaknie :) a co do całej sprawy - ja produkty z Sokołowa lubię i żaden pierdoła życiowy, jakim jest ten pseudo kucharz czy ten tutaj, nie zmienią tego. Lemingi za to pójdą na swoimi "idolami" i będą ich słowa powtarzać jak objawienie życiowe. Aż się dziwie wam ludzie, że dajecie się wciągać w to wszystko, a wydawałoby się, że inteligentni ludzie tu siedzą.

666h

2013-08-26, 09:50
2:25, czy tylko ja zauważyłem tą laskę? czyżby Monia? :)

McMenel

2013-08-26, 09:51
QML ja produktów sokołowa nie wybierałem. Teraz tym bardziej nie będę. Wolę lokalne produkty z lokalnym masarni aniżeli masową produkcję pełną chemii.

tigerqaz

2013-08-26, 10:09
Jak dla mnie to Paei100 (Siemanko!!! Witam w mojej kuchni) powinien dostać nagrodę za odkrywanie tego jaką chemię wpie**alamy za największe pieniądze. Szkoda że mnie nie pozwali mam zajebistego mecenasa.
Za wybite palce po wywrotce na chodniku wyciągnął od miasta 39 tyś. i na tym się pewnie nie skończy.
Więc dorobiłbym jeszcze chętnie na Sokołowie :D :D

qwedud

2013-08-26, 10:10
Przecież tu nie chodzi o tego gościa z Kocham Gotować. Chodzi tylko i wyłącznie o reakcję Sokołowa, bo ich spece od PR powinni dwa razy przemyśleć (po akcji jak np. ta z NC+) czy rzeczywiście opłacalne będzie dla ich firmy aż takie rozdmuchiwanie sprawy, bo gdyby nie ten słynny pozew, to większość miałaby daleko w poważaniu co ten kucharzyk powiedział ba, większość to by tego filmu nawet nie zobaczyła... A tak? mają cudowną antyreklamę na własne życzenie. I choćby z tego powodu należy im się nauczka :)

Na marginesie jeszcze - do wszystkich sadoli broniących Sokołowa - jeśli oni wygrają, to może to być furtka do kolejnych, podobnych temu procesów, dlatego pomyślcie do czego może to później doprowadzić.

Pepeee

2013-08-26, 10:10
@McMenel to że wybierasz produkty z lokalnych masarni nie oznacza że są bez chemii, ba ja jestem pewien że tak samo są nafaszerowane chemią.

Lokalne masarnie po tym komentarzu pewnie już przygotowywują zbiorowy pozew do sądu przeciwko mojej osobie hehehe.

Maley

2013-08-26, 10:19
Disco disco, ponad wszystko !

Pan_Generał

2013-08-26, 10:43
Sokołów sobie strzelił w stopę, bo zrobili sobie strasznie ch*jowy PR :lol:

lasyk

2013-08-26, 11:41
eee.. k***a czy tylko ja widzę zamiast śpiewającego adbustera naj***ne zwierzaki?

Fiszu92

2013-08-26, 12:53
Taka ciekawostka:
Dyrektor Sokołów SA, bedzie nowym dyrektorem sokolowskiego szpitala. Od miesa do ludzi. :krejzi: